Jump to content
Twentyn

[Perm Gag] Twentyn[pająk]

Recommended Posts

[b]1. Nick, na który została nałożona kara: Twentyn[pająk]
[b]2. Administrator, który nałożył karę: Zajuu
[b]3. Steam ID: STEAM_0:0:156954718
[b]4. Opis sytuacji: Więc grałem sobie i nagle ktos do mnie strzelał ja w emocjach krzyczałem nick tej osoby i nagle dostałem pgaga od Zaja, ogólnie dostawałem ostrzeżenie od Zaja że jeżeli będę krzyczał do mikrofonu dostane pgaga, ogólnie to ja taki emocjonalny chłopak jestem więc trudno mi się powstrzymać od emocji 
[b]5. Coś od siebie: Przepraszam za swoje zachowanie ale tak jak napisałem wyżej jestem emocjonalny więc trudno mi powstrzymać emocje podczas jakichkolwiek akcji ale będę się starał aby nie było takich sytuacji. Chciałbym też dostać tego ungaga ponieważ jest to jedyny serwer ttt na którym gram w tym momencie ale też po prostu dla przekazywania informacji szybciej po przez voice chat ale postaram się ograniczyć swoje emocje podczas rozgrywki, tak więc pozdrawiam i życze miłego dnia/nocy :)

Wszedłem na serwer 20 października i już tego dnia znalazłem słowo, które opisuje Ciebie idealnie - prowokator. Szukasz zaczepki innych graczy zamiast skupić się na grze. Na moje pgag powinien jeszcze sporo zostać, ale @Zajuu niech zadecyduje na Twoim losem.
Pozdrawiam. 

Hejcia,
Sprawa wygląda tak, że kilka razy dostawałeś gaga czy to ode mnie czy od innego administratora, przez ten sam powód, czyli krzyczenie. Wielokrotnie zgadzałem się dać ci ungaga w ramach czego powinieneś zaprzestać krzyczeniu. Za każdym razem kończyło się tak samo, że wytrzymałeś max do końca mapy i dostawałeś kolejne wyciszenie, może mam za dobre serce ze tyle razy ci odpuszczałem. Wreszcie nie miałem zamiaru dawać ponownego gaga, więc otrzymałeś pgaga. Nie będę pisał co mi pisałeś po tym jak otrzymałeś permanentne wyciszenie bo to nie ma sensu :)) Ogólnie nie mam jakoś ochoty teraz ci go zdejmować może za kilka tygodni, jak będziesz miły. Nie będę zamykał tematu bo może ktoś będzie chciał się wypowiedzieć(ale wątpię).

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...