Jump to content
Foster

<TTT> Skiper

Recommended Posts

1. Mam 17 lat

2.  [email protected]

3. STEAM_0:0:139362354       Discord: Skiper#8398

4.  Administratorem w G-modzie nie byłem lecz długo gram i znam obowiązki administratora. Jeśli to ma znaczenie to byłem supporterem na kilku serwerach MTA

5. Chciałbym zostać administratorem ponieważ chciałbym wesprzeć serwer i pilnować aby nie łamano regulaminu, Jestem uczciwy i bezstronny to czy ktoś jest moim kolegą czy kogoś nie lubię nie ma wpływu na podejmowane przeze mnie decyzje. Jeśli ktoś zasługuje na karę - karzę  go, tak samo działałem w MTA i tutaj także jeśli podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie zastosuję ten system. Jestem osobą pomocną i chętnie pomagam nowym graczom tłumacząc zasady rozgrywki itp. Ważną kwestią jest też moja karalność, nigdy nie zostałem ukarany przez administratora, raz przy wygłupach mnie wyciszono a poza tym to jestem czysty. Jedyna kara którą na mnie nałożono był karma ban.  Niedawno zmieniłem nick w g-modzie i niektórzy gracze mogą mnie nie kojarzyć lecz gram długo na serwerze. Nie chcę przeciągać, podsumowując jeśli zostanę przyjęty na stanowisko próbne - operator to zrobię wszystko aby serwer był czysty od łamania regulaminu a rozgrywka cieszyła naszych graczy.

Dziękuję za uwagę i liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.
Pozdrawiam.

Niestety jestem Na NIEPonieważ pod nazwą $Foster$ (tą nazwę wziąłem z twojego konta steam) masz przegrane ledwo 30 godzin a pod nazwą Skiper masz już przegrane 12 co wedłóg mnie nie jest dużą ilością godzin. Gdzie pod nazwą $Foster$ ostatni raz grałeś 22 listopada, a pod nazwą Skiper zaczołeś grać od niedawna na serwerze więc a osoba próbująca otrzymać uprawnienia administratora, Musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora. 

Z Poważaniem Mikuś ( ͡^ ͜ʖ ͡^ )

Edited by xMikuś

Jestem dosyć aktywnym graczem od ponad pół roku a kompletnie nie kojarzę Twojego nicku skiper ani foster, także jestem na nie.

Posted (edited)

Jezu zapomniałem że nick Skiper Poprawiałem, miałem nick Skipper a potem Skiper mój błąd zapomniałem o tym. Natomiast moja nazwa na serwerze to było Paragraf Foster Paragraf poniżej daję przykład 

$Foster$   --- Dolarki należy zastąpić paragrafami

Edited by Foster
pomyłka
3 godziny temu, xMikuś napisał:

Niestety jestem Na NIEPonieważ pod nazwą $Foster$ (tą nazwę wziąłem z twojego konta steam) masz przegrane ledwo 30 godzin a pod nazwą Skiper masz już przegrane 12 co wedłóg mnie nie jest dużą ilością godzin. Gdzie pod nazwą $Foster$ ostatni raz grałeś 22 listopada, a pod nazwą Skiper zaczołeś grać od niedawna na serwerze więc a osoba próbująca otrzymać uprawnienia administratora, Musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora. 

Z Poważaniem Mikuś ( ͡^ ͜ʖ ͡^ )

Sprawdź jeszcze tę nazwę Skipper bo na nazwie Skiper tak gram od niedawna ponieważ tamtą poprawiłem Na Skiper

5 minut temu, Zuris napisał:

na nie, kombinator jakiś

Kombinator bo zmieniałem nick czy dlatego że zapomniałem o 1 szczególe?

Jestem na TAK. Pamiętam, że byłeś dosyć aktywnym graczem, bardzo często widywałem Cię na serwerze.  Gdy chciałem zagrać to już byłeś na serwerze. Nie pamiętam żebyś kogo kiedykolwiek obraził. Jesteś bardzo miłym graczem :))) 

Na NIE. Po napisaniu tego podania zaczął być przesadnie miły i zaczął wszystkim lizać dupę. Był bardzo sztuczny i ewidentnie traktował siebie z wyższością ponad resztę graczy. Za dużo się nie odzywał co jest plusem w jego przypadku. Absolutnie niczym nie wyróżnia się z tłumu, jest po prostu zwykłym graczem. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...