Jump to content
SaturN

Odwołanie Bana :3

Recommended Posts

Dostałem bana na serwerze za wyzywanie innego gracza, już tłumacze czemu tak postąpiłem. Mianowicie gracz ten według mnie złamał regulamin gdyż podczas sytuacji dwóch traitorów przeciwko jednemu detektywowi, detektyw postanowił wejść pod mapę, według mnie gracz ten złamał regulamin, więc postanowiłem go zabić ponieważ nastąpiła we mnie chwila słabości. Zabiłem gracza, zostałem przez niego zgłoszony, zwyzywałem go w zgłoszeniu, potem jeszcze w wiadomości prywatnej. Dostałem karę 5 slayów, po czym zostałem zbanowany na miesiąc. Dostałem z pewnego źródła porównanie: Gracz który wchodził komendą !stuck do traitor roomu dostał bana na tydzień, a ja wyzywając innego gracza dostałem bana na miesiąc. Wydaje mi sie to troche nie fair, i prosze o zdjęcie blokady, bądź skrócenie jej. Pozdrawiam SaturN ❤️

Witam. Gracz nie złamał regulaminu dolny obszar mapy ttt_metropolis nie łamie żadnego punktu w regulaminie. Co do długości kary… dla mnie nie ma fair czy nie fair twoja toksyczność zwróciła nawet moją uwaga za co muszę ci pogratulować, bo rzadko się to zdarza, nie mniej jednak kara jest stosunkowo duża ze względu tego, że postanowiłeś się pobawić w „strażnika prawa” zamiast powiadomić administracje lub przeczytać regulamin, po czym zabiłeś tę osobę do tego jeszcze zwyzywałeś tę osobę w zgłoszeniu i prywatnie, teraz sobie wyobraź, że ktoś ci wszedł na twój trawnik skopał cię i opluł po czym powiedział, że zrobił to tylko dlatego, że niebo jest niebieskie, a nie zielone. Kara nie zostanie ani zdjęta, ani skrócona. Pozdrawiam Januszek ❤️