Jump to content
Matrix.PL

Skarga x3

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej:

• 1Oak1 <- ten najgorszy
  • MuTTnT
  • Ksiendzu

2. Steam ID osoby oskarżonej (kolejność ta sama):

• STEAM_0:0:109353567
  • STEAM_0:0:195588916
  • STEAM_0:1:104789707

3. Przybliżona data zajścia: 10.01.2021r. godz. ~0:50
4. Nazwa mapy: Najpierw rooftops, ale ciekawiej się zrobiło na następnej mapie (ttt_pelicantown)

5. Opis sytuacji: Ogólnie jest to trzech kolegów co sobie przyszło poobrażać trochę ludzi, postrzelaj przypadkowo itp. Na rooftops nie odstawało to jeszcze mocno od pozostałych graczy (poziom gry i tak był niski to nawet nie było tego aż tak widać). Gorzej się zrobiło jak geniusze stwierdzili, że "BeRLiN︻芫 ----" I "Miecio.Pieczykon" ghostują (XD! nie wspominając o tym, że oni poza współpracą to sami ghostowali na pewno) i zaczęły się mass RDMy od początku następnej mapy. Pojawiło się też trochę wyzwisk, głównie w stronę Miecia (ten pierwszy z oskarżonych dużo gadał, reszta raczej skupiała się na pomaganiu mu z zabijaniem). Wyszli wszyscy, gdy jeden z nich dostał karma bana.

6. Coś od siebie: Ja bym dał permy, ewentualnie >rok bany, bo i tak nic wartościowego na serwer nie przyniosą ze sobą to nie widzę podstaw do łagodniejszej kary.

I co do wyzwisk to kilka razy padło typu "spać, psie" na voice po tym jak zRDMował Miecia.

Dodatkowo: W teorii mam nagrane ich ostatnie 10 minut na serwerze, ale nie wiem czy jest potrzeba to w ogóle wysyłać.

przykład.png

report.png

runda.png

Edited by Matrix.PL
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...