Jump to content
Bray.

Plac Zabaw - Powrót(?)

Recommended Posts

Witam Wszystkich bardzo, ale to bardzo serdecznie. Nie ukrywam iż plac zabaw - jako serwer oraz jego społeczność zagościli w moim serduszku, oraz w nim na zawsze pozostaną. Serwer ten był dla mnie "odskocznią" w bardzo trudnych chwilach mojego życia. Dlatego chciałem się zapytać czy jest możliwy jego powrót? Od ponad 2 lat nie wiadomo dokładnie co z serwerem, niby była jakaś próba "reaktywacji" lecz ona niestety nie wypaliła. Jeśli nie ma komu tworzyć serwera, chętnie bym pomógł w procesie tworzenia, ale niestety nie znam się na informatyce/programowaniu, więc myślę, że moje chęci w niczym by nie pomogły, skoro nie posiadam wiedzy, wiedzy która jest kluczowa w postawieniu serwera na nogi, tak aby działał tak jak za starych dobrych lat, a nie jak teraz, obecnie gdy jest bardzo, ale to bardzo pobugowany,  m.in. tryb deathrun, czy jail, który w obecnej formule jest kompletnie nie grywalny, plugin bodajże o nazwie warden, uniemożliwia normalne granie trybu jail. Nikogo nie zmuszam, ale chciałem zachęcić Administrację, do naprawy serwera ponieważ naprawdę bardzo miło wspominam ten serwer, na pewno tak samo jak i Wy. Myślę że w razie "powrotu" Większość starych graczy by wróciła, także no szkoda ażeby serwer "wegetował" tym bardziej, że i tak stoi za darmo (?) Mam nadzieję, że któryś z administratorów weźmie sobie mój post do serca i przyczyni się do powrotu naszego ukochanego Placyku Zabaw do gry, i że jeszcze się spotkamy wszyscy razem na naszym ukochanym serwerze w tej wspaniałej atmosferze która zawsze na nim była. Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie Bray (NieGay)   Do Zobaczenia! 😄