Jump to content
Sign in to follow this  
circello

Wybory

Recommended Posts

Zakładam ten wątek ponieważ właśnie się wybieram na wybory. Przez cały dzień nasłuchałem się ile to osób poszło na Palikota ,typ jest dla mnie całkowita pomyłką polityczną. Występy z wibratorami i stringami  może sobie uprawiać w telewizji "trudne sprawy". Mamy jeszcze SLD o którym w ostatnim roku było bardzo głośno ,genialne kampania medialna brak sporów z jaką kol wiek partią i Rysiek Kalisz latający po warszawie kochający wszystkich i wszystko. Platforma obywatelska która ,tłumaczy się że jej nie wyszło bo kryzys światowy mieliśmy ,który odczuła tylko polska bo zarabiamy z czołówki europejskiej najmniej ,a największe podatki opłacają Polacy. Zostaje jeszcze PiS kłótliwy ,wkuriwjący ,ale patriotyczny ,przynajmniej w moim tego słowa znaczeniu. Nie wiem jak wam ,ale ja wole być wyśmiewany na świecie bo i tak wartość swoją znam ,niż być rozkradanym ze swoich Ciężko zarobionych pieniędzy.

No chyba już się na te wybory nie wybierzesz, bo komisje skończyły pracę o 21.00 ;)

Oprócz podanych przez Ciebie komitetów mieliśmy jeszcze kilka dużych - PSL (nie znam NIKOGO kto by ich popierał, a i tak zawsze przekraczają próg wyborczy), Polska Partia Pracy (to akurat jakaś komunistyczna kpina :D), Prawica RP (Marek "Jezus Chrystus Królem Polski" Jurek :lol:), Samoobrona czy wreszcie zrobiona w chuja przez PKW Nowa Prawica (notabene to dzięki niej Palikot zdobył tak duży procent głosów).

A jeżeli chodzi o wyniki wyborów to cóż... Ponad 50% głosujących po raz kolejny pokazało, że są idiotami, którym nie przeszkadza fakt, że od czterech lat rząd na każdym kroku dyma ich w dupę. Pozostaje liczyć na to, że wybory zostaną unieważnione i Polacy wreszcie przejrzą na oczy. Chociaż szczerze mówiąc nie liczę na to. Chyba czas już pakować walizki i rezerwować sobie miejsce na lot do Australii lub Nowej Zelandii...

To taki tragizm klasyczny, jakikolwiek wybór niesie za sobą negatywne konsekwencje, takie mam wrażenie. Więc co to za różnica na kogo się głosowało? Eh...

Emanko, a ja się ciesze że alik znowu  dostał to na co zapracował, mgła i ten hel robi swoje  ;D ;D ;D teraz czekam jak Prezesunio obiecał wyjedzie na marsa i księża  na księżyc. ;D ;D