Jump to content
Sign in to follow this  
Strange

TF2. Problem ze sterownikami grafy?

Recommended Posts

Witam.

W TF2 mam nierzadko zwiechy (nazwijmy to z braku lepszego stwierdzenia), nie są to zwykłe lagi. W pewnym momencie mam stop klatkę, czarny ekran i słyszę ostatnie pół sekundy może tego co się działo wokół mnie. Nie wiem od czego to zależy, bo objawia się to w bardzo różnych sytuacjach. Potrafi to trwać od kilku do kilkudziesięciu sekund.

Wie ktoś może o co chodzi? Wkurza mnie to niesamowicie.

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

Hmm... Nie wiem jak Ci pomóc,ale mam podobny problem. W pewnym momencie gra się zacina (na amen) i muszę ją wyłączyć i włączyć do nowa.

Ja mam ten sam problem, ale zminiejszylem poprostu ustawnienia graficzne, opytamlne dla mnie na dzien dzisiejszy i poki co moge jakos grac.

Wszystko zaczęło się po aktualizacji klienta TF2. Masa osób miała częste krasze klienta TF2. Po 10 aktualizacji TF2 wielu osobom problem zniknął, a nielicznym został. Jak dla przykładu wkurzyłem się i ściągnąłem na nowo tfa i pomogło :)

U mnie w tej chwili smiga, ale teraz to pytanie - nowy sprzet GA-990FXA-UD7 z Phenomem II X6 1100T czy team fortress ze starego backup'u. Co prawda czasem sie lekko zwisi na 2 - 3 sekundy ale bez crash'a. Podobno pomaga wylaczenie przetwazania wielordzeniowego w opcjach gry, ale dla niektorych moze to sie wiazac ze znacznym spadkiem fps'ow.