Skocz do zawartości
circello

Zest Riddle

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam dla was coś fajowego http://zestriddle.ovh.org/ gierka która mnie wkręciła ale uprzedzam ,że to chyba najtrudniejsza w jaką kiedy kolwiek miałem przyjemność grać ma 72 poziomy i narazie tkwie na 14:D Część z was pewnie ją zna ,polecam przeczytać regulamin bo bardzo pomaga. :) I życze powodzenia Proszę się nie zniechęcać po pierwszym. Odpowiedzi wpisujemy w adres http://zestriddle.ovh.org/zest_riddle/ODPOWIEDZ.htm

Pozdrawiam

t0t4l

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaję się być fajne i jestem pewien że wiem już jak rozwiązać pierwszą zagadke tylko nie mam photoshopa. Potem problem w jego obsłudze a potem z angielskim. :) Bo z moim angielskim pierwszą może jeszcze rozwiąże ale do końca nie dojde ;P

PS - Rozwiązałem właśnie pierwszą zagadkę! Ściągnąłem GIMPa po polsku i szybko sobie poradziłem bo wiedziałem już co w nim mam zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra wogóle ktoś w to? Czy wszyscy się poddali nooooby :D Jestem na 38lvl jak coś to moge pomóc  8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się poddałem bo za słabo znam angielski. Możesz mi tłumaczyć wskazówki. I powiedz mi czy wskazówka to ten duży tekst od razu po obrazkiem czy ten mały tekst niżej też ma znaczenie? I czy wskazówki z wczesnych lvl przydają się do następnych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasami żeby przejść nie trzeba nic czytać :) ,a czasami obrazek tez jest po nic :D Wystarczy wejść w źródło strony :D Bywa też tak że odpowiedzią jest Regulamin strony :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przetlumacz mi ktos tekst pod drugim obrazkiem. Ten drobny tez, a jesli wskazowki z poczatkowych lvl pomagaja w koncowych to i drobny tekst pod 1 lvl tez :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wieczor jak nie kminisz angielskiego to odpusc sobie gre :D po ta gra ma 101 lvl w pozniejszych sa nawet cale ogromne teksty do przeczytania wiec nie przejdziesz. Możesz sprobowac poszukac wersji polskiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wieczor jak nie kminisz angielskiego to odpusc sobie gre :D po ta gra ma 101 lvl w pozniejszych sa nawet cale ogromne teksty do przeczytania wiec nie przejdziesz. Możesz sprobowac poszukac wersji polskiej.

Pomóż mi z piątym, bo nie ogarniam. Nie mogę nawet odczytać napisów na lustrze ;d

http://zestriddle.ovh.org/zest_riddle/helpme.htm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 jest Banalne :D poprostu "mirror" Warto sobie zapisac obraz na dysku i sie nim bawic bo niektorych nie przejdziesz bez zabawy kolorami itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 jest Banalne :D poprostu "mirror" Warto sobie zapisac obraz na dysku i sie nim bawic bo niektorych nie przejdziesz bez zabawy kolorami itp.

Wpisałem mirror, ale potem oprócz "it is not mirror... mirrors lie..." nie mam nic, żadnego obrazka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podpowiedz..

mirror |

gdzie "|" jest lustrem, odbicie jest odpowiedzia.. ;D

mozna tak podpowiadac? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podpowiedz..

mirror |

gdzie "|" jest lustrem, odbicie jest odpowiedzia.. ;D

mozna tak podpowiadac? :P