Jump to content
Mikolaj

Jak powstały wasze nicki? Historia prawdziwa.

Recommended Posts

Na początku nazywałem się kondziuxon, nie trudno się domyślić że jest to od mojego imienia Konrad. Ale po pewnym czasie jakoś tak ten pseudonim zaczął mnie nudzić. Podczas gry na serwerze JB cs 1.6, grając z kumplami. Kolega zmienił nick na Traszka, nie pamiętam dla czego. Ja po krótkim namyśle pomyślałem, ale zajebiście by było jakby nasze nicki się rymowały i że najlepsza 3 graczy z serwera jest ziomkami. Więc wymyśliłem że będzie Traszka, Waszka i Apaszka (Tak wiem słowo waszka się tak nie pisze, ale tak miało być, żeby była wspólna końcówka -szka). Na serwerze sialiśmy zamęt. Ale potem koledzy powrócili do starych nicków, gdy serwer się rozpadł. Ale ja jednak postanowiłem przy nim zostać. Grając w lola po 3 latach postanowiłem zmienić nick, z kilkoma kolegami. Zastanawiałem się jaki sobie dać bo Waszka/Ważka były zajęte, więc postanowiliśmy że dodamy Tag Kappa. Wstydzę się polski w lolu i starałem zawsze się od niej odizolować, więc powiedziałem że będę się nazywał Kappa DragonFly(DragonFly to nie jest smocza mucha, tylko ważka). Gracze Lola zrozumieją dlaczego nie warto być Polakiem w LoL`u.

Ps. Dla reszty osób które nie grały w LoL`a i nie znają tamtejszej Polskiej Społeczności. To wam w skrócie opowiem. Polacy w LoL`u są traktowani jak najgorsze ścierwo, równające się z ruskimi, czechami oraz grekami. Wszystko to przez to że wiele polaków słabo gra w lola(większość graczy z polski to Bronze,Silver,Gold), a do tego strasznie Flejmi, mimo tego że grają jak gówna. Dlatego na Wyższym poziomie Diament+4 w górę, ludzie nie chcą chętnie współpracować z Polakami, nie ufają nam i boją się o to że strolujemy czy wyjdziemy z gry. Dlatego nie warto pisać po polsku w LoL`u, nawet z polakami, bo można nieźle się wkurwić.

Mój nick bierze się od szkolnej ksywki. W podstawówce byłem dość cichą osobą, ale od czasu do czasu pokazywałem tak zwany pazur :D. Kolegom skojarzyło się to z Pepe Panem Dziobakiem z kreskówki "Fineasz i Ferb", który na codzień nic nie robił, ale w jednej chwili stawał się superagentem. Stąd Pepe Pan Dziobak, które często skracam do samego Pepe, gdyż tak potwornie długi nick często ucina do Pepe Pan Dzioba :D. A tak btw, według mnie nie warto się odcinać od Polski w grach online. Ja ostatnio spotkałem w CS:GO kolesia, który zajmował pół czatu swoim ragem, gdy dowiedział się, że ja i mój kumpel to Polacy. Dogadałem się z nim i teraz razem gramy od czasu do czasu :).

Kiedyś,gdy grałem na sewerze SA:MP(Role Play) jeździłem w stroju karateki, losowej masce i z kataną na plecach. Koledzy to widzieli i stąd nick.

@edit W szkole, koledzy mówią na mnie Wituś. (Nazwisko)

@edit łejtttt, ja nie mam kolegów :(

Otóż cofnijmy sie do wieku XX. Wtedy to mnie narodzono, po 11 latach trafiłem do szkolnej pracowni komputerowej. I zaś koledzy do mnie powiedzieli: "Zagraj z nami w Plemiona", a ja na to: "OK". Stanąłem na początku z serpik1 jako ser|owy pik|inier + 1. Po miesiącu odechciało mi się gry i zapomniałem passów.

Po czym naszła mnie ponownie ochota na Plemiona, lecz mój nick był zajęty. Przypomniało mi się, że kiedyś na mojego kuzyna mówiono "luj" (BGC approves), ale luj było zbyt nudne. Wiec wymyśliłem Lujku, które zmieniło się na loiq po sugestii kolegi (11 bo tyle miałem lat gdy wymyślałem go) i tak zostało tylko na steamie zmieniło się na FAMINE z jednego względu - uwielbiam motyw 4 jeźdźców apokalipsy 

A ja mam związany z COD'em dokładnie mw 1, był tam taki dogtag, Ghilie we mgle. Chodziło o snajpera z takim liściowym przebraniem, a że tylko nim grałem to sobie zmieniłem na GhilieHunter, czyli Łowca Snajperów :P

A mój nick ma dwa źródła:
1.Odwrócona kolejność liter imienia (tak teraz już wiecie jak mam na imię ;-;)
2. Pewnego kolorowego i ciepłego dnia maja roku 2013 pewna koleżanka zamiast zawołać do mnie "Radek" zawołała Radke. I jakoś tak już zostało (i nie tylko w grze) :P 

//Radke

Tak,

Mój nick kiedyś był inny i wiązał się z moim nazwiskiem vel ksywą w prawdziwym życiu i na dodatek miał końcówkę "Gamer pl" 

Kiedy zacząłem grać na Placu zabaw to ludzie czasami się podśmiewali z mojego nicku więc postanowiłem go zmienić ,lecz nie wiedziałem na jaki.

Pewnego razu pisałem z kumplem z klasy i chwalił mi się ,że ma nową gre ( nie pamiętam już jaką :P ). Chciałem zobaczyć co to za gra więc wbiłem w jego konto i  .............................. i ........................... Woła mnie mama.

Zbity trochę z tropu zbiegłem na dół ,spytać się "o co chodzi?" Okazało się ,że moja mama zrobiła dla mnie kakao które uwielbiam <3. Wziąłem kubek pełny gorącego napoju i poszedłem na górę.

Kiedy miałem kliknąć zakładkę "Gry" zobaczyłem opis konta mojego kolegi który brzmiał " kakałkooooooooooooooooooo ;-P" Pomyślałem ,że to jest taki zbieg okoliczności ,że to będzie mój nowy nick. (Oczywiście to mogło być również Iluminati ,lecz wtedy nie byli popularni :D )

Nick : KakaŁkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo  

Pozdrawiam,

KakaŁkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Siemaneczko ludziska :) Jestem fanem piłki nożnej a dokładnie Realu Madryt :) Mój nick stworzyłem patrząc na nazwiska znanych piłkarzy jak Ronaldinho czy tez trener Chelsea Murinho :) Postanowiłem nagrywac filmiki na YT więc też musiałem pomyśleć właśnie nad ksywa na kanal. I tak właśnie rozpocząłem :) 

Kiedyś dawno, dawno temu, kiedy jeszcze chodziło się to tzw "Chatki Puchatka" czyli do świetlicy gdzie były drewniane komputery, grało się w Ostateczną Rozgrywkę na nk czy też w Transformice. I właśnie wtedy kiedy robiłem sobie konto na Transformice nie wiedziałem jaki nick wybrać, lecz zainspirowały mnie te małe futrzaste stworzonka. :> 
Stąd właśnie wziął się mój nick.

Kiedyś lubiłem Cod'a stąd jest GhosT tak jak jeden z bohaterów gry + pierwsza gra w którą grałem gdzie oddział nazywał się drużyna duchów (GRAW) no i Lead bo jedna z postaci w GRFS tak się nazywała (Ghost Lead - po prostu zamieniłem miejscami :D). Poprawnie to ołowiany duch, w wolnym tłumaczeniu dowódca duchów i ja wolę używać tego drugiego tłumaczenia ;)

Sorry za nie ład zdań :(

Mój nick pochodzi z pewnej gierki na smartfony/ i phone'y. Przed startem gierki była do wyboru postać. ja wybrałem tego z nazwą Vargas.

Gram w tą gierke bardzo długo. A dalej go nie wywaliłem, sprzedałem. A ognisty to dlatego że jego mocą była walka z mieczem w którym istniała cała jego moc ognia :D .  Ta gierka to Brave frontier RPG. 

Mój nick sięga czasów 1 podstawówki, gdy grałem w MMORPG "Mu Online." Nick przyszedł do głowy i tak już został przez te kilkanaście latek. Jak widać... dalej mi się nie znudził i jest moją wizytówką. Proste? Proste.

hehe to może i ja się troszkę pobawię w "The story of my many nicknames" ;D

Ogólnie to wszyscy mówili do mnie po imieniu(oryginalne, co?) co strasznie mnie wkurzało(wciąż mam awersję do swego imienia) i jako 6-7 latka zawsze wymachiwałam rękami, gdy tylko je słyszałam przez co przyjaciele(z podwórka) śmiali się, że wysyłam im znaki... Tak więc Znaki było moim nickiem do hmm.... chyba 12 lat, bo ostatnią modyfikacje pamiętam jako Znaki_12(oryginalne again, wiem).

Był jeszcze epizod, że Lisicą mnie nazywano, bo potrafiłam wywinąć się z każdej opresji i żaden "starszak", który chciał mi wpier... nie mógł mnie złapać, więc przezwisko Fox Signs - Lisie Znaki też przez jakiś czas górowały.

Tu nastąpiła zmiana akcji, gdzie wylądowałam w ośrodku rehabilitacyjnym i ze względu na inny pogląd chrześcijański nie uczęszczałam na mszach w kaplicy, przez co pielęgniarki mówiły do mnie AntyChryst. Cóż za kochane pielęgniarki, nieprawdaż?

Ale to nie jedyne przezwisko jakiego się tam nabawiłam. Jako iż mam uczulenie na słońce, kiedy wszystkie dzieciaki siedziały na zewnątrz na trawniku ja w kącie z dala od słońca czytałam książki, mangi, komiksy. Oczywiście pielęgniarki musiały zwracać mi uwagę, że czemu siedzę w środku jak taka ładna pogoda? No i tu powstało Dziecko Ciemności, a po połączeniu tego niektóre pielęgniarki mówiły AntyChryst Ciemności. Och ta miłość pielęgniarek do dzieci....

Podczas pobytu w szpitalu nabawiłam się również przezwiska Sabotażystka albo po prostu Terrorystka i używałam nicku Terrorist of Darkness(gash, jaka wyobraźnia...).

Teraz geneza obecnego nicku!

Po szpitalu siedziałam półtora roku zamknięta w domu rozszerzając swoją gamę zainteresowań. Tu powstał nick Tenessi(od nazwy rzeki w ameryce Tenessee). Nim jednak nick Tanesha się pojawił każdy mówił/pisał do mnie inaczej.

Tenessia, Tene, Tenes, Tanessi, Tanessia, Tanessa - kurde sporo tego było, bo każdy przekręcał na swoją modłę ;D

Więc w końcu zostało Tanesha.

Jako, że lubię pisać opowiadania moją główną bohaterką stała się Tanesha Hangyakusha(od nazwy anime Hangyaku no Lelouch + sha jak w imieniu).

Niestety ten nick często był zajęty, a moje umiłowanie do azjatyckiej kultury doprowadziło mnie do polubienia zespołu koreańskiego Girl's Generation i wraz z moimi przyjaciółkami uczyłyśmy się układu z piosenki Gee. Oczywiście musiałyśmy wybrać sobie osoby, których ruchów się uczyłyśmy(zapamiętywałyśmy wtedy po kolorze spodni jaką, która z nich ma) i tak u mnie padło na Taeyeon z danego zespołu.

Jak można się domyślić połączyłam te imiona Tanesha z Taeyeon dając po środku po prostu X, bo często nie można używać spacji do nicku, a z symbolu "_" nie bardzo chciałam korzystać.

I tak oto powstał obecny nick TaneshaxTae ;D

Dziękuję tym, którzy przebrnęli przez ten kawał tekstu i dobranoc <3

Edited by TaneshaxTae

Jak mialem okolo 11lat wymyslilem sobie nick SnoW, tak jakos, od sniegu. Grywalem czesto w csa 1.6 i widzialem jak 2- 3 osoby ten nick mi "ukradlo". Tak wiec dodalem sobie -ek do nicku i powstalo SnoWek. Czasem uzywam tez nicku hi im deyv, ktory pochodzi od mojego imienia, jakim jest Dawid.

Fajny luźny temat na forum, widać cieszy się sporym zainteresowanie, ale czegoś mi tu brakuje...

Kto chciałby zobaczyć historię powstania nicków naszych adminów forumowych? :) Mnie szczególnie nurtuje Latający z Wiatrem, ale chętnie poczytałbym też coś o Remzo, Wachu, może wodzu? :)

Spamować tu kto popiera prośbę.

Popieram, mnie by jeszcze ciekawił Bilet :D.

Podczas tworzenia postaci w Margonem ( Tak grałem w to :V ) , jadłem zapiekanke i stąd się wzięło :V.

Na początku było PolishWhiteChocolate ponieważ jestem z polski i lubie ba kocham białą czekolade dlatego tak ale ten aktualny nick PolishGaming tu jest prosto polskie granie bo zawsze duuuużo gram w gry na płycie (orginałki) i w te na steamie i oto koniec

Historia mojego nicku jest bardzo długa, ale postaram się ją opowiedzieć w jednym zdaniu. Nazywam się Krych, a znajomi zaczęli do mnie mówić Krychu. Logiczne, nieprawdaż?