Jump to content
50-levelowy-kebab

Zatrudnię do pisania newsów...

Recommended Posts

Nie ma jakiegoś działu offtopic, do targowiska, sprzętu czy humoru też to nie pasuje... dlatego trafia do ogólnej ogólności.

Cóż. Zatrudnię kogoś, kto najlepiej ma więcej niż 16-17 lat na pewien portal, do pisania newsów. Zajęcie nie trudne, idealne dla każdego kto lubi grzebać w sieci, kto lubi grać w gry. W dodatku za pisanie newsów możesz otrzymać kratę browarów miesięcznie.

Na czym polega robota:

• Dostajesz pakiecik stron WWW, które powinieneś przeglądać mniej więcej codziennie w poszukiwaniu nowych newsów. Sam możesz sobie ten pakiet powiększać o strony, których tam nie ma. Liczą się przede wszystkim oficjalne strony o najpopularniejszych grach.
  • Dostajesz dostęp do zaawansowanego panelu, w którym nie musisz nic znać z programowania czy z obsługi HTML - wszystko robisz poprzez niezły panel klikając np. "Dodaj link", to dodaje się link, proste. Ewentualnie możesz rozwinąć jakość pisania punktem poniższym.
  • Dostajesz pełny poradnik od A do Z, jak tworzyć bardziej zaawansowane newsy, np. jak dodać galerię screenów, też jest to banalnie proste i opiera się o podmianę linków do obrazków w gotowym kodzie wklejanym w news.

Czego oczekuję:

• Minimum 20 newsów w ciągu miesiąca, minimum 200 słów każdy (licznik słów jest pod treścią). Regularnie, a nie 10 newsów na początku i 10 na końcu miesiąca. Może być więcej. Wychodzi średnio 10 minut roboty każdego dnia.
  • Każdy news musi być ręcznie pisany, nie kopiowany gdzieś z sieci. Musi też być napisany jako tako SEO-friendly, o tym więcej opowiem ci w jakimś "poradniku" przez Skype lub TeamSpeak.
  • Każdy news musi być pisany o grach popularnych, o nowych faktach z dziedziny gier. Jakieś pierdoły o zmianach w Tibii czy nowym kocie w studiu Mojang wyrzucam do kosza ;)

Co oferuję:

• Od 30 do 60 złotych miesięcznie standardowo, jeżeli jakość newsów będzie odpowiednia, jeżeli będą seo-friendly do 60.
  • Możliwość bonusu i premii, od 50 do 80, jeżeli strona zacznie więcej na siebie zarabiać niż do tej pory.
  • W przypadku znalezienia przez osobę piszącą newsy partnera na stronę WWW, sponsora, 60% zysków z tego partnerstwa.
  • Przelewem, tylko i wyłącznie, ewentualnie kupno jakiejś gry do 50 zł czy zasilenie portfela Steam.

Spoko mógłbym pisać taki coś tylko mam wielki problem z znakami interpunkcyjnymi ( jestem debilem :) )

Gdzie jest haczyk?

Są dwa, trzeba nie być PitFalem, czyli umieć pisać dokładnie i poprawnie oraz powinieneś mieć konto w banku, by nie bawić się z wynagrodzeniem :P

Mam rozumieć, że dostanę równowartość skrzynki browaru za pisanie? Coś za łatwy zarobek. Jest jakaś pewność wynagrodzenia i żadnych trików?

ok :(

Może mógłbym napisać Ci jakiś próbny news i ty go ocenisz? Zobaczymy na co mnie stać :)

Edited by PitFall

Mam rozumieć, że dostanę równowartość skrzynki browaru za pisanie? Coś za łatwy zarobek. Jest jakaś pewność wynagrodzenia i żadnych trików?

No nie wiem, czym ci mam udowodnić brak trików :P Wiarygodność możesz sobie potwierdzić u Wodza albo u Zyda :)

ok :(

Może mógłbym napisać Ci jakiś próbny news i ty go ocenisz? Zobaczymy na co mnie stać :)

Łap mnie jutro na TSie.

Na razie potrzebna jest mi tylko jedna osoba, musze też zobaczyć jakość tych newsów. Dlatego pewnie wybiorę jedną i wlepię za pierwszy miesiąc te minimalne 30, chyba że bez kitu newsy podniosą czytelność to więcej. Łapać mnie na TSie jutro.