Jump to content
Kiślowski

BattleField Bad Company 2

Recommended Posts

Dzis byla premiera kupiliscie :P?

A tak pozatym to tylko firmy hostingowe beda mogly stawiac serwery, lecz autorzy gry nie beda mieli z tego zyskow.

Artykul: http://gry.wp.pl/wiadomosci/dedykowane-serwery-bad-company-2-tylko-do-wynajecia,46246,1.html?ticket=2401246751318823keOw8315Dh9B0sRUrjFMP9ieCQNqvnir

RZCXj3Un0nd3DQeOh6Cyl7IaLV4vSyotgMoZa%2BqvoIn25J5BXWPZImaOJHjdsNLJm%2FHokw6Vhes%2BqA90Jjis5MFoqY5Mzl7wM%2FIPQE7ce8v9KwfASsAXxA%3D%3D

Z reszta wydaje mi sie ze zalatwienie plikow od firmy hostingowej nie bedzie takie trudne :D

Witam.

Tak już mam BC2 od paru dni , w betę też pogrywałem a co 8)

Powiem tak jednym może się to wydawać że źle ze nie udostępniają plików każdemu a ja przekonany jestem że to dobrze , po pierwsze nie będzie masy serwerów które są stawiane przez potocznie mówiąc dzieci neo i temu podobne (bez urazy) co sądzą że włączony PB to zabezpieczony serwer + hostowanie na padakach i innego tego typu pseudo serwerach gdzie warunki do grania są prawie żadne , po drugie zarządzane przez osoby która dostanie dwa potocznie mówiąc head-y lub twoje gra jest w ocenie "pro admina' za dobra - lecisz z serwera.

Konfiguracja kluczowych elementów jest narzucona jak i odpowiedni serwer pod aplikację (zalecana konfiguracja).

Gwarantuje to albo przynajmniej minimalizuje słabe serwery gdzie rozgrywka jest katorgą i obwinianie o to dystrybutora że serwery są spaprane , tu liczy się jakość nie ilość.

Oczywiście jak to się mówi kij ma dwa końce , serwerów w PL jest mało - za mało a te które są mimo że część de facto nie stoi w PL są zapchane do ostatniego slota.

Pozdrawiam.

A wlasnie , bo to firmy hostingowe , beda stawiac , a jeszcze chyba nie maja w ofercie tych serwerow , to skad sa te polskie serwery? Od EA poland?

Z reszta pewnie EA poland bedzie dawalo licencje polskim firma hostingowym , a te nie sa z kolei tez taki dobre.

temat stary ale dopiszę się w związku z betą MoH

może i masz rację wodzu ale po tych kilku miesiącach grania w BC2 powiem jasno TAK NIEUDOLNEGO KODU SIECIOWEGO JAK W BC2 NIE WIDZIAŁEM W INNYCH GRACH, no może z wyjątkiem free-to-play, sądzę jednak że DICE nie powinno porównywać się do tego typu gier

wyszła beta MoH, znów dla osób kupujących przedpremierowo, co mi po becie gdy już zapłaciłem za produkt ? jasne, mogę w niektórych sklepach zrezygnować lub zamówić z płatnością przy odbiorze ale tu nie o to chodzi, to EA i DICE mają zachęcić mnie do swojej gry a nie oczekiwać, że po kilku filmikach wyłożę kasę, tym bardziej że opóźnienia w wydaniu kolejnego patch'a do BC2 każą mi sądzić, iż wymienione powyżej firmy mają mnie w tyłku

co do otwartych bet powiem tak, CoD WiC zachęcił mnie do kupna, to była jakaś forma dema, które coraz rzadziej pojawiają się na PC, zamknięte bety (z wymogiem kupna przedpremierowego) mogą zachęcić ludzi, którzy i tak są już zdecydowani

dam DICE jeszcze jedną szansę z BF 1943, mogę wyłożyć pięć dych na te trzy mapki, w BC2 i tak gram tylko na 3-4 (śmiechu warte), jeżeli kod sieciowy będzie skopany (zapewne tak) to mogą stanąć na głowie a i tak bez dema MP nowego MoH nie kupię

co do dobrych serwerów ... dla kogoś kto nie chce lub nie umie stworzyć dobrego kodu sieciowego nie ma wystarczająco dobrych serwerów

Witam.

Co do nowego mohaa tu nie spodziewaj się rewolucji to to samo co bc2 ten sam silnik.

Co prawda mimo wszystkich błędów pogrywam nadal w BC2 nie tak maniakalnie jak ty:) ale wpadam prawie codziennie na godzinkę lub coś koło tego , czekam na zapowiadanego patcha być może będzie lepiej ale ....

Prawdopodobnie to są ostatnie godzinki kiedy ta gra jest u mnie na dysku , czym dłużej gram tym bardziej mnie ona wpienia  8) , mam dość braku serwerów z włączonym PB i streamingiem z PBBANS nie mówiąc o HC , na serwerach żądzą "cziterzy" walący przez pół planszy z czegokolwiek , bardzo rzadko udaje się znaleźć serwer na którym można pograć w normalnych warunkach.

Czy będzie lepiej hmm raczej nie widać że to od pewnego czasu idzie tylko w tym kierunku , nowego mohaa prawdopodobnie nie kupię bo po co ? dostanę to samo co już mam (z czego nie jestem zadowolony) - ba okrojone w innym papierku.

Pozdrawiam.

nooo ja gram maniakalnie tak ogólnie :D

tych problemów z czitami jakoś nie zauważam ale ty, zdaje się, grasz częściej gorączkę a tam jest chyba znacznie mniej serwerów więc wybór z PBBANS jest mniejszy, ja upodobałem sobie podbój, serwerów z PB-on jest całkiem sporo (o ile to coś działa), trudno jest nazwać kogoś czitem gdy opóźnienia (nie można tego lagiem nazwać bo dotyczą specyficznych sytuacji) dochodzą do 0,5 s ... widzisz gościa zwróconego do ciebie bokiem lub tyłem, celujesz, strzelasz tylko po to żeby się dowiedzieć że tamten wycelował w ciebie jakieś 0,3 s wcześniej a serwer "zapomniał" odpowiednich pakietów dosłać

albo jeszcze lepiej, gość stoi i strzela do innych (widać że nie jest "zawieszony" po respie), celuję i strzelam, strzelam, strzelam ... nic nie trafia, to jest FPS nastawiony w 95% na grę sieciową, czy też może PULP FICTION ?!

mnie BC2 zaczyna już nudzić, więcej mam ostatnio frajdy z singla X3, pozostało tylko czekać na RO: Heroes of Stalingrad a do jego wyjścia wypełnić czas jakimiś przystawkami typu BF 1943 czy kolejny kotlet z menu CoD (o ile serwery dedykowane będą)

Witam.

Nie to nie o te cuda chodzi które prześladują każdego , bo to można powiedzieć standart.

Często gram z takimi magikami w drużynie własnej jak i przeciwnej -  HC brak podświetlania przeciwnika dla drużyny postawione zasłony dymne a gościu z UMP lub AKS wali heady przez pół planszy po pierwszych dwóch atakach czyli jakieś 3 minuty 30/0 są i tacy co pod koniec rundy niejednokrotnie mają 120/3 i widzę że to co robią jest niemożliwe bo stoję obok niego nie ma możliwości chyba że fartem kogoś trafić a nie wybija prawie całą drużynę przeciwnika niezależnie od lokalizacji , co dziwne albo to jakiś dziwny hax króluje bo zazwyczaj widzę w tej roli inżyniera.

Chyba trzeba zmienić tryb gry i zobaczyć czy też taka masakra jest.

Pozdrawiam.

takich "cudów" jak opisujesz jeszcze nie widziałem, gram tylko na serwerach PB i to najwyraźniej działającym, co jakiś czas widać komunikaty o próbach wejścia gości z potwierdzonym AB, nie mogę jednak powiedzieć, czy bany są wynikiem funkcjonowania PB, czy może "radosną" działalnością adminów, której dane było mi skosztować

mimo wszystko wolę dostać bana od sfrustrowanego admina ale mieć świadomość, że funkcjonują mechanizmy umożliwiające karanie prawdziwych cziterów, niż męczyć się z gnojkami, którzy są świadomi swojej bezkarności

a PBBANS działa (przynajmniej w odniesieniu do niektórych serwerów), serwer na którym admin "błysnął" znawstwem czitów jest dla mnie niedostępny :D  

PS.

Zydu: na trailerze BC2 Vietnam w platformach, na które jest adresowany widziałem PC więc ...

No Panowie, dzisiaj patch wyszedł więc może jeszcze warto to bad company 2 pomęczyć.  ;)