Skocz do zawartości
PitFall

GRO - Ghost Recon Online

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka od 2-3 dni pogrywam w tą dość interesującą gierka jednak granie z obcymi nie daje takiej frajdy jak efektywności podczas wspólnej gry z kolegami. Planuje założyć mały klanik ale składający się z ludzi ogarniętych nie z "ulicy"

Na razie nie jestem w domu lecz za max 3 dni powinienem urzędować i móc pogadać z osobami chętnymi

Ps: Preferuje TS3 jak coś urośnie z tego mojego przedsięwzięcia może jakiś kanalik się załatwi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak zupełnie z czapy czy ubi coś zaczęło robić z cziterami ?

bo była tragedia mimo PB masowy zjazd grających inaczej , zaczęli reagować banować czy nadal udają że nie ma problemu ?

tak się pytam bo gra potencjał ma ogromny ale f2p zdecydowanie jej nie służy .... wystarczyło za 5 $ nawet sprzedawać połowa dzieci została by wyeliminowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak jak gram od 2 dni to żadnego nie spotkałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pobiore, zobacze czy gra warta uwagi.Jeżeli gra mi się spodoba napisze do Ciebie PitFall.

Joker to lubi.Mogę z tobą pograć PitFall.

Edytowane przez Jokero

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeżam , gra chyba nazywa się teraz  TC:Phantoms .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znajdź jeszcze 4-5 ogarniętych ludzi (nie pamiętam ile osób było w teamie) a rozważę ściągniecie. Jak grałem sam to wyglądało to na ogół tak że było 5 reconów, 0 szturm i 2 supporty więc przeciwnik jechał baza po bazie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@harryolo

Akurat recon w tej grze to jak legalny cheater i można nim grać jako szturm, wystarczy oracle + szybka broń i statystyki 25x5 (bynajmniej jak tak miałem). Gra nudzi się niestety po 1-2 tyg gry, nawet przy dobrej ekipie.(grę zniechęca również przez tych którzy biegają ze sprzętem wartym ok 200zł (realnych pieniędzy)

Ja gram w GR od premiery Advanced Warfighter i według mnie 1 i 2 cześć była najlepsza i polecam je, a jak ktoś chcę zagrać w futurystyczne GR to polecam Future Soldier (nie działa każdy tryb sieciowy, niestety od zakupu przedpremierowego nic nie poprawili do dziś...) Tak więc, jeśli się uzbiera jakaś ekipa to też mogę zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam, że trochę offtop, ale jak widzę słowo "bynajmniej" użyte jako "przynajmniej", żeby było mądrzej, to aż się we mnie gotuje. Cytując SJP: "Bynajmniej - partykuła wzmacniająca przeczenie w wypowiedzi, np.: Nie jest to problem bynajmniej prosty." Co do samej gry, to mnie się znudziła po tygodniu, ale to pewnie dlatego, że grałem bez porządnej ekipy, lecz nie mam bynajmniej zamiaru do gry wracać ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi