Jump to content
wodzu

Dawno dawno temu w odległej galaktyce ......

Recommended Posts

Masz rację wodzu, nie doczytałem newsa. Dopóki widnieje napis "CDN... ?", to cały czas będę miał nadzieję, że jednak uda się coś jeszcze wywalczyć. Zdaję sobie sprawę, że jest to dość ciężki temat i pewnie na ostateczną decyzję będzie trzeba jeszcze poczekać. Jak nie za dzień, to za dwa, za miesiąc czy dłużej. Cały czas będę czekał i wiedz, że gdy serwery wstaną zawsze możesz na mnie liczyć. Tutaj (na Placu Zabaw) spędziłem przeszło 2 tysiące godzin, tutaj nauczyłem się jak stawiać i zarządzać serwerami postawionymi na Linuxie poprzez konsolę. Po prostu to nie może się tak skończyć, nie może...

Pozostaje czekać i mieć nadzieję, bo nadzieja umiera ostatnia.

Pozdrawiam,

Remzo.

Wodzu, a mogłbys tak ogólnie powiedzieć ile by kosztowała "komercyjna" strefa gier, tak tylko orientacyjnie coby była jakaś podstawa do dyskusji?

Nie licząc jakiegoś krótkiego okresu "międzyczasowego", wróciłem po trzech latach do CS:S i grając na Placu Zabaw (który po długiej przerwie pozostał jedynym istniejącym serwerem 4FUN na mojej liście ulubionych serwerów), powoli zacząłem się angażować tak w życie serwerów CS:S, forum, a po pewnym czasie dołączyłem do społeczności TS'a, gdzie miałem przyjemność pogadać z wieloma ludźmi - czasem całkowicie losowymi, nie związanymi z CS:S. Piąłem się po drabince zależności od gracza, do admina jaila i moderatora TS'a, chciałem czynić serwer lepszym, poświęcając swój czas na czasem upierdliwe "wojenki" z co poniektórymi. Wielka szkoda, że na obecną chwilę jest jak jest, ale będę trzymał kciuki, by rozmowy się udały. Byśmy znowu mogli spotkać się na naszym Placu Zabaw i innych serwerach. Na pewno jeszcze długo będę zaglądał na forum i wyczekiwał jakichkolwiek informacji. Mam nadzieję, że wytrwałość dopisze także innym, bo gdy serwery ruszą, ktoś musi je zapełnić :-) Tym mniej wytrwałym już dziękuję za wszystkie spędzone z wam chwile, a tych, którzy mają jeszcze trochę cierpliwości i siły do walki zapraszam choćby do zaglądania tutaj, by pokazać, że faktycznie zależy wam na Strefie Gier.

Trzymam kciuki!

powiem szczerze, że jeszcze do mnie nie dociera. Wczoraj myslałem, że poprostu awaria, a tu koniec. Pusto się zrobiło. Za każdym razem gdy wracałem z pracy, odpalałem lapka, i pierwsze co, to czy nie ma nowych wiadomości na forum. Poczym wbijałem na serwer. Raz na dłużej, raz na krócej. Mam nadzieję, że uda się coś zrobić (Wodzu liczymy na ciebie), ale jeżeli coś mogę zrobić jako szary gracz, zwykły forumowicz - piszcie. Chyba każdy zrobi tyle co może aby serwery wróciły.

Wodzu wspomaniłeś, że aby utrzymać serwer, są potrzebne comiesięczne wpłaty. Podpowiedz, tak na oko, pi razy drzwi, ile wynosiłaby taka kwota?

Pozdrawiam wszystkich

ehh a mialem nadzieje ze to tylko chwilowa przerwa badz cos w ten desen

a wyszla wielka kupa :(

lecz jesli cos sie zmieni i nie bedzie to koniec Strefy to bedzie zajebiscie

Eh i konec serwera :(

Emipod-Nikt nie wie kto to jest. On sam twierdzi, że nic nie pamięta i nic nie wie. Podobno wyszedł z dżungli z laptopem w ręku

Edited by Emipod

Nie byłem na serwerze jakieś 2 tygodnie i takie zmiany. ; (

Naprawdę szkoda, że sprawy się tak potoczyły, był to chyba jedyny serwer, który miał tak zgraną ekipę graczy i administratorów .Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy bo nie wyobrażam sobie gry w cs'a bez naszego Placu Zabaw. :) Póki co serdecznie pozdrawiam graczy ,których miałem okazję i przyjemność spotkać i oczywiście administrację, która trzymała ten serwer w jednym kawałku.

A da się coś zrobić żeby chociaż Ts działał nawet przez te 2 dni albo dzień żebym mógł się powymieniać z graczami np steam albo skypem z którymi często grałem a nie zagladąją na forum?

Prawdopodobnie dzisiaj zostanie uruchomiony TeamSpeak, chociaż pełnej odpowiedzialności za te słowa nie biorę.

Pozdrawiam,

Remzo.

To straszne,że StrefaGier umrze,ale jestem optymistą i wierze,że zmartwychwstanie jak Jezus!

Trzeba zrobić komercjalizację! Zbiórkę jakiś pieniędzy, utrzymać jakoś te serwery. Warto spróbować jeśli są chętni. Raz już ratowaliśmy serwery TF2, teraz można zrobić to samo ze wszystkimi serwerami.

Jeśli miałbym grać na innym serwerze... Nie potrafię znaleźć innego tak dobrego. Tak bardzo się starałem by były customy :<

Edited by _-Xanoxis-_

Jeśli chodzi o serwery Army to słabo to widzę z racji tego że na Arma 2 dużo osób gra na wersji Free więc nie jestem pewien czy będą zainteresowani taka formą a co do Arma 2 OA to tam serw stoi często pusty.

No to spidzior pojechałeś po całości. Poczułem się jakbym był na pogrzebie dobrego przyjaciela. SG od innych serwerów odróżniała atmosfera i ludzie którzy tu grali.

Nawet nie ma co porównywać innych serwerów do naszego. Admina nie kupowałeś przelewem tylko musiałeś sobie wyrobić opinię wśród graczy, VIP'a otrzymywały osoby które na to zasłużyły a nie pożyczyły od taty telefon żeby wysłać SMS'a. Na żadnym innym serwie nie spotkałem tylu świetnych ludzi i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie innego miejsca na nasze następne spotkanie jak właśnie serwery Strefy Gier. To jest nasze miejsce!!!

I co teraz będzie? Wszystko padło. Jedyny sens czytania obecnie tego forum jest oczekiwanie na jakąś dobrą wiadomość... :(

Dla osób, które nie czytają Shoutboxa.

Tymczasowy TeamSpeak3 Strefy Gier:

IP: 185.5.99.57

Trochę....smutno człowieka nie było na serwerze 1 tydzień, a tu takie rzeczy się dzieją, przykro mi że serwer na którym grałem blisko 2 lata odszedł w jednej chwili w niepamięć.

No cóż, pozostaje czekać i mieć nadzieje.

Pozdrawiam wszystkich graczy SG.

Ale smutno ;(

Jedyny sieć serwerów na którym była taka atmosfera i tacy świetni ludzie.

Oby to się dało jakoś naprawić. Mam nadzieję, że wodzu coś zdziała ;)

Everything will be fine.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...