Jump to content
wodzu

Dawno dawno temu w odległej galaktyce ......

Recommended Posts

Niop, chciałbym dostać tak 1/25 takiego odszkodowania .... w ramach reparacji za nieudane aukcje :P :)

co tam , nawet 1/100 by była ok :)

Ja proponuje na czas "rozmów" na owy temat po prostu zamknąć jeden dział na forum, dać dostęp tym którzy "są zaufani" i tyle. Bo skoro sam przyznajesz, że może być to osoba z forum to coś w tej sprawie trzeba zrobić.

@ swat0284

doczytaj posty w temacie zanim się wypowiesz i znajdź w słowniku słowo sarkazm.

@ markooff

Nie ma sensu wykupywać serwerów, bo, jak sam powiedziałeś, są na sloty. Serwerów potrzeba min. 6, koszta utrzymania i pielęgnacji i ogarnianie x sererów z osobna. Potrzebny jest mocny dedyk. Ale i to jest próżna gadanina, trzeba poczekać na oficjalne wieści i dopiero wtedy się martwić.

Do tego potrzebne będą zgoda i błogosławieństwo Wodza, bo to od niego to wszystko zależy, on ma backupy i konfiguracje. Jeżeli nie uda się odzyskać sponsoringu, a Wódz nie przyklaśnie wykupowi dedyka to i tak będziemy w ciemnej dupie, bo wszystko trzeba będzie zaczynać od zera. Więc módl się do Wodza i czekaj na info ;)

@ dezet

Piwo temu panu :)

Edited by El

@ El - ja tam nie narzekam i nie narzekałem nigdy ;) w ogóle nie martwię się zbytnio bo mam nadzieję na pozytywne rozwiązanie problemu w całości (z resztą mysmy nasz już rozwiązali nawet gdyby całość się nie udała ) Odnosnie Wodza i jego wkadu w całość Strefy gier - żywię wielki szacunek bo wiem sam ile to czasem wymaga dlubania ....i godzin także po nocac :)

Mam nadzieję że uda się odtworzyćcałość, a przynajmniej najważniejsze serwery Strefy gier (apropos gdzieś widziałem że Minecraftowcy również się zbierają w sobie :) )

Więc generalnie jest nieźle.

Nie nie trzeba się modlić , uda się załatwić sprawę to ok , nie uda trudno widocznie tak ma być ,

ja szczerze mówiąc raczej słabo widzę organizowanie się w ileś tam osób na jakiś serwer czy dwa , po pierwsze zawsze jest tzn słomiany zapał dziś ludzi twierdzą że tak chcą i zapłacą ale potem okazuje się ze już nie , i co za dwa trzy miechy sytuacja się powtórzy i już z innych względów finansowych

a to nie są zobowiązania na tydzień dwa czy miesiąc ale wielomiesięczne , do momentu zaplanowania jakiejś strategi reklam i innych rozwiązań przynoszących dochód który by niwelował koszty wynajmu, to są tygodnie a nawet miesiące prac

ja się na taki "projekt" na słomianych nogach nie piszę , ryzyko straty masy godzin pracy mojej i innych zbyt duże ...

No tak, ja osobiście mam dłuższe doświadczenia w tym guście z BORG Colective, gdzie utrzymywalismy zawsze po kilka maszyn i było to robione częściowo ze składek członków a częściowo finansowane przez naszego sponsora (dawniej firma Aster) . Taka sytuacja trwałą latami ale możecie mi wierzyć - jednak zawsze trzeba było mierzyć się mocno z upływającym czasem - mimo iż w Przymierzu było dużo osób dorosłych (= pracujących i zarabiających) a więc i chętnych do zrzutki. Niemniej wiem że i taka sytuacja jest - ogólnie rzecz ujmując - możliwa :)

Pzdrawiam

serdecznie

Edited by markooff

Ale ten świat mały BORG :) miodzio o ile wiem mocno działał za starych czasów jury , ale to już po akcji aster bye

nie wiem jaki miał nick u was jerry lub coś podobnego , wiem że działał pamiętam te czasy , mam z nim kontakt do dzisiaj kumpel z szkoły i z podwórka.

Borg to była zajebista sieć serwerów, a anarchy|sq najlepsza ekipa. :)

Jeden z borgów (karbulot) prowadzi serwery tf2 i udało mu się przebić przez całą resztę. Zresztą na Borgu chyba był jakiś wodzu? Zbieg okoliczności? :?)

Edited by draksik

Nie, wodza tam , jako żywo nie pamietam . Tzn. przez dobre 6-7 latek od początków w 2002 ... Chyba że teraz w ostatnich latach to może :) Nie wiem zbyt dobrze, bo moje związki z BORG się mocno rozluźniły gdzieś tak 3-4 lata temu .

Co do Jurego - oczywiście że był i nawet był sztabowcem ;) przez jakiś czas, pamiętam dośc dobrze - sympatyczny czowiek .

Karbiego nie sposób nie znać :) :D . Dość powiedzieć, że Karbi to własciwie połowa BORG . A przynajmniej zywa, chodząca legenda :)

A Anarchy Hive to było Jego oczko w głowie ...

UPD: Choć nie , przypominam sobie był chyba jkiś 'wodzu' ale to nie w BORG samym a w Anarchy|sq ... Tyle że ja mało czasu poswięcałem anarchy - znacznie więcej Warcraft'owi Natural Selection i pozostałym czysto Cs-owym serwerom.

Ale tamten rzeczony wodzu, - nie miał chyba wiecej niż 17-18 lat w 2006-7 więc chyba czyste podobieństwo nicków ...

Ech... i zrobiło się naprawdę "Dawno temu w Odległej Galaktyce "

:) B) :rolleyes:

Edited by markooff

Sprostuje jak BORG działał już była SG , nawet pamiętam że jury ze mną rozmawiał o migracji serwerów czemu to się nie stało nie wiem , był taki pomysł

tamten wodzu to zbieg okoliczności jeśli chodzi o nicki ....

To może coś więcej powiem to nie chodzi o wykupienie vps-ów odpowiednich bo to nie są duże koszta czy nawet wypasionej jednej maszyny ,

problem będzie inny te maszyny zostaną zaatakowane i zazwyczaj w takich wypadkach ten czy inny dostawca je odłączy ,

maszyny muszą stanąć w infrastrukturze która poradzi sobie z takimi zabawami (a to już nie jest zwykłe zakupienie maszyny), ja na razie się martwię tym żeby takie miejsce zostało udostępnione na SG

bo w firmie są ale nie mam jeszcze na to pozwolenia , muszę przejść wszystkie szczeble ustaleń uzgodnień i pierdylion drobiazgów.

Czyli kawa na ławę powiem ile mogę reszty nie bo są prowadzone inne kroki w tej sprawie

od soboty 08.06 były przeprowadzane ataki ddos co prawda dość słabe 150MBit , ale we wtorek doszło do 1.5Gb tu gdzie to stało i na czym stało nie można było już więcej nic zrobić dlatego zostało odcięte , co ciekawsze odpaliłem vps-a z innej firmy z ts-em dla nas i kolejny atak 1.8 Gb

Czyli mamy kreta?

Rambo się mści, ja wam muwie.

#topic: czekając aż serwer wstanie, modlę się za wasze zbłąkane dusze każdej nocy moje owieczki.

No tak myslalem,ze cos naprawia jak mnie nie bedzie,ale widze dalej lipa. :(

pozdrawiam Emipod tymczasowo piszac z Komórki.Niedlugo zobaczymy sie znow.^^ :D

Emipod-Nikt nie wie kto to jest. On sam twierdzi, że nic nie pamięta i nic nie wie. Podobno wyszedł z dżungli z laptopem w ręku.

Edited by Emipod

Rambo się mści, ja wam muwie.

#topic: czekając aż serwer wstanie, modlę się za wasze zbłąkane dusze każdej nocy moje owieczki.

Cholera, jak się domyśliłeś? :D

Jedno kiwnięcie palcem i poleciał rozkaz zamknięcia całego grajdołka :)

W zasadzie to bym nie chciał, bo SG to najlepsza sieć serwerów jaka istniała w Polsce :) W drugiej połowie 2010/pierwszej 2011, gdy jeszcze aktywnie grali ludzie ze starej ekipy, atmosfera była nie do pobicia :)

Chciałbyś :)

chciałby, nie chciałby serwer leży.

0 do 1 wodzu.

@UP: nie gadaj, jak była Paula było zajebiście :lol:

Edited by Jesus

chciałby, nie chciałby serwer leży.

0 do 1 wodzu.

@UP: nie gadaj, jak była Paula było zajebiście :lol:

No wtedy też było, ale atmosfery z czasów o których wspomniałem i tak nic nie przebija :D Donkojot płaczący, że Total ma cheaty, wieczorne sesje na FFA w CSS, Insurgency z Anacronem, wszystko co na PZ kombinowaliśmy z Darusiem (znanym teraz jako Wachu :P)...

Edited by Rambo

Zgadza się piękne czasy , ale zawsze jest rotacja nowi przychodzą starzy odchodzą , wszystko się zmienia ...

je tez w pewnym sensie z jednej strony bym to rzucił , z drugiej cały czas sobie myślę mogę mam możliwości to dalej to trzymam

Witam widze że upadla idea postawienia czegos nowego wiec proponuje aby admini lub ktos kto sie na tym zna poszukali serwerow lub miejsc ktore moga nam postawic strefe gier, szczegolnie plac zabaw, moge poszukac sponsorw, w koncu mam firme i mysle ze nawet u mnie mozna by postawic serwer, tylko pogadam z informatykami co i jak :) prosze o kontakt *** *** *** pozdrawiam Ramzi :)

//Numer zamazany - myślę, że nie potrzebujesz spamu ~Remzo

Mam nadzieje,że za niedługo powstanie Plac.

Emipod-Nikt nie wie kto to jest. On sam twierdzi, że nic nie pamięta i nic nie wie. Podobno wyszedł z dżungli z laptopem w ręku.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...