Skocz do zawartości
Arolek

Propozycje i pomysły

Rekomendowane odpowiedzi

Temat Pointshopa był wałkowany wiele razy i (raczej) nigdy nie zostanie dodany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kaszanok Nasz ttt szczyci się brakiem pointshopu, który jakby nie patrzeć przeszkadzałby w grze. Czyli mało prawdopodobne jest jego dodanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatkowy slot na broń dla T

Pomysł genialny w swojej prostocie, jednocześnie nie będąc zbyt op, ani za słaby. Mianowicie chodzi o możliwość kupna w sklepiku T bonusowego slota na broń (nie wiem tylko czy na jedną czy cały zestaw). Dzięki temu zdrajcy mogliby korzystać z 2 różnych rodzajów broni co dawałoby im więcej możliwości na polu bitwy. Używasz M24 ale widzisz kogoś blisko? Przełączasz się na galila itp. i go mordujesz. Zabijasz kogoś ze strzelby, zmieniasz na inną broń i nikt cię nie podejrzewa. Co prawda nie znalazłem nic takiego na workshopie, ale raczej dałoby radę go łatwo napisać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Awykonalne, już kiedyś próbowałem coś takiego zrobić, żeby dodać do workshopa. Jedyna opcja to po prostu dodać do sklepu T jakiś karabin i snajperke bezslotową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może inaczej, zamiast np. 2 broni pod jednym slotem, dać 2 niezależne zestawy broni zmieniane jakimś zbindowanym przyciskiem?

Myślę że to już byłoby łatwiejsze, ale też trochę mocniejsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie jakoś można ustawić slot pod klawisz 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Moim zdaniem,  posiadanie dwóch broni byłoby tak "troszeczkę" przesadzeniem.

Ale dlaczego?

- ostatnio na strefie przybyło spoooro nowych graczy, tylko by im to życie utrudniło

- myliło by to niektórych, co tylko przysporzyło by adminom pracę z powodu nie zbyt udanych zabójstw

- wydaję mi się, że dodatkowe bronie ze sklepu zdrajców są wystarczające lub nawet nie proszą się o nerfa.

I w sumie jest jeszcze kilka innych powodów, ale nie mam za bardzo czasu na pisanie.

Prosiłbym o wypowiedzenie się także innych graczy TTT.

Pozdrawiam

Edytowane przez ksawię
A przyszło mi jeszcze coś do głowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście zgadzam się ze stanowiskiem Xave. Mając przykładowy zestaw broni: skaut, digul i dajmy na to wyciszone m4 można i tak zrobić masakrę jak w Srebrenicy. Bronie w traitor shopie mają wystarczający potencjał, tylko trzeba dobrze pomyśleć jak ten potencjał wykorzystać. Dwie bronie to byłaby udręka dla wielu, bo połączenie snajperki i pompy w dobrych rękach to mieszanka wybuchowa. Dany pomysł spowodowałby zaburzenie pewnego balansu, który i tak jest już obecnie dość chwiejny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co do propozycji Pridea, odpada. Nie chciałbym zobaczyć traitów z Scoutem, deaglem i XMem. Za to chciałbym wprowadzić parę własnych pomysłów.

Zacznijmy może od kwestii wcześniej wspomnianego XMa. Broń jest za dobra. Wiele graczy na serwie preferuje ją nad innymi, gdyż najzwyczajniej w świecie ma większy damage output na bliskim/średnim dystansie od innych broni. Szczególnie widać jej "lepszość" jeśli spojrzeć na inne strzelby, XM po prostu potrafi wszystko co loco czy Nova, tylko lepiej. One shotowanie z bliska? Check. Większy alpha DMG od pompy? Check. Większy fire rate od reszty strzelb? Check. Łatwym fixem, byłoby oczywiście znerfienie samego XMa, czy to zmniejszenie liczby pelletów, zwiększenie ich rozprysku, zmniejszenie fire rateu czy samego DMG na jednym pellecie. Jednakże, XM tak samo jak większość broni z dużymi obrażeniami ma jeszcze jeden atrybut, który w grze pojawia się dość często. Jest to mianowicie tzn. "ten czerwony ekran" (też CHudDamageIndicator) kiedy nasza postać dostanie dużo obrażeń. Pomaga on w sumie w niczym, natomiast lubi przeszkadzać, gdy np. strzeli nam w plecy traitor z takiego właśnie XMa, a my nic nie widzimy gdyż cały nasz ekran został pokryty czerwonym filtrem. Fajnie by było więc usunąć ten "czerwony ekran".

Takie już mniej ważne propozycje, przeniesienie Loco na slot dla pistoletów i oczywiście znerfienie obrażeń, do takiego stopnia gdzie nie będzie mogło już one shotować. Zmniejszenie Radiusa granatów HE, wdł. mnie granat który można znaleźć wszędzie nie powinien być w stanie one shotować grupki ludzi po 5-6 osób. Zmniejszenie Headshot multiplayera do "1" u wszystkich strzelb też byłoby dobre, strzelby jak to strzelby mają duży rozprysk i czasem celując w ciało wpadnie jakiś random head. Przydałoby się także zbuffować AK, odnoszę wrażenie iż mało kto już Kalashnikova używa po tych wszystkich nerfach. 

To tyle jeśli chodzi o moje "małe prośby".

Pozdrawiam i żegnam

Sir. Danken Lore

Edytowane przez Sir. Danken Lore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodanie snajperki do sklepu T

Jest kilka map gdzie ludzie rzucają się na snajperki bo mapa tego wymaga, fakt T z auto,  snajperka,  deaglem i he to mordercze combo ale gdyby dodać do sklepu T scouta z jednym nabojem byłby dobry bilans a nie raz by to ułatwiło grę (mówię o jednym naboju w magazynku nie o jednym na broń) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nerf pompa  nerf pompa  nerf pompa  nerf pompa nerf pompa  nerf pompa  nerf pompa  nerf pompa  nerf pompa nerf pompa  nerf pompa  nerf pompa  nerf pompa  nerf pompa nerf pompa  nerf pompa  nerf pompa  nerf pompa  nerf pompa nerf pompa nerf pompa  nerf pompa  nerf pompa  nerf pompa nerf pompa nerf pompa  nerf pompa  nerf pompa  nerf pompa nerf pompa .

To jest dramat że loko na blisko tylko łaskocze za +/- połowe hp, a taka gównopompa zabija na strzałą na pełnej karmie. Jak by tego z 3 sztuki były ale niee dajmy wszystkim ino pompe co może sie złego stać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda, pompa powinna być znerfiona (nawiasem mówiąc sam o tym z Sadystą gadałem).

No bo jak broń, która w dodatku respi się najczęściej zabijała na jeden strzał?

Ja rozumiem, no ale to jest GMod a nie Counter Strike.

Według mnie pompa albo powinna zostać mooocno znerfiona, albo po prostu została z serwera wyrzucona.

Wiem, przez to może ilość graczy na serwerze może się gwałtownie zmienić. Ale czy to nie było by czasem dobrze?

Zostawiam was z moimi przemyśleniami.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, VargasOgnisty napisał:

Gerard. Ty jak grochem o ścianę. Może kiedyś dasz już spokój? Wiemy że to nie przejdzie. Było działać jak były szanse.

Nie rozumiem po co w ogóle się wypowiadasz. Praktycznie już nie grywasz, wiec nie powinno cie obchodzić co zostanie dodane, a co nie. "Było działać jak były szanse." - pisze o autokampie w każdym momencie, więc nie rozumiem o jakie szanse chodzi :/

Dodajmy do ekwipunku D, nie musi być tak mocna jak ostatnio, byle by była.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

Tylko, że będzie problem, że jak nie będzie admina to ktoś tak będzie mówił, a nie zawsze ktokolwiek będzie nagrywał rozgrywkę :/ 

#bladiimaperma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie proponuję buff mp5. Uważam, że obecnie ta broń jest  za mało celna. Innym PMem w TTT jest MAC, który na bliskie dystanse swoje wady wynagradze szybkostrzelnością. MP5, która strzela wolniej to jako pistolet maszynowy powinna się bronić zdecydowanie lepszą celnością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

^too, pamiętam jak kiedyś mp5 była mega rozchwytywana przez graczy umiejących strzelać bo była po prostu dobra. Wbijam po roku serwer i nie mogę w plecy z niej zabić bo jest za wolna, gdzie pompa cie na strzała zabija. NERF AUTO BUFF MP5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Szybkostrzelności też bym jej trochę dodał. Ogólnie, jeśli to możliwe, to prosiłbym o jej przywrócenie do wcześniejszego stanu, kiedy była świetną bronią.

Buff powinien też dostać najzwyklejszy pistolet, któy jest obecnie bezużyteczny (podobna szybkostrzelność do deagla, ale obrażenia już nie do końca) Większa szybkostrzelność mu się należy jak psu buda.

Edytowane przez raver

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pistolet nie jest taki zły jak na broń drugorzędną, bo może i wolno strzela to do dobicia rannej osoby jest świetnym wyborem. Mnożnik headshotów też całkiem nieźle wygląda z tego co wiem.

Co do mp5 to przydałby się buff pod względem celności i dobra zmianą byłoby też lekkie zwiększenie szybkostrzelności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pompa jest zbyt mocna, bronie ze sklepu T są aktualnie niepotrzebne bo kupuje sie walizke leona i bierze pompe jak nie mozna znaleźć. Nerf pompy to podstawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A ja bym był za buffem kałacha, wręcz uważam, że kałach w pierwotnej wersji jako broń dla traitora za kredyt nie była wcale op.

Edytowane przez raver

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi