Skocz do zawartości
Arolek

Propozycje i pomysły

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zwiększenie limitu rund do 8, ponieważ podczas gry z małą ilością osób zmiany map są... bardzo częste.

A przy większej ilości graczy to też miałoby sens, a szczególnie przy mapach cieszących się wysokim pickrate'm wśród graczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Moim zdaniem 6 rund na mapę to zbalansowana liczba. Nie za krótko, nie za długo. Uważam, że nie ma powodu do zmiany.

Edytowane przez raver

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje możliwość oddania karmy przez admina do gracza, który zabił gościa na którego był kos, a był innocentem, a osoba na którą był kos sama była innocentem i strzelała do ludzi żeby tracili karmę.

Jest to tak wkurzające jak zabijesz kogoś kto był innocentem, jako że on pierwszy do ciebie strzelił totalnie bez powodu, w takim razie powinien admin mógł zwrócić karmę którą utraciliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Za dużo by było roboty dla administratorów, sprawdzać, czy ktoś miał powód strzelić, czy nie miał...

Jeśli ktoś celowo cię prowokuje żebyś stracił karmę, możesz napisać na takiego natręta reporta, i w takim przypadku stosowany jest "jawny trolling 3 dni ban".

Edytowane przez Hans Kloss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opcjonalnie dodaj sobie adminów na steamie do znajomych i napisz do nich o zaistniałej sytuacji. Albo zrób screeny logów i tyle. To też pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje wprowadzenie do sklepu detektywa skaner dna.

Nie raz są sytuacje, że jest inna rzecz po 9, skaner gdzieś wyleci no i pozamiatane, ta propozycja pozwoliła by kupić 1 skaner dla nas, albo też wyrzucenia go provenowi, bo czemu i nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Siemka PL. Wprowadzenie FALa na serwer, równocześnie zmieniło metę broni, FAL jest teraz królem wśród automatów dzięki swojej celności i całkiem szybkiemu time to kill. Dużo osób chcę, by ta broń otrzymała jakiegoś nerfa (najczęściej na celność) by była bardziej na jednej linii z innymi pukawkami na serwerze.

To w sumie dało mi do myślenia, po co wgl. nerfić tą broń? Gracze mają ogromną przyjemność żegnając innych w zaświaty, przy pomocy jednej celnej serii, coś co nie jest możliwe używając innych karabinów szturmowych, za sprawą ich randomowości. Wszystkie karabiny szturmowe na serwerze (prócz oczywiście fala), potrafią nie trafić żadną kulką z magazynka na średnich/większych odległościach za sprawą tego, że pocisk z tych broni nie leci tam gdzie strzelec trzyma swój wirtualny krzyżak. Jedyną nadzieją takiego gracza na trafienie oddalonego celu jest w miarę możliwości utrzymanie na nim celownika i liczenie na to, że nasze ofiary dla RNGesusa nie poszły na marne. Zbuffowanie celności karabinów szturmowych powinno wyeliminować frustrujące sytuacje dla użytkownika tych broni, gdzie kula leci w kosmos i nagradzałoby skillowy gameplay. 

To tyle ode mnie, pozdrawiam i żegnam.

Dzbanken

Edytowane przez Sir. Danken Lore
Zmiany wizualne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co do buffu celności karabinów, nie jestem pewien czy jest to rozsądne rozwiązanie. Z jednej strony jak już było napisane, wyeliminowałoby sytuacje gdzie na średnim dystansie kula przelatuje obok głowy celu. Z drugiej strony, zrodziło by to sytuacje gdzie ktoś byłby systematycznie obijany z daleka i nie mógł wiele z tym zrobić. Snajperki wynagradzają skill i celność instant killem, za to przy karabinach i ich większej szybkostrzelności, obijanie z daleka byłoby swego rodzaju nękaniem. Dodatkowo buff celności mógł by zatrzeć różnice pomiędzy pukawkami. Co do balansu, według mnie dobrym pomysłem było by danie broni czegoś unikalnego, co wyróżnia ją na tle innych. W przypadku fala jest to niesamowita celność i minimalny rozrzut. To nie powinno być zmienione, ale ten karabin nie powinien być tak potężny zarówno na bliskim jak i dalekim zasięgu. Nerf do dmg, headow czy szybkostrzelności powinien załatwić sprawę

Co do 2. sprawy

Więcej slotów= większy chaos na serwerze=większa frustracja i więcej problemów dla administracji

Stanowczo na nie

Edytowane przez Pr!d3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Pr!d3 napisał:

Co do buffu celności karabinów, nie jestem pewien czy jest to rozsądne rozwiązanie. Z jednej strony jak już było napisane, wyeliminowałoby sytuacje gdzie na średnim dystansie kula przelatuje obok głowy celu. Z drugiej strony, zrodziło by to sytuacje gdzie ktoś byłby systematycznie obijany z daleka i nie mógł wiele z tym zrobić. Snajperki wynagradzają skill i celność instant killem, za to przy karabinach i ich większej szybkostrzelności, obijanie z daleka byłoby swego rodzaju nękaniem. Dodatkowo buff celności mógł by zatrzeć różnice pomiędzy pukawkami.

Jeśli ktoś, rzeczywiście dawałby się obijać systematycznie z daleka, to jest to moim zdaniem całkowicie jego wina. Normalna reakcja na dostanie jednego/trzech strzałów, to schowanie się za najbliższą osłoną, a jeśli takowej w okolicy nie ma, to jest to błąd z strony gracza, że wystawia się komuś pod lufę i nie ma planu ucieczki. Dochodzi też fakt, że nie gramy sami, tylko z innymi graczami. Prędzej czy później, taki zły bully zostanie zlokalizowany.

W sprawie zatarcia różnic, mam nadzieję, że chodzi o różnice między snajperkami a karabinami szturmowymi, bo o tym dalej będzie ten wpis. Jeśli rzeczywiście, zbuffowana celność szturmówek spowoduje, że na dużych dystansach będą one bardziej efektywne od snajperek, zawsze można zastosować, tak samo jak w przypadku XMa, obniżenie obrażeń w miarę zwiększającego się dystansu, czy po prostu leciutko pozmieniać statystyki. W ten sposób, snajperki nadal zachowałyby tą samą skuteczność na dystansie, a szturmówki już nie robiłyby tak dużo obrażeń na dużych dystansach.

Tak czyś jak, cieszę się, że ktoś mi odpisał pod pomysłem. Dziękuję pride, za wyrażenie twojego zdania na ten temat.

Pozdrawiam i żegnam

Sir. Dzbanken Noob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi