Skocz do zawartości
Arolek

Propozycje i pomysły

Rekomendowane odpowiedzi

Fal został znerfiony, bo był za celny (podobno) a aktualnie ta broń nie nadaje się do niczego, wcześniej był lekko za mocny ale był do użytku.

Lencin (lee enfield) ta broń jest jak wyciszona awp, a czasem nawet lepsza ale przy wyjmowaniu jej jest jakieś światło z lufy co może sugerować, że ktoś do nas strzela (wiele razy sam się tam pomyliłem)

m24 to w ogóle jest nieporozumienie przytoczę przynajmniej 3 przykłady.

Stoję koło gościa z m24 nagle pada strzał, dźwięk poszedł z innego budynku co ciekawe dostałem głowę bo ktoś do kogo strzelał ten osobnik nie trafił nie miałem prawa się zorientować że to on strzelił no bo ten dźwięk xD.

Sytuacja z majorem na mapie więziennej słyszałem wystrzał z broni majora zabijam go, sprawdzam logi okey to nie on wystrzelił, trzecia sytuacja dostaje z danego kierunku są 2 m24 idę za dźwiękiem i zabijam gościa oczywiście złego, ta broń ma tak popsuty dźwięk że można strzelać przy detektywie a on się nie skapnie o co chodzi.

HE: Nie zgodzę się dodania go do t shoopu jest to broń zbalansowana i z tego co widzę to mały odsetek graczy potrafi nią robić prawdziwe zniszczenie no chyba, że tomislav.

Brakuje też dopisów do auga, którego celność też powinna być poprawiona.

Dodanie buffa m4, mp5 i mac10 żeby te bronie też były w końcu używane i potrzebne na serwer.

Relatywnie dobrze zbalansowana bronią jest famas którym da się strzelać na dalsze dystanse i na bliższe i jest bardzo celny co jest jego dużym plusem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli te bronie znalazłyby sensowne zastępstwo jestem jak najbardziej za. Jedynie nie jestem za pomysłem z HE granatem, ponieważ moim zdaniem nie jest jakoś często używany w SKUTECZNY sposób, a po drugie zazwyczaj osoba rzucająca taki granat jest 2 3/4 przypadków odrazu wyłpaywana przez innocentów. Co do innych broni, moim zdaniem Lee Enfield nie jest najprostszy w użyciu[przynajmniej dla mnie :))))] i ogarnięcie tej broni jest nagradzane jej wysoką skutecznością co jest jej plusem. Co do lugera byłbym za jakimś nerfem po prostu jeśli istnieje taka możliwość. Falcon jest używany przez nikogo,więc jak najbardziej można się go pozbyć. A M-24 wypadałoby jakoś zmienić ale nie mam w tej chwili pomysłu, uważam,że wypadałoby ułatwić rozpoznawanie skąd dana osoba strzela przynajmniej w małym stopniu. Co do innych broni mp5 oraz mac10 mogłyby choć trochę zostać polepszone, może w końcu trzy-cztery bronie przestały być 100%, gdy na serwerze jest ponad 20 graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już piszemy o takich genialnych pomysłach jak przeniesienie he do tshopa, to może przywrócimy digla do poprzedniego stanu. Z m24 można zmienić nazwę na AWP i wrzucić do tshopa. Fala wrócić do poprzedniego stanu. Znerfcie pompy, żeby gracze ze scoutem mogli wygrywać w końcu 1v1 na close range. Zgadzam się z nerfem na lugera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatkowo proponuje usunąć z regulaminu punkt 5. "W momencie zabójstwa niewinnego z powodu fałszywego kosa wina spoczywa na osobie, która go wydała. Wydawanie kosów i celowe nie zabijanie takich osób uznawane jest za trollowanie." Większości przypadków zabijana jest osoba niewinna która dała kosa za to że ktoś rzucił granatem a był innocentem. Prowadzi to do złej atmosfery, reportów oraz slay'i 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Batumen napisał:

Dodatkowo proponuje usunąć z regulaminu punkt 5. "W momencie zabójstwa niewinnego z powodu fałszywego kosa wina spoczywa na osobie, która go wydała. Wydawanie kosów i celowe nie zabijanie takich osób uznawane jest za trollowanie." Większości przypadków zabijana jest osoba niewinna która dała kosa za to że ktoś rzucił granatem a był innocentem. Prowadzi to do złej atmosfery, reportów oraz slay'i 

Jeśli gracz myśli to nie będzie rzucał randomowo granatów. TTT jest teraz strzelanką, a nie jak w założeniu trybem detektywistycznym, w którym nie było miejsca na ludzi bez mózgu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yo, post ten dotyczy Blinka.

Coraz więcej osób dowiaduje się o bugu związanym z tym przedmiotem, toteż na serwerze zawsze jest osoba która go w jakiś sposób wykorzystuje.

Bug pojawia się w momencie gdy gracz używający blinka, zaraz po mignięciu zmieni broń na jakikolwiek inny slot. Efekt? Użytkownik migacza może pokonać całą długość mapy, w jakieś 2-3 sekundy i dodatkowo przeżyć. Nie tak dawno, pojawiło się także inne zastosowanie tego buga, niż samo pokonanie dużej odległości.

Niżej filmik.

Proponuje usunięcie addonu z serwera.

To tyle z mojej strony. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie propozycji.

Dziękuje MajoRowi za udostępnienie materiału.

Pozdrawiam i żegnam

Dunken

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję by w sytuacji w której detektyw dostaje slaya, zostało rozpoczęte losowanie tak samo jak w przypadku gdy zdrajca dostaje slaya.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry gracze komputerowi,

Post będzie dotyczył Zdalnego detonatora (Remote bomb)
Gram na serwerze TTT od niedawna, ale już udało mi się zauważyć przedmiot w traitor shop'ie który może przyprawiać innych graczy o zawroty głowy.
Dlaczego?
-Nie wymaga on żadnych umiejętności od gracza - podchodzisz, kładziesz, detonujesz.
-Jest przyczyną RDM'ów, gdyż gracze często mylą jego model z modelem granatów.
-Jeśli podłożysz komuś remote'a twarzą w twarz, osoba nie będzie miała szans na zabicie ciebie, chyba że cię zabije jednym strzałem, gdyż jest bardzo mało czasu na zareagowanie.
-Jest on niekaralnym sposobem na znęcanie się nad graczem, czyli prawie za każdym razem kiedy ktoś jest traitorem to może cały czas kończyć rundę komuś innemu już na początku.

-Remote częściowo przyczynił się do załamania psychicznego Tomislava.
Co proponuję?
-Zmiana modelu remote'a, żeby nie był mylony z granatami lub całkowite usunięcie przedmiotu z traitor shop'a
Czemu remote, a nie granat przylepny?
-Granatem trzeba trafić + osoba atakowana ma więcej czasu na zareagowanie i zabicie.

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi