Jump to content
Arolek

Propozycje i pomysły

Recommended Posts

Posted (edited)

Yo.

Osobiście uważam, że nerf Pustynnego Orła był istotną zmianą w balansie rozgrywki, jakkolwiek była ryzykowna, ostatecznie uważam za dobrą i złą. O tyle dobrą, że broń była naprawdę silna, aczkolwiek moim zdaniem nie w uniwersum strefowego TTT, ze względu na to, że wymagał czystego skilla w walkach 1vs1 ,1vs2, 1vs3 etc. gdzie zazwyczaj oponent korzystał (:bitchplease:) z pompy. Złą stroną tego nerfu było to, że Deagle był stałym elementem ekwipunku bardziej doświadczonego gracza w walce z przeciwnościami losu. Znerfienie go zabolało sporą część graczy, lecz główny temat postów w ,,Propozycjach i pomysłach" mianowicie XM1014, nadal pozostała bez żadnych zmian.

W dniu 22.07.2019 o 19:33, Sir. Danken Lore napisał:

Moje propozycje.

1. Ogólne zwiększenia skill gapa na serwerze, poprzez zmienienie każdej innej broni. Bawienie się wartościami, gdzie powiedzmy od teraz ARki one shotowały by w głowę i robiły 24-33hp na strzał. Inne bronie byłyby bardziej w jednej lini z pompą, gdzie każda robiłaby miazgę na swoim dystansie. 

2. Mechanika celności pierwszego strzału. Pierwszy strzał z każdej broni nie ma dyspersji, przez co strzał leci dokładnie w środek celownika. Nie dotyczyłoby to snajperek i shotgunów. 

3. Usunięcie broni.

4. Nerf na dmg. Tak, żeby nie miała jak fizycznie one shotować ludzi. Od takich zabaw powinno być loco i pump action, a nie strzelba która jest półautomatyczna.

5. Bawienie się skryptem z opadaniem dmg wraz z wzrostem dystansu. Powiedzmy 100 jednostek i pompa dostaje już hardy mnożnik .3 na dmg, który z dystansem dalej by spadał. Powyżej powiedzmy 750 jednostek strzały by znikały. 

6. Dodanie jej do sklepu T/D i usunięcie ze spawnów na mapach.

Ciekawe spojrzenie na sytuację, aczkolwiek trzeba nadal pamiętać, że robienie tak ogromnych zmian w balansie jak w 1 oraz 2 punkcie może zostać po prostu wyrzucone do kosza, bo się nie sprawdzi. Punkt 3 również wydaję się być trochę zbyt radykalny, mógłby źle trafić w miłośników shotgunów i w ich bardzo mało pojętny świat. Punkt 6 również jest słabą opcją, XM zawsze byłby permapickiem, musiałby tak czy inaczej przejść jakiegoś nerfa. Jestem natomiast za punktami 4 oraz 5, które brzmią solidnie, oczywiście początkowo w dawkowanych formach, aby zbytnio nie zniszczyć tej broni i sprowadzić jej do stanu w jakim jest obecnie Mp5 [rip]

Od siebie dodałbym jeszcze jedną propozycję, a mianowicie ograniczenie spawnu pomp do tych tylko na mapach, aby nie była w stanie zrespić się w rękach gracza.

głosowanie to trash nie rubcue tego plz

Edited by Xave
czemu spisz 8 godzin konusie

25 minut temu, Xave napisał:

Od siebie dodałbym jeszcze jedną propozycję, a mianowicie ograniczenie spawnu pomp do tych tylko na mapach, aby nie była w stanie zrespić się w rękach gracza.

Pompy nie respią się w rękach gracza od już dobrych kilku miesięcy, jedynym wyjątkiem jest lokomotywa [idk czy ktoś to zalicza do pomp,ale warto wspomnieć].

Posted (edited)

Dete przyznawany w sytuacji gdzie inny detektyw dostanie slaya startuje rundę bez kamizelki i dna scannera.

Czy dałoby się to zmienić? Dete bez scannera, to jak miły tako.

Edited by Sir. Danken Lore

Nie róbcie jakichś beznadziejnych bonus rund po 22 drugiej jak @edzio72, bo wbijam żeby pograć w Trouble in Terrorist Town, a nie w team deathmatch albo 2 vs 20.

I wyłączcie kolizje w Shield Gunie, bo gracze tego nadużywają, żeby bugować mapy.

Na jakieś około 20 rund zrobiłem 4-5 rundy "bonusowe" na które gracze wyrazili zgodę podczas głosowania, ty to naprawdę musisz spinać "****" o wszystko? Jak ci coś nie pasuje to idź grać przed 22 lub o 6 kiedy nikt nie gra ;D.

Tak w ogóle wpadłem na pomysł na zabawę dzięki tobie, a dokładnie to "polowanie na *********" 

Taktyczne GWIAZDECZKI aby gracz nie poczuł się urażony XD.

Mówi "adios" najgorszy admin ttt :D.

Dzień dobry, minigun jest useless bronią z tshopu i aż prosi się o buffa na dmg, bo jest po prostu za słaby. Mam nadzieję, że zdołacie zapewnić mu najlepszą pomoc ;) 
Pozdrawiam 

W dniu 31.08.2019 o 23:18, edzio72 napisał:

Na jakieś około 20 rund zrobiłem 4-5 rundy "bonusowe" na które gracze wyrazili zgodę podczas głosowania, ty to naprawdę musisz spinać "****" o wszystko? Jak ci coś nie pasuje to idź grać przed 22 lub o 6 kiedy nikt nie gra ;D.

Tak w ogóle wpadłem na pomysł na zabawę dzięki tobie, a dokładnie to "polowanie na *********" 

Taktyczne GWIAZDECZKI aby gracz nie poczuł się urażony XD.

Mówi "adios" najgorszy admin ttt :D.

Hurr durr kij w dupie, że człowiek chce sobie pograć w tryb TTT na serwerze TTT. Hurr durr walić takich ludzi. Hurr durr bonusowe zabawowe rundy dla wszystkich.

Jeśli WSZYSCY AKTUALNI gracze na coś takiego się zgadzają to spoko. Ale jak ktoś wchodzi na TTT, aby grać w TTT i Wy swoimi zabawami mu to psujecie to sorki, ale coś jest nie tak. Jak chcecie się tak bawić to możecie sobie to robić na innym serwerze. 

Nie pozdrawiam

W dniu 31.08.2019 o 23:18, edzio72 napisał:

Na jakieś około 20 rund zrobiłem 4-5 rundy "bonusowe" na które gracze wyrazili zgodę podczas głosowania

Większość chciała, więc to te rundy to zrobił. Tak zwana demokracja 

Edited by LupoFajnie
Poprawka