Jump to content
Arolek

Propozycje i pomysły

Recommended Posts

Yo.

Osobiście uważam, że nerf Pustynnego Orła był istotną zmianą w balansie rozgrywki, jakkolwiek była ryzykowna, ostatecznie uważam za dobrą i złą. O tyle dobrą, że broń była naprawdę silna, aczkolwiek moim zdaniem nie w uniwersum strefowego TTT, ze względu na to, że wymagał czystego skilla w walkach 1vs1 ,1vs2, 1vs3 etc. gdzie zazwyczaj oponent korzystał (:bitchplease:) z pompy. Złą stroną tego nerfu było to, że Deagle był stałym elementem ekwipunku bardziej doświadczonego gracza w walce z przeciwnościami losu. Znerfienie go zabolało sporą część graczy, lecz główny temat postów w ,,Propozycjach i pomysłach" mianowicie XM1014, nadal pozostała bez żadnych zmian.

W dniu 22.07.2019 o 19:33, Sir. Danken Lore napisał:

Moje propozycje.

1. Ogólne zwiększenia skill gapa na serwerze, poprzez zmienienie każdej innej broni. Bawienie się wartościami, gdzie powiedzmy od teraz ARki one shotowały by w głowę i robiły 24-33hp na strzał. Inne bronie byłyby bardziej w jednej lini z pompą, gdzie każda robiłaby miazgę na swoim dystansie. 

2. Mechanika celności pierwszego strzału. Pierwszy strzał z każdej broni nie ma dyspersji, przez co strzał leci dokładnie w środek celownika. Nie dotyczyłoby to snajperek i shotgunów. 

3. Usunięcie broni.

4. Nerf na dmg. Tak, żeby nie miała jak fizycznie one shotować ludzi. Od takich zabaw powinno być loco i pump action, a nie strzelba która jest półautomatyczna.

5. Bawienie się skryptem z opadaniem dmg wraz z wzrostem dystansu. Powiedzmy 100 jednostek i pompa dostaje już hardy mnożnik .3 na dmg, który z dystansem dalej by spadał. Powyżej powiedzmy 750 jednostek strzały by znikały. 

6. Dodanie jej do sklepu T/D i usunięcie ze spawnów na mapach.

Ciekawe spojrzenie na sytuację, aczkolwiek trzeba nadal pamiętać, że robienie tak ogromnych zmian w balansie jak w 1 oraz 2 punkcie może zostać po prostu wyrzucone do kosza, bo się nie sprawdzi. Punkt 3 również wydaję się być trochę zbyt radykalny, mógłby źle trafić w miłośników shotgunów i w ich bardzo mało pojętny świat. Punkt 6 również jest słabą opcją, XM zawsze byłby permapickiem, musiałby tak czy inaczej przejść jakiegoś nerfa. Jestem natomiast za punktami 4 oraz 5, które brzmią solidnie, oczywiście początkowo w dawkowanych formach, aby zbytnio nie zniszczyć tej broni i sprowadzić jej do stanu w jakim jest obecnie Mp5 [rip]

Od siebie dodałbym jeszcze jedną propozycję, a mianowicie ograniczenie spawnu pomp do tych tylko na mapach, aby nie była w stanie zrespić się w rękach gracza.

głosowanie to trash nie rubcue tego plz

Edited by Xave
czemu spisz 8 godzin konusie

25 minut temu, Xave napisał:

Od siebie dodałbym jeszcze jedną propozycję, a mianowicie ograniczenie spawnu pomp do tych tylko na mapach, aby nie była w stanie zrespić się w rękach gracza.

Pompy nie respią się w rękach gracza od już dobrych kilku miesięcy, jedynym wyjątkiem jest lokomotywa [idk czy ktoś to zalicza do pomp,ale warto wspomnieć].

Nie róbcie jakichś beznadziejnych bonus rund po 22 drugiej jak @edzio72, bo wbijam żeby pograć w Trouble in Terrorist Town, a nie w team deathmatch albo 2 vs 20.

I wyłączcie kolizje w Shield Gunie, bo gracze tego nadużywają, żeby bugować mapy.

Na jakieś około 20 rund zrobiłem 4-5 rundy "bonusowe" na które gracze wyrazili zgodę podczas głosowania, ty to naprawdę musisz spinać "****" o wszystko? Jak ci coś nie pasuje to idź grać przed 22 lub o 6 kiedy nikt nie gra ;D.

Tak w ogóle wpadłem na pomysł na zabawę dzięki tobie, a dokładnie to "polowanie na *********" 

Taktyczne GWIAZDECZKI aby gracz nie poczuł się urażony XD.

Mówi "adios" najgorszy admin ttt :D.

Dzień dobry, minigun jest useless bronią z tshopu i aż prosi się o buffa na dmg, bo jest po prostu za słaby. Mam nadzieję, że zdołacie zapewnić mu najlepszą pomoc ;) 
Pozdrawiam 

W dniu 31.08.2019 o 23:18, edzio72 napisał:

Na jakieś około 20 rund zrobiłem 4-5 rundy "bonusowe" na które gracze wyrazili zgodę podczas głosowania, ty to naprawdę musisz spinać "****" o wszystko? Jak ci coś nie pasuje to idź grać przed 22 lub o 6 kiedy nikt nie gra ;D.

Tak w ogóle wpadłem na pomysł na zabawę dzięki tobie, a dokładnie to "polowanie na *********" 

Taktyczne GWIAZDECZKI aby gracz nie poczuł się urażony XD.

Mówi "adios" najgorszy admin ttt :D.

Hurr durr kij w dupie, że człowiek chce sobie pograć w tryb TTT na serwerze TTT. Hurr durr walić takich ludzi. Hurr durr bonusowe zabawowe rundy dla wszystkich.

Jeśli WSZYSCY AKTUALNI gracze na coś takiego się zgadzają to spoko. Ale jak ktoś wchodzi na TTT, aby grać w TTT i Wy swoimi zabawami mu to psujecie to sorki, ale coś jest nie tak. Jak chcecie się tak bawić to możecie sobie to robić na innym serwerze. 

Nie pozdrawiam

W dniu 31.08.2019 o 23:18, edzio72 napisał:

Na jakieś około 20 rund zrobiłem 4-5 rundy "bonusowe" na które gracze wyrazili zgodę podczas głosowania

Większość chciała, więc to te rundy to zrobił. Tak zwana demokracja 

Edited by LupoFajnie
Poprawka

• Jakiś dobry [email protected], z przykładu Yor, żeby średnia waszych punktów inteligencji na zebraniach wynosiła więcej, niż 55.
  • Nie usuwanie dobrych map i nie wymienianie ich na jakieś badziewne przeróbki.
  • Dodanie ttt_camel.

Przychodzę z propozycją żeby chociaż na tydzień spróbować włączyć ttt 2.0 tak na tydzień takie jak bladii stworzył 

Dodane nowe rzeczy:

Nowy interfejs

Nowa klasy: Jackal,Sidekick,Survivalist

Przedmioty niech zostaną jakie są ponieważ uważam że bladii dał bardzo nie zbalansowane przedmioty

Dziękuje za uwagę proszę o odpowiedź każdego kto to zobaczy :D

Edited by rysiu11111

6 minut temu, Szjdss napisał:

Popieram przedmówcę, ale po co tylko na tydzień, najlepiej na stałe.

Żeby zobaczyć czy się przyjmię

14 godzin temu, rysiu11111 napisał:

Przychodzę z propozycją żeby chociaż na tydzień spróbować włączyć ttt 2.0 tak na tydzień takie jak bladii stworzył 

Dodane nowe rzeczy:

Nowy interfejs

Nowa klasy: Jackal,Sidekick,Survivalist

Przedmioty niech zostaną jakie są ponieważ uważam że bladii dał bardzo nie zbalansowane przedmioty

Dziękuje za uwagę proszę o odpowiedź każdego kto to zobaczy :D

Spoiler

IMG_20191126_103548_429.jpg.6a72bb344a39f101162da7858f7d0bf3.jpg

Zdania są podzielone.

Świetny pomysł! Od razu dodajmy punkt regulaminu, który pozwoliłby na rzucanie granatów wybuchowych w tłumy ludzi, wszystko usprawiedliwione jeśli przed rzutem krzykniemy swoim fanboyowskim głosem "śmieszny granat". A co mi tam, od razu usuńmy cały regulamin żeby gameplayem przybliżyć serwer do tego you tubowego śmietniska.

Jakbyś mógł sprecyzować co stworzył bladii, byłbym wdzięczny.

17 minut temu, Sir. Danken Lore napisał:

Świetny pomysł! Od razu dodajmy punkt regulaminu, który pozwoliłby na rzucanie granatów wybuchowych w tłumy ludzi, wszystko usprawiedliwione jeśli przed rzutem krzykniemy swoim fanboyowskim głosem "śmieszny granat". A co mi tam, od razu usuńmy cały regulamin żeby gameplayem przybliżyć serwer do tego you tubowego śmietniska.

Jakbyś mógł sprecyzować co stworzył bladii, byłbym wdzięczny.

A czy ja cos mowie ze mamy sie zachowywac inaczej Danken?

Edit:

Danken chodzi mi tylko o nowy interfejs i nowe klasy postaci :P

Edited by rysiu11111

Moim zdaniem dobrym pomysłem było by wprowadzenie opcji w której każdy mógłby dowolnie wybrać z jaką bronią i granatem chce sie zrespic.

Posted (edited)

Przypomniał mi o tym snajpero. Bind "odwołuje kosa" nie jest nowym bindem, tylko podmienia bind "widzę x gracza", czego angielska wersja jezykowa gry nie rejestruje. Dla mnie odwołanie kosa wygląda tak: "I see x gracz". Wprowadza to na serwer element niepotrzebnego chaosu, czy można coś z tym zrobić?

Edited by Sir. Danken Lore

Dzień dobry,

Chciałbym wystosować wniosek celem przywrócenia dawnych statystyk rynsztunku noszącego nazwę "Deagle". Swoją prośbę uzasadniam faktem, iż zmiana, którą broń została dotknięta jakiś czas temu w sposób jednoznaczny zaburza balans rozgrywki, odbierając szansę na pojedynkowanie się osobom, preferującym styl gry "snajpera", w starciu ze strzelbami. Ponadto pragnę zauważyć, iż krok w stronę graczy nieumiejętnych niesie ze sobą ryzyko oddalenia się od społeczności tych drugich. Wieloletnie doświadczenie, które nabyłem w latach 2014-2017 grając na serwerze pozwala mi stwierdzić, że w tych archaicznych czasach rozgrywka nie cierpiała z powodu broni powodującej natychmiastową śmierć po strzale w głowę, a nawet jej obecność motywowała ludzi, do podnoszenia swych umiejętności nie tylko w jej obsługiwaniu, ale także bronieniu się przed jej możliwościami. Utrzymuję również, że pomimo upływu lat wiele się w tej materii nie zmieniło, jedynie gracze są nowi. 

Pozdrawiam, Fabian *****

Gumijagody zajmuja 9 slot, na ktorym jest skaner DNA. Jestem ogólnie także przeciwny dawania D możliwości szybkiego przemieszczania się po mapie (nie licząc teleportera).

Mam problemy z trafieniem zwykłego try harda na bunny hopie, bo gram raz na ruski rok. Nie dawajcie tego syfu kolejnej roli, bo się staro poczuję jak mi jakiś striker przejedzie równo po twarzy śrutem.

Tarcza frajera która została dodana w poprzednim update'cie niszczy rozgrywke dla T,jeżeli osoba umiejętnie się obraca jako dete można jej trafić jedynie w stopy.Owa tarcza nie posiada również hitpoints'ów przez co dodaje to potęgi dla tej broni.

Z poważaniem~Bacinios

Ograniczenie zasięgu swappera gdyż iż ponieważ obecnie można go użyć do zamiany miejsca z osobą na drugim końcu mapy i przy okazji zabicia.