Skocz do zawartości
Yor

Podanie: Yor

Rekomendowane odpowiedzi

1.Wiek 16

2.Kontakt: [email protected] gg ani skype nie posiadam

3.Steam id: STEAM_0:1:26258403

4.Coś o sobie: Mam na imie Tomasz i ucze się w gimnazjum. Interesuje się informatyką i w tym kierunku będe zmierzał.

A więc na Strefie gier przegrałem już z połtora miesiąca.Adminem byłem tylko na Csie,więc zbyt dużego doświadczenia nie mam.Jestem optymistycznie nastawiony do wrzystkiego i staram się traktować każdego równo.Czasem na serwerze jest dziura,którą jest brak adminów, a ja chciałbym ją załatać.w dni szkolne jak i w weekend jestem zazwyczaj od 17 do 24.Jako admin chicałbym zeby na servie panowała wesoła admosfera bez RDMów i (przesadzonego) trollingu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj rówieśniku !!!!

Jako admin zawsze patrzyłem na twoją osobę króra jest z tych "ogarniętych na serwerze". Jako gracz SG jestem szczęśliwy że nie tylko ja jestem "małolatem" który stara się o fotel administratorski :)

Ja tu o mydle i powidle ale trzeba cię ocenić xD

Moje TAK nie jest spowodowane "oceną na odczep się" ale tym że bardzo cię cenię jako gracza i członka Naszej społeczności i mam 100%-ową pewność że jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu^^

Powodzienia Yor i pozdrawiam :*

KakaŁkooooooooooo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Duże tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jesteś najwiekszym weteranem serwera TTT i wszyscy cię tam lubia ogarniasz regulamin. Wielgaśne TAK

Edytowane przez Osiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

'(przesadzonego) trollingu. ' To znaczy jak przesadzonego ? :P.Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wiem, że moje zdanie nic się nie liczy, ale:

Bardzo Yora lubię, to jeden z najlepszych graczy na serwerze. Ogarnięty, towarzyski...

...ale przecież on się kompletnie nie nadaje na admina. Król trollingu, pierwszy "dowcipniś" serwera, lubi zabawiać się propami, pozrzucać ludzi z krawędzi "bo kusiło". Nie rozpatrujcie podań pod kątem "bo go lubię, jest fajny i dobrze gra", tylko pod kątem tego jak będzie wyglądało jego "adminowanie". A ja jak Yora poznałem, tak uważam, że nie ma szans na jego poważne podejście do takiej funkcji. Admin to ma być wzór idealnego gracza, a ja tutaj poza skillem nie widzę jakichkolwiek "adminowskich" atrybutów.

Powtarzam - Yora lubię i cenię, ale KOMPLETNIE nie wyobrażam go sobie jako admina. To tak jakby Charlie Chaplin kandydował w wyborach prezydenckich USA.

PS: Czekam z niecierpliwością na zapowiadaną kandydaturę jednej z najbardziej nadających się do tego osób tej społeczności, pewnie część wie o kogo chodzi bo głośno się o tym mówi. To właśnie będzie idealny kandydat, choć na początku byłem neutralny.

Edytowane przez Zgiń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Yor adminem, koniec świata :D

A tak serio to jestem na TAK.

Nikomu raczej Yora przedstawiać nie trzeba. Jest 1 na liście na GameTrackera, zna regulamin, ma świetny kontakt z ludźmi.

Ewentualnie jak się nie sprawdzi można mu cofnąć admina.

Powodzenia życzę.

Pozdrawiam,

Brouver

Edytowane przez Brouver

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj Yor :D co tu duzo mowic? Jestes pozytywnym i dobrym graczem lubisz sobie potrollowac, ale jak juz Zgiń wspomnial, ze na role admina nie bardzo nie uwazam ze zle bys adminowal lecz moglo by to sie zle skonczyc jakby Cie ponioslo :D. Nie jestem przeciwny poddania cie okresowi probnemu. Powodzenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie kandydaci nie powinni siebie oceniać czy się nadają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie przyjęte na okres próbny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.