Jump to content
EnsiferuM

TTT Fails / Wins na StrefaGier

Recommended Posts

LAN co to za rozdzielczość? o.o na palmtopie grasz?

Jeśli faktycznie interesują cię liczby, to jest to 800x600 pikseli. ~Świrex

Na ss Kenon w śmietniku jestem ja(kos na mnie). Duma mnie rozpiera. Ale i tak dalej bana mam :/

Hans Kloss detektyw. 1002 karmy.

Początek rundy - jakiś debil strzela bez powodu w innych. 1. Kill.

Zraniłem przy okazji innego Inno przez przypadek.

Kwas strzela do innocenta i wrzeszczy że to on - zabijam obu. 3 kille.

Drugi detektyw każe innemu inno stanąć, ja wyciągam teleporta, oznaczam i zabijam. DETEKTYW WŁAZI W ZASIĘG. 5 killów.

K A R M A   B A N.

O 18.04.2016 o 20:22, adam104100 napisał:

Rekord pobity. Tak się kończy gra w stanie lekkiego upojenia alkoholowego. Nie grajcie po pijaku 

To nie jest rekord. Kiedyś nie działały karma bany, a rekord był znacznie niższy. Nie pamiętam kto ustanowił i jaki.

Jak karma bany nie działały to z palcem w du*ie możesz pobić rekord bo nie wylecisz po rundzie, a ja zabiłem 8 inno i wyleciałem(zrobiłem to przypadkowo) 

Takiego czegoś jeszcze Strefa Gier nie widziała. Od dzisiaj zaczynam nagrywać TTT bo jak mis ie znowu przydarzy to bedzie hicior....

Robiliśmy z Fliperem secreta na ttt_town_b1. Wchodzimy na dach i musialem flipera popchnąć łomem żeby doleciał bo inaczej za krótko.

Źle go popchnąłem, a on spadł na dół.

Jako że sie wkurzył, a ja byłem u góry, to rzucił we mnie granat HE.

W tym samym momencie ja skoczyłem, PRZESURFOWAŁEM PO GRANACIE W LOCIE i dostałem sie do secreta.

Co najlepsze granat odbił się i trafił niczego niespodziewającego się... traitora.

MLG LEVEL 420

Chyba jakiś błąd w Matrixie.

Spoiler

WGhojfz.jpg

One man one mina.
Mapa ttt_whitehouse_b2

[00:16] Szisz [innocent] has damaged Tomislav [innocent] for 48 (51) HP with an explosion
[00:16] Szisz [innocent] has damaged VVACTOR [innocent] for 94 (99) HP with an explosion
[00:16] Szisz [innocent] has damaged Snajpero [innocent] for 79 (84) HP with an explosion
[00:16] Szisz [innocent] has damaged HarryGames_YT [innocent] for 41 (44) HP with an explosion
[00:16] Szisz [innocent] has damaged Kyle [innocent] for 102 (108) HP with an explosion
[00:16] Szisz [innocent] killed Kyle [innocent] with an explosion
[00:16] Szisz [innocent] has damaged jacek <3 [innocent] for 164 (173) HP with an explosion
[00:16] Szisz [innocent] killed jacek <3 [innocent] with an explosion
[00:16] Szisz [innocent] has damaged Murloc [innocent] for 47 (50) HP with an explosion
[00:16] Szisz [innocent] has damaged Snajpero [innocent] for 1 (5) HP with falling or prop damage

A oto przed Państwem, w całej swej okazałości, DOLINA SCRUBÓW.

Spoiler

Uxn5wLc.jpg

Szczerze odradzam odwiedziny, najlepiej trzymać się z daleka.

Podobno gdzieś tam może być również legowisko Yora, ale nie są to potwierdzone dane, jedynie spekulacje.

Ostatnio na serwerze TTT Kyle miał akcję miesiąca:

Kyle(detektyw) - Dobra wziąłem to dna

Kyle(detektyw) - Chyba bartosz.korz go zabił

bartosz.korz(innocent) - Były kredyty?

Podaje Kyle ciało a on nagle strzela we mnie pół magazynka i mnie zabija. Ciało, z którego Kyle wziął dna to było ciało traitora B)