Jump to content
jakbu

[Skarga] Jezus Chrystus aka Aniver

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: Jezus Chrystus aka Aniver
2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:35845883
3. Przybliżona data zajścia: ten wzór na skargi lekko ssie
4. Nazwa mapy: ta opcja również niepotrzebna
5. Opis sytuacji: ustawianie karmy graczom, odbanowywanie ludzi z karma banami, zabawy komendami
6. Coś od siebie: chyba już wyżej napisałem wszystko

Jakieś screeny porobiłeś? Czy ktoś to potwierdzi?

Po przejechaniu Source Bans zauważyłem jedynie, że on sam został dwukrotnie odbanowany i to przez konsolę w grze więc ktoś w tych przypadkach mu pomógł.

Innych unbanów chyba sourcebans nie zaciągnęło

Edited by Arolek

no nie zawsze jest tak że robi to umyślnie mnie odbanował jak dostałem karma bana za wczorajszy dzień od tak aż sam się zdiwiłem bo wbiłem na serw ok runda się skończyła a tu karma ban choć możliwe że to przez to że poprzedniego dnia wiedziałem że karma mi spadnie poniżej 600 i wyszłem  zanim runda się skończyła to tak odemnie jeśli chodzi o anivera 

To było na ttt vanilla, i trochę przesadzał moim zdaniem z komendami, slapy w połowie rundy, przywracanie karmy itp. Z aniverem spoko się gra i w ogóle, ale mógłby mniej tak mieszać z komendami a bardziej na samej grze się skupiać moim zdaniem

Raven. Może i to było miłe z jego strony, ale przecież regulamin to regulamin :/

PS Czy serwer TTT funkcjonuje normalnie bo nadal widzę go jako "disconnect" na gametrakerze ;-;

Edited by Arolek

Serwer chyba nie działa nadal Arolek, nie widzę go online w gmodzie. Tylko vanille

I nikt z adminów nie pofatygował się by napisać do Żyda o tym fakcie? Ja już go tak widzę od 17 wczorajszego dnia...

Wracając do Anivera. Na ttt został zdegradowany do operatora i miał działać na Zombie Modzie. Jako, że mój powrót się przeciąga to nie byłem wstanie go kontrolować. Skoro przesadzał z komendami, a graczom to przeszkadzało to powinien przestać. Do tego te unbany. Jeszcze skończy się na tym, że kto będzie miał bana pójdzie do Anivera i po sprawie a czegoś takiego wolę uniknąć...

Anivera raz z KB odbanowalem gdy 2 osoby + Aniver poprosily mnie o odbanowanie jego z powodu takiego ze byly 2 osoby rdmowe i 1 troll ktorzy mu zagwarantowali KB.

DO Zyda napisalem wczoraj o 17 ale cos sie chlopak na steam nie loguje wiec albo ma problemy z netem albo wraca do polski.

Currently Offline
Last Online: 46 hrs, 2 mins ago

Co do naduzywania komend to mnie w tym czasie nie bylo, wszedlem po fakcie.

Edited by EnsiferuM

Żyda wczoraj nie było chyba z tego co jakbu mówił.

A co do unbanów to wiesz, czasami raczej należy się, szczególnie jak przyjdą jakieś nieogary które zaczną mass rdmować, i później nagle zabijasz 2-3 inno w jednej rundzie ponieważ strzelali do ludzi.

Cóż, ode mnie dostał za to bana na dzień, ale widzę że się unbanował...

1) Ja już z Aniverem o podobne zachowania się jakiś czas temu mocno kłóciłem i widzę że dalej mu rozum nie wrócił - w całej okazałości wierzę jakbu. Sorry Aniver, ale jesteś słabym materiałem na admina, mimo wieku masz mentalność dziecka, nie potrafisz zapanować nad sobą i swoimi zachowaniami, a co dopiero nad ludźmi na serwerze?

2) Yor już o tym mówiłem - administratorzy nie powinni nawzajem się sądzić. Każdy powinien mieć rozum, znać regulamin i wiedzieć kiedy zawinił, a kiedy nie. Jeśli ktoś tego nie ogarnie, to znaczy że dupa z niego nie admin i nie powinien piastować takiej funkcji. Społeczność serwera zweryfikuje, a jak nie społeczność, to Arolek. Śmieszki, heheszki i troll-slaye to jedno, ale kiedy przychodzi do poważnego sądzenia to trzeba przypiłować zapędy i albo zwrócić uwagę, albo iść do Arolka.

Taki przepychanki adminów grożą tym, co było kiedyś bodajże między Cichym i Aniverem. Napierdalanie po sobie komendami, banowanie sie, kickowanie itp. - czytaj "burdel na serwerze". Nie potrzebne nam to.

Edited by Zgiń

Rozumem, że zdarzają się nadzwyczajne przypadki kiedy trzeba dać unbana... Jednak zabawa komendami to już inna kwestia jak i próba uniknięcia kary (ban od Yora). Administrator nie powinien się tak zachowywać a jako, że w lipcu mam dłuższy wyjazd i nie będę miał dostępu do internetu to powinienem mieć pełne zaufanie do osób , których zostawiam na tym stanowisku.

A co do Żyda to na forum nie próbowano go poinformować?

Na serwerze vanilla nikt nie mówił nic w stylu, że napiszę do niego na forum chyba. Tylko steamem próbowali. Ale mogę się mylić :)

Otóż co do unbanów, dawałem je osobom które dostawały bana przez trolli lub ludzi którzy wchodzą, rdmują i wychodzą, uważam że nie zasłużyli na tego bana i unbanuje. Zgiń, nie wiem gdzie ty widziałeś u mnie i cichego napierdalanie się banami i kickami, była wtedy awantura o to że cichy wychodził za mape, wtedy go tepałem i z tego wyszła awantura, szły tylko tp'y, po chwili się dogadaliśmy, w ogóle to było bardzo dawno temu, więc miło że do tego wracasz. Z yorem często bawimy się w bitwy na shocki itp, reszta się nie skarży tylko się śmieje. Co do troll-slayi, to nigdy nie daje niesłusznie slayi, proszę o danie przykładu jeżeli takowy był, czasami niektórzy admini po tym jak któryś z naszych stałych graczy zrobi coś głupiego, np. przejedzie go na mapie sandraiders, to daje mu 999 slayi, przez chwile jest zabawnie i po chwili slaye są zdejmowane i zostaje przyznana odpowiednia kara. Ostatnia sytuacja z karmą, zostałem ofiarą rdmu, widząc swoją karme dałem sobie ilość karmy za winowajce, inaczej miałbym bana. Jakub oczywiście wpadł w szał i zaczął wrzeszczeć czemu dałem karme, dałem wszystkim karme na 1000. Często ludzie proszą o karme za jakiegoś trolla lub nieogara, jeżeli jest tak jak mówi dawana jest mu ta karma, nie widze w tym problemu...

Aniver. Rozumiem, że trole itd. Powiedz ile tych rdmów zrobiłeś, że aż karma ci tak nisko spadła? Przecież admin nie powinien być ponad regulaminem, ale go przestrzegać i sprawić by inni go przestrzegali. A tutaj dałeś bez wyraźnego powodu wszystkim karme by ukryć, że poraz kolejny mogłeś dostać bana? Nie widzę wyraźnego wytłumaczenia twojej decyzji...

Co do dawania karmy ludziom bo o to poprosili. Przecież nie zabili 5 osób by było tak tragicznie. A skoro tak to aż tyle było troli?

Podaj mi nicki osób które o to prosiły. I czy do reszty administracji przychodzą ludzie z takimi prośbami?

Tzn. Arolek generalnie wyobraź nas sobie jako mała metropolie, i gdy jej zarządca dawał by zły przykład w tym przypadku dostał bana, jego ranga by spadał, gdyż większość ludzi stwierdziła by on tak robi to ja też nie muszę się go słuchać on dostaje za to bana nie ma prawa mnie pouczać, a teraz mamy tu "sprawiedliwego" i "prawego" zarządcę który stara się być przykładem i nie dostać bana tylko przez to, że np. jakiś rusek wywołuje chaos w metropolii a gdy ma zostać postawiony przed sądem ucieka bez poniesienia konsekwencji, przy tym pociągając naszego zarządca który dbał o porządek w metropolii i stara się zapanować nad tym nieładem wywołanym przez tego gościa, lecz oskarżenia padają na niego ponieważ on uciekł, co mógł zrobić Aniver:

a ) Dostań niesprawiedliwego bana i odwoływać się na forum. (admin odwołuje się od bana, komiczne nie uważasz?)

b ) Zapytać ludzi o ich zdanie czy może dodać sobie tą karmę.

c ) Podjąć tę decyzję samemu jak na administratora przystało i przy okazji wspomóc ludzi których ten wybryk dotknął.

Pamiętajcie, że taka sytuacja mogła dotknąć każdego czy to gracza czy admina, admin może sam zapanować nad swoją sytuacją, lecz typowy kowalski mógł by się odwoływać na forum i narobić więcej problemów (kłótnie, wyzwiska, nerwy).

Edited by migacz100

Nie będę się sprzeczał bo to trafne uwagi ale cytując Anivera "zostałem ofiarą rdmu" "dałem sobie ilość karmy za winowajcę"

Jest mowa a jednyn trolu i przed jego zabiciem Aniver był bliski karma bana. Więc się pytam ile ich było wcześniej lub jak nierozważnie grał skoro chłopak doprowadził siebie do takiego stanu. I to mnie najbardziej z tego teraz interesuje. I czekam na odpowiedź.

Tzn. Arolek generalnie wyobraź nas sobie jako mała metropolie, i gdy jej zarządca dawał by zły przykład w tym przypadku dostał bana, jego ranga by spadał, gdyż większość ludzi stwierdziła by on tak robi to ja też nie muszę się go słuchać on dostaje za to bana nie ma prawa mnie pouczać.

Na logike taki "zarządca" nie powinien czynić złego, skoro najlepiej zna regulamin. A skoro serwer uważa, że zrobił źle... to raczej banów bez powodu nie daje ;)

PS: Jebłem czytając ten post xD

Tzn. Arolek generalnie wyobraź nas sobie jako mała metropolie, i gdy jej zarządca dawał by zły przykład w tym przypadku dostał bana, jego ranga by spadał, gdyż większość ludzi stwierdziła by on tak robi to ja też nie muszę się go słuchać on dostaje za to bana nie ma prawa mnie pouczać

Patrząc na to z drugiej strony, brzmi to prawie tak, jakby admin nie zasługiwał na karę za swoje ewentualne przewinienia, aby nie utracić tej rangi :)

Admini nie powinni dawać złego przykładu, ale nie zmienia to faktu, że jeśli zrobią coś wbrew regulaminowi (nieważne co) powinni zostać według niego ukarani, czy to slayem czy też banem

Moje zdanie jest proste. Patrząc na całokształt tego jak często Aniver bawi się komendami, unika odpowiedzialności za różne głupoty, ma swoich ulubieńców (pzdr Havana) czy jak jest nerwowo-konfliktowy (o czym sam się już niejednokrotnie przekonałem) jestem w stanie bez problemu uwierzyć w zarzuty jakbu. Sorry Aniver, po prostu - zamiast dorastać dzecinniejesz i jak z początku nie miałem do Ciebie jakichkolwiek zarzutów, tak teraz uważam, że nie powinieneś być administratorem.

Edited by Zgiń

Aniver został zdegradowany do rangi operatora przed moją nieobecnością i miał działać na rzecz Zombie. Widzę, że serwer chyli się ku końcowi, a kiedy na serwerze nie ma admina on gra na innym serwerze Garrys Mod w inny tryb (wczoraj była taka sytuacja) tylko czekam, aż złoży propozycję by takowy założyć itp. Do tego kompletnie nie wiedział, że jest na niego skarga na forum dopóki go o tym nie poinformowałem. To też źle świadczy.

Na logike taki "zarządca" nie powinien czynić złego, skoro najlepiej zna regulamin. A skoro serwer uważa, że zrobił źle... to raczej banów bez powodu nie daje ;)

PS: Jebłem czytając ten post xD

Po powrocie ze szkoły wychodzą różne pomysły  :lol:

tiaa ma takie drygi żeby skakać po trybach aż się znudzi ja szczerze nie gram na ZS bo nie ma anivera a tak no coż rage u mnie z tymi noobami :) ci co mnie widzieli na zs wtedy wiedzą o co chodzi 

Na zs nie mam zamiaru grać, znudził mi się jak i większości, obecnie gram z paroma ludźmi z serwera sg w gmod tower, nie da się takiego serwera założyć więc nie trafiłeś Arolku.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...