Jump to content
Capsen

[Skarga] Sleeping

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: Sleeping
2. Steam ID osoby oskarżonej:     STEAM_0:0:85426902

3. Przybliżona data zajścia: wczoraj i dzisiaj
4. Nazwa mapy: było dużo map, nie pamiętam.
5. Opis sytuacji:wyzywa każdego i rdmuje. Niestety z racji tego, że dopiero teraz napisałem skargę to nie nagrywałem demek z obrazami.

więcej dowodów nie mam, bo dopiero teraz kazali mi napisać skargę.

6. Coś od siebie: nic, wnoszę o permbana ew permmuta i permgaga.

ps; na serwerze jest około 4 adminów którzy nic z nim nie robią. 

Edited by Capsen

1. Nick osoby oskarżonej: Sleeping

2. Steam ID osoby oskarżonej:     STEAM_0:0:85426902

3. Przybliżona data zajścia: wczoraj i dzisiaj

4. Nazwa mapy: było dużo map, nie pamiętam.

5. Opis sytuacji:wyzywa każdego i rdmuje. Niestety z racji tego, że dopiero teraz napisałem skargę to nie nagrywałem demek z obrazami.

więcej dowodów nie mam, bo dopiero teraz kazali mi napisać skargę.

6. Coś od siebie: nic, wnoszę o permbana ew permmuta i permgaga.

ps; na serwerze jest około 4 adminów którzy nic z nim nie robią. 

Ty weś najpierw pomyśl a potem napisz.

Data zajścia to tylko dzisiaj i tylko na Dollsach i na Whitehouse.

Niewyzywalem wszystkich  tylko ciebie bo się wtrącasz wszędzie.

Byłem zdenerwowany przez Miejszego ponieważ. Bylem AFK i traitorem gdy wrócilem zjechalem na windą na dół chcialem sie tam skryć i miejszy niewmówiac mi ze nie mozna zjeżdzac zabil mnie. Nie dał mi zadnej szansy tylko zabił. A na Dollsach bylem zdenerwowany bo Enisferum 2 razy jak bylem T mnie zabił bez powodu i napisalem reporty i nikt z tym nic nie zrobił.

A skoro nie wnosisz o bana/mura/gaga to na ciul pisales skarge

Edited by MalyMorswinek

Tia, byłem przy tej sytuacji i jest tak jak mowi capsen. Przepraszam cie, ze go szybciej nie ogarnalem mutem/kickiem capsen. Ode mnie sleeping dostanie bana na kilka dni, jako ze gra tu nie pierwszy raz i nie reagowal na moje ostrzezenia, aby sie uspokoil.

Pozdrawiam

Ty weś najpierw pomyśl a potem napisz.

Data zajścia to tylko dzisiaj i tylko na Dollsach i na Whitehouse.

Niewyzywalem wszystkich  tylko ciebie bo się wtrącasz wszędzie.

Byłem zdenerwowany przez Miejszego ponieważ. Bylem AFK i traitorem gdy wrócilem zjechalem na windą na dół chcialem sie tam skryć i miejszy niewmówiac mi ze nie mozna zjeżdzac zabil mnie. Nie dał mi zadnej szansy tylko zabił. A na Dollsach bylem zdenerwowany bo Enisferum 2 razy jak bylem T mnie zabił bez powodu i napisalem reporty i nikt z tym nic nie zrobił.

A skoro nie wnosisz o bana/mura/gaga to na ciul pisales skarge

nie, data zajścia to też wczoraj na ??wielkimlesie?? wyzywałeś mnie i rdmowałeś. to nie pierwszy raz.chyba nie zrozumiałeś. ja WNOSZĘ O BANA LUB PERMMUTA I PERMGAGA. Radzę również popracować nad ortografią bo nie jest ona dobra. Dzisiaj na teenromie wyzywałeś mnie, że nie umiem grać, więc NA PEWNO to nie jest twój pierwszy raz kiedy obrażałeś wszystkich.

Edited by Capsen

Tia, byłem przy tej sytuacji i jest tak jak mowi capsen. Przepraszam cie, ze go szybciej nie ogarnalem mutem/kickiem capsen. Ode mnie sleeping dostanie bana na kilka dni, jako ze gra tu nie pierwszy raz i nie reagowal na moje ostrzezenia, aby sie uspokoil.

Pozdrawiam

Nie dziwie się ze Dase skończył z Gmodem miał racje że admini kryją sobie tyłek.

nie, data zajścia to też wczoraj na ??wielkimlesie?? wyzywałeś mnie i rdmowałeś. to nie pierwszy raz.

ps; chyba nie zrozumiałeś. ja WNOSZĘ O BANA LUB PERMMUTA I PERMGAGA

Po pierwsze to ty mnie wyzywałes.
Po drugie ja nie RDMowalem.
Po Trzecie jeśli już zabilem jakiegos inno to byla jakas kosa od kogos ewentualnie troll.

Nie dziwie się ze Dase skończył z Gmodem miał racje że admini kryją sobie tyłek.

Po pierwsze to ty mnie wyzywałes.
Po drugie ja nie RDMowalem.
Po Trzecie jeśli już zabilem jakiegos inno to byla jakas kosa od kogos ewentualnie troll.

wcale mnie na whitehousie nie zabiłeś bez powodu, ja Cię nie wyzywałem. Polecam sprawdzać logi, bo jestem czysty. Wyzywałeś mnie na teenromie, że nie umiem grać i na ??wielkimlesie?? od idiotów.

Edited by Capsen

No to zapraszam do napisania skargi na mnie/innych adminów którzy byli wtedy obecni na serwerze, jeśli tak uważasz :)

Opisałem sytuację z dzisiaj, nie wiem jak było wczoraj. Wyzywałeś go i ignorowałeś to, że prosiłem cie kilka razy, abys uspokoil sie i przestal. Takie sa fakty.

Dowody są niezaprzeczalne. Chyba czapla ma na Ciebie zły wpływ Sleeping. Co do administracji to admin nie widzi czatu zmarłych jeśli żyje więc prawdopodobnie to jest powód braku reakcji. Dobrze, że zrobiłeś te screeny.

Dowody są niezaprzeczalne. Chyba czapla ma na Ciebie zły wpływ Sleeping. Co do administracji to admin nie widzi czatu zmarłych jeśli żyje więc prawdopodobnie to jest powód braku reakcji. Dobrze, że zrobiłeś te screeny.

niestety to tylko screeny z jednej mapy. Zostałem zachęcony do napisania skargi przez Esmerilla i wcześniej nie planowałem, żeby ją napisać więc nie mam więcej dowodów.

Edited by Capsen

Sleeping.

Piszesz, że admini kryją sobie tyłek. Po pierwsze. Capsen to gracz, nie admin.

Po drugie. Gdybyśmy rzeczywiście siebie kryli to byś chyba nie otrzymał bana od Kerakoty bo przecież jesteś na stanowisku, który ma troche władzy na serwerze Zombie. Więc ta teria mym zdaniem jest obalona.

Wczoraj dostałeś Karma Bana i ktoś dał Ci unbana. Tylko się dowiem kto był tak łaskawyni jakie miał powody. Jak mnie nie przekona to sam dostanie bana na 12 godzin. Na karma bana trzeba jakoś zasłużyć i nie leci po zabiciu jednego niewinnego.

Sleeping.

Piszesz, że admini kryją sobie tyłek. Po pierwsze. Capsen to gracz, nie admin.

Po drugie. Gdybyśmy rzeczywiście siebie kryli to byś chyba nie otrzymał bana od Kerakoty bo przecież jesteś na stanowisku, który ma troche władzy na serwerze Zombie. Więc ta teria mym zdaniem jest obalona.

A czy ja mam jakoś władze na TTT  albo czy jestem adminem ?

Ja nie mówię o capsenie tylko o Ensiferum zostalem przez niego zRDMowany dzisaj 1 raz na dollsach i 3-4 na teenroomie chyba. 

Edited by MalyMorswinek

Zazwyczaj ma powody do zabicia i z dupy RDMów nie robi. Przyznaję, że czasem ma swoje momenty nie sławy, ale często pomaga z własnej inicjatywy co się chwali.

A teraz odpowiedz mi na pytanie. Kto ci dał wczoraj tego unbana i czy miał jakiś powód?

Kto: Kerakota

Dlaczego: Miałem 700-750 karmy (chyba 743) i pojawił sie troll który widząc moja karmę postanowił załatwić mi karmabana poprzez zjechaniu mi życia do 20 hp.

Dobra. Drugie pytanie. Jakim cudem miałes 750 karmy? To przecież 3 niewinne ofiary. Lub spora iloś Random DMG. Czyli kara po części nie była by bezpodstawna :)

A tak nawiasem to zamknijmy ten wątek i wróćmy do głównej skargi. Banicja na dzień mym zdaniem by wystarczyła i być może utemperowało, lecz ktoś zaraz wyskoczy ze stwiestwierdzeniem, że to łagodna kara dla stałego gracza.

Arolek... Jak dla mnie tydzień to stanowczo za mało. Za takie chamstwo, wyzwiska i rejdże dałbym mu tydzień odpoczynku i perm-muta. Albo chociaż ze 3 dni. 

Arolek, unbanowałem ponieważ widziałem te sytuacje o których napisał: przypadkowy RDM i troll. Może nie powinienem, ale i tak uważam, że karma ban był w danej sytuacji niedokońca uczciwy wobec Sleepinga. Ja osobiście mam zamiar dać mu perm-mute oraz bana na 2 dni, który moim zdaniem nie jest taki surowy. Wiele osób pewnie uzna, że to za krótko, ale główną karą za wyzwiska powinny być moim zdaniem gagi/muty, a nie bany.

Odpoczynek jednodniowy + odpracowanie karma bana (jeśli konsola daje bana to nie bezpodstawnie, tych sytuacji można było uniknąć np. nie strzelając do trola lub niewdawaniem się w grupowe walki) czyli dwa dni. Jeśli podpadnie po banicji to mute lub gag.

A tak w ogóle jak kiedyś wspomniałem ensiferum to człek teleportejszyn jest nigdzie i wszędzie nie raz mnie ubije i się zastanowie za co? przecież nikt nie widział? a on odziwo obserwuje cię choć tego nie wiesz, a załatwianie karma bana cóż mogłeś przeczytać mój skromny poradnik na forum napisać na forum i wtedy role by się odmieniły ty unban a ten troll dostał by bana na 12h to tyle

A tak w ogóle jak kiedyś wspomniałem ensiferum to człek teleportejszyn jest nigdzie i wszędzie nie raz mnie ubije i się zastanowie za co? przecież nikt nie widział? a on odziwo obserwuje cię choć tego nie wiesz, a załatwianie karma bana cóż mogłeś przeczytać mój skromny poradnik na forum napisać na forum i wtedy role by się odmieniły ty unban a ten troll dostał by bana na 12h to tyle

Gosc ma problem bo raz probowal skoczyc na prova z wysokosci po czym go zestrzelilem a potem nie chcial isc do "testera" jakim byl podniesiony barnackle od Esmerila.

Z całym szacunkiem do Ciebie Sleeping ale zaczales przesadzać w ktoryms momencie i nastawiłes sie jakby wszyscy na serverze byli przeciwko Tobie. Sam wiem o tym jak to u mnie wyglada i ze swiety nie jestem ale jezeli juz zdarza mi sie wyzywac to jedynie bledy gry a nie graczy. (chyba ze 4fun jak rozmawiamy przez mikro)

Edited by EnsiferuM
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...