Jump to content
DragonFly

[Skarga]Esmerill

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: Esmerill
2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:34687460
3. Przybliżona data zajścia:2014-08-10 godzina 22:00
4. Nazwa mapy: ttt_mcskyblocks02
5. Opis sytuacji:Początek rundy Ja , majtek i kill4fun robimy spraye i przy nich stoimy . Nagle podbiega typ i zamalowuje jeden ze spray`i  został on zabity nie wiem przez kogo. Podbiega Esmerill i się pyta dlaczego go zabiliśmy , powiedziałem że za to że zamalował spraya . Nie powiedziałem że ja go za to zabiłem tylko że został zabity.Esmerill mnie zabił , napisałem reporta a PAN WAŻNY nie chciał sobie dać slaya .
6. Coś od siebie:Jesteś żałosnym i bardzo słabym adminem .Nie masz honoru , wcześniejsza mapa nano dla beki zabił mnie z noża . NIE MIAŁEM Z TYM PROBLEMU BO WIEM CO TO JEST ZABAWA . Nie chciałem żeby dostał slaya a ty powiedziałeś że mało cie to interesuje bo widziałeś tą sytuacje ... Jesteś niehonorowy i tyle czekam aż stracisz administratora bo na niego nie zasługujesz .

Ja zabiłem Szarego, który zamalował nasze spraye, bo byłem traitorem. A Esmerill powinien sobie za to wpisać slaya, a nie wymyślać dziwne wymówki i przekręcać słowa Kappy. Kłamał w żywe oczy mimo tego, że wiele osób mówiło mu jak naprawdę było. 

Tak: kogoś zabili. Pytam się kappy: "dlaczego go zabiłeś?" Usłyszałem "zamalował nasze spraye". Tyle w temacie. Zabiłem cię. Kappa masz po prostu ból dupy. Za słowa też można zabić. Czuje twój ból dupy Kappa aż z domu. 

Nie przekręcaj moich słów i twoich słów .Większość osób potwierdzi moją wersje wydarzeń. "Czuje twój ból dupy Kappa aż z domu" nie chciałbym ciebie obrazić więc tego nie skomentuje .

Dojrzalsze niż wasze skargi i roszczenia dotyczące sytuacji, którą sam Kappa sprowokował. Ludzie... Czy wy nie macie nic lepszego do roboty? Poza tym Kappa: jesteś nieopanowany, agresywny i impulsywny. Może nieświadomie mnie sprowokowałeś do zabicia cie, po czym wrzeszczałeś na cały serwer przez całą rundę jak to jestem beznadziejnym adminem i mam sobie za to wstawić slaya. Naprawdę? 

Tak naprawdę bo nie chodzi mi o to że umarłem tylko o to że jesteś niehonorowy. A ty jesteś strasznie dojrzały tak jak i kaptur...

Przed znakami interpunkcyjnymi nie dajemy spacji.-Esmerill

Edited by Esmerill

Może jeszcze ktoś zaproponuje unbana dla MD, wtedy już nic mnie nie zdziwi.

Potwierdzam, że kappa często prowokuje swoim zachowaniem, i jest to już druga skarga na esmerilla i to właśnie od niego, i teraz ciekawe kto się na kogo uwziął.

Z samego opisu wynika że esmerill zwyczajnie postąpił jak trzeba bo odpowiedziałeś "bo zamalował spray" co jest 100% przyznaniem się do winy.

Nie wiem w czym problem chyba specjalnie chcesz się pozbyć esmerilla

Proszę nie wysyłać postów niezwiązanych z tematem i niewnoszących nic do tematu.

@TOPIC

Początek rundy Ja , majtek i kill4fun robimy spraye i przy nich stoimy . Nagle podbiega typ i zamalowuje jeden ze spray`i  został on zabity nie wiem przez kogo. Podbiega Esmerill i się pyta dlaczego go zabiliśmy , powiedziałem że za to że zamalował spraya .

Pozwól, że z wizualizuję to, co napisałeś. Oto plan wydarzeń:

1. Trójka graczy robi spray'e.

2. Podbiega gracz i zamalowuje spray'a.

3. Gracz ginie.

4. Podbiega inny gracz i pyta za co go zabiliście.

5. Oznajmiasz, że za to, że zamalował spray'a.

Nie powiedziałem że ja go za to zabiłem tylko że został zabity.

Nie powiedziałeś, że personalnie Ty go zabiłeś. Ale odpowiedź na pytanie padła, jak mniemam, z Twoich ust. Co jednoznacznie nakreśla, że to Ty jesteś odpowiedzialny za zabicie owego gracza.

Tak naprawdę bo nie chodzi mi o to że umarłem tylko o to że jesteś niehonorowy

Wedle wszelkich przesłanek historycznych osoba, która twierdzi, że drugi człowiek jest niehonorowy, powinna rozprawić się z nim w warunkach kameralnych i bez zbędnych świadków. Mówiąc w skrócie, powinniście załatwić to między sobą. W momencie, w którym wychodzisz ze skargą i ujawniasz całą sytuację - prawdziwą bądź i nie - nie możesz się odwoływać do "braku honoru" administratora, czy też Esmerilla jako osoby fizycznej.

A ty jesteś strasznie dojrzały tak jak i kaptur...

:).

Proszę nie wysyłać postów niezwiązanych z tematem i niewnoszących nic do tematu.

@TOPIC

Pozwól, że z wizualizuję to, co napisałeś. Oto plan wydarzeń:

1. Trójka graczy robi spray'e.

2. Podbiega gracz i zamalowuje spray'a.

3. Gracz ginie.

4. Podbiega inny gracz i pyta za co go zabiliście.

5. Oznajmiasz, że za to, że zamalował spray'a.

Nie powiedziałeś, że personalnie Ty go zabiłeś. Ale odpowiedź na pytanie padła, jak mniemam, z Twoich ust. Co jednoznacznie nakreśla, że to Ty jesteś odpowiedzialny za zabicie owego gracza.

Wedle wszelkich przesłanek historycznych osoba, która twierdzi, że drugi człowiek jest niehonorowy, powinna rozprawić się z nim w warunkach kameralnych i bez zbędnych świadków. Mówiąc w skrócie, powinniście załatwić to między sobą. W momencie, w którym wychodzisz ze skargą i ujawniasz całą sytuację - prawdziwą bądź i nie - nie możesz się odwoływać do "braku honoru" administratora, czy też Esmerilla jako osoby fizycznej.

:).

Ta twarz na końcu kojarzy mi się: "Does this face look like the face of mercy ?!"

"Mamo ! A on to mi zabrał grabki i łopatke!!"

Naprawę ? Zachowujecie się jak dzieci. Jak zapewne widzieliście to jest serwer "Trouble in Terrorist Town" a nie Sandbox. Jeżeli zabiłeś ww. gracza bo :

zamalował nasze spraye

to przepraszam ,ale nie mamy o czym rozmawiać i temat moim zdaniem do zamknięcia z tej strony. Wręcz rażący RDM!!! i celowy trolling za co (gdybym miał adma i był przy tej sytuacji) wyleciałbyś z serwera osobo ,która go zabiła.

Jeżeli chodzi o Esmerilla to mógł postąpić na dwa sposoby :

1) Dać ci kare w postaci slaya / kilku slayi / wyrzucenia z serwera,

2) Zabić cię myśląc ,że jesteś ,ponieważ zabiłeś kogoś, bez dowodów.

Ja osobiście zamknąłbym temat ,lecz niech się wypowiedzą [email protected]

Pozdrawiam,

KakaŁkooooooooooooo

P.S.

Takie sytuacje działają na szkodę serwera ,gdyż gracze nie lubią takich konfliktów i mogą opuścić serwer  :)

Czy ty Kakałko jesteś upośledzony?

Ja byłem T i go zabiłem. Pisałem o tym wcześniej. A ty wyjeżdżasz, że to był RDM. 

@Majtek

Nie nie jestem upośledzony.

Spójrz na to ze strony admina ,on nie wiedział ,że zabił go traitor i  do zabójstwa przyznała się inna osoba.  :/

Miał prawo tak postąpić, gdyż miał poważne powody do ,że zabito go z rąk traitora ,a że kappa wychylił się przed szereg ....    

@jakbu

Czyli twoim zdaniem bezkarny trolling to dobre rozwiązanie ? Ja wiem ,można ale trzeba znać umiar. Przelicz ile jest skarg tylko na naszym forum ttt związanych z trollingiem. Takie sprawy trzeba załatwiać na gorąco bo się powtórzą ,czego byśmy nie chcieli :)

Edited by KakaŁkooooooo

Mam patrzeć na to ze strony admina? Nie wydaje mi się. Esmerill w tamtym momencie grał, a nie adminował. A tak z innej beczki, Kakałko jesteś na terenie lotniska i masz może jakieś zawody?

O jakim ty trolingu mówisz ? Ta sytuacja to nie był troling, on mu odpowiedział za co Szary został zabity.

Edited by Majtek

Esmerill w tamtym momencie grał, a nie adminował.

Adminem się jest na pełny etat , podczas gry ,na forum i ts-ie.

A tak z innej beczki, Kakałko jesteś na terenie lotniska i masz może jakieś zawody?

Rozumiem ,że to aluzja do mojego mikrofonu. Lecz to nie jest temat poświęcony sprzętom do kompa .

@jakbu

Czyli twoim zdaniem bezkarny trolling to dobre rozwiązanie ? Ja wiem ,można ale trzeba znać umiar. Przelicz ile jest skarg tylko na naszym forum ttt związanych z trollingiem. Takie sprawy trzeba załatwiać na gorąco bo się powtórzą ,czego byśmy nie chcieli :)

W tym momencie wszystko podczepiacie pod trolling.

Za trolling uznaje się zachowanie, w którym zmuszasz gracza do utraty karmy w postaci nie reagowania na komendy, które gracz w Twoim kierunku stosuje. Przykład:

Biegasz za graczem jako innocent. Zgodnie z regulaminem ma prawo Cie zabić po kilku ostrzeżeniach, jeżeli nie zareagujesz. Zabija Cie, bo Ty nie reagujesz na jego prośbę o to, byś za nim nie chodził. On traci karmę. To jest trolling.

Wszelkie świadome i celowe działania, które zmuszają innych graczy do utraty karmy uznawane są za trolling. To proste.

Jakbu:

"Wizerunek jest chroniony nie tylko przez prawo cywilne. Od 6 czerwca 2011 roku obowiązuje bowiem art. 190a § 2 kodeksu karnego, który wprowadza do polskiego porządku prawnego przestępstwo tzw. kradzieży tożsamości. Zgodnie z tym przepisem karze pozbawienia wolności do lat trzech podlega ten, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. W kontekście cyberprzestępczości przestępstwo takie może polegać np. na utworzeniu konta w portalu społecznościowym z wykorzystaniem cudzego wizerunku lub opublikowaniu strony internetowej o podobnym charakterze. Istotne jest jednak to, że sprawca w takich przypadkach musi działać intencjonalnie, a jego motywacją musi być wyrządzenie szkody majątkowej lub osobistej pokrzywdzonemu."

To tak na marginesie.

Maturę zdałeś? Zdałeś. Czytać ze zrozumieniem umiesz? Umiesz. Przynajmniej tak mniemam. Przeczytaj sobie dwu, czy trzykrotnie to, co napisałem, a potem się wypowiadaj :).

"W ustępie 2 przywołanego wcześniej artykułu wymienione są okoliczności kiedy trudno nam będzie ochronić swój wizerunek przed upublicznieniem, a mianowicie:

- jesteśmy osoba powszechnie znaną."

Chyba nie wiesz jak działa ten przepis :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...