Jump to content
MalyMorswinek

[Ban] Mr.Sleeping

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Mr.Sleeping
2. Steam ID:STEAM_0:0:85426902 

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:85426902&advType=steamid&Submit
4. Opis sytuacji: Vash przechodzac przez deskę ja ją rozwalilem i dostalem bana na 2 dni za zrobienie tego kolejny raz a był to PIERWSZY .
5. Coś od siebie: Yuno Zrobił mi tak 2 razy a nic nie dostał ja zrobiłem RAZ to odrazu ban na 2 dni. Liczę na unbana lub jego skrócenie.

2 dni to przesada...Admin=Gracz, jeżeli jest tak jak mówi Sleeping to Yuno też powinien dostać bana. Zniszczenie deski, na której znajduje się Gracz = RDM. Jestem za skróceniem bana, albo jeżeli to BYŁ "PIERWSZY RAZ" o odbanowanie.

Znasz zasady. Za celowe obijanie inno są kary. Zrobiłeś to celowo dlatego kara jest taka, a nie inna. Grasz już tyle czasu że raczej powinieneś wiedzieć tym bardziej, że zrobiłeś to na adminie, dodatkowo traitorze. Jeśli Yuno też to zrobił mogłeś pisać reporta. Proste. Kara jak najbardziej zasłużona. 

Tak btw Kappa człowiek z permem raczej nie powinien odnosić się do sytuacji której świadkiem nie był.

Edited by vash

Znasz zasady. Za celowe obijanie inno są kary. Zrobiłeś to celowo dlatego kara jest taka, a nie inna. Grasz już tyle czasu że raczej powinieneś wiedzieć tym bardziej, że zrobiłeś to na adminie, dodatkowo traitorze. Jeśli Yuno też to zrobił mogłeś pisać reporta. Proste. Kara jak najbardziej zasłużona. 

Nie zmienia faktu ze przesadziłeś : RDM = 1 Slay 

"Grasz już tyle czasu że raczej powinieneś wiedzieć tym bardziej, że zrobiłeś to na adminie" Czy sugerujesz że jesteś lepszy niż inni gracze ?
@Vash HAhahahaha drugi Ivarion "Gracz z Pembanem ...", Kolego nie wiem czy wiesz po co jest forum i opis sytuacji. Czytamy ze zrozumieniem,opis piszemy w taki sposób aby inni użytkownicy mogli odnieść się do sytuacji przy której ich nie było. RDM=/= Celowy Kill 

Edited by Kappa DragonFly

Chodziło mi o jawny trolling na adminie. Naucz się czytać ze zrozumieniem. 

Wiesz nie jesteśmy kolegami to raz, a dwa że to nie był rdm tylko trolling w stylu strzelę w deskę spadnie i będzie śmiesznie.

Edited by vash

"Chodziło mi o jawny trolling na adminie" Jeśli możesz to wytłumacz mi tutaj co oznacza ten jawny trolling?

@Vash HAhahahaha drugi Ivarion "Gracz z Pembanem ...", Kolego nie wiem czy wiesz po co jest forum i opis sytuacji. Czytamy ze zrozumieniem,opis piszemy w taki sposób aby inni użytkownicy mogli odnieść się do sytuacji przy której ich nie było. RDM=/= Celowy Kill 

Dobra niech ci bedzie ale za RDM/Celowy Kill JEST SLAY I TAK BYLO JEST I BEDZIE

Sleeping dostał od Vasha ostrzeżenie, przy czym umyślnie zabił Vasha niszcząc mu deskę pod stopami. Trolling+rdm. Kara za głupotę jak najbardziej zasłużona. 

Sleeping dostał od Vasha ostrzeżenie, przy czym umyślnie zabił Vasha niszcząc mu deskę pod stopami. Trolling+rdm. Kara za głupotę jak najbardziej zasłużona. 

Y nie ?

Rozwaliłem deskę vash mnie zabił i powiedzał ze jak będę inno to dostaje bana. 

@Edit :

A tak poza tym Esmerill to ty byś chętnie mi dal perma

Edited by MalyMorswinek

Ja bym dał perma? A za co w tym przypadku? Zrobiłeś coś głupiego i to umyślnie. Za głupotę się płaci Sleeping.Nauczysz się, że się po prostu nie trolluje. Kilka osób wyleciało już z serwera za trolle, nie powtarzaj ich błędów.

@Sleeping bana na 3 dni*
@Dziękuje że Esmerill wyjaśnił trochę bardziej rzekomo sytuacje. Teraz tylko pytanie, czy zaczął niszczył deske (Łomem) gdy przechodził po niej Vash przechodził, albo zanim Vash na nią wszedł. 

Ps.Dobra niech ci bedzie ale za RDM/Celowy Kill JEST SLAY I TAK BYLO JEST I BEDZIE

W regulaminie na FORUM nie ma napisanej takiej zasady, jest tylko ona gdy wchodzimy na serwer(chociaż miało być to zmienione 2/3 miesiące temu). Admin ustala Wagę kary w zależności od przewinienia.

*Tradycja musi być (Bez urazy Esmerill)

Ja bym dał perma? A za co w tym przypadku? Zrobiłeś coś głupiego i to umyślnie. Za głupotę się płaci Sleeping.Nauczysz się, że się po prostu nie trolluje. Kilka osób wyleciało już z serwera za trolle, nie powtarzaj ich błędów.

YUNO : 2X ROZWALIŁ MI DESKE POD NOGAMI I SPAŁEM - NIC

JA : 1X ROZWALIŁEM VASHOWI I NIE SPADL - BAN NA 2 DNI

TO POWIEDZ MI GDZIE TU SPRAWIEDLIWOSC.

@Sleeping bana na 3 dni*

@Dziękuje że Esmerill wyjaśnił trochę bardziej rzekomo sytuacje. Teraz tylko pytanie, czy zaczął niszczył deske (Łomem) gdy przechodził po niej Vash przechodził, albo zanim Vash na nią wszedł. 

*Tradycja musi być (Bez urazy Esmerill)

vash przechodzil po desce ja ją rozwalilem z pistoletu i dostalem banie od niego z snajperki i wtedy powiedzal ze jak bede inno to dostane bana

Edited by MalyMorswinek

A gdzie Sleeping były reporty? Gdzie była jakakolwiek informacja do administracji z zawiadomieniem o tym? Nie było. Więc w czym problem, że Yuno nic nie dostał? 

@Sleeping a złożyłeś reporta? Jeśli nie to teraz sam musisz płacić za swoją głupotę.

"vash przechodzil po desce ja ją rozwalilem z pistoletu i dostalem banie od niego z snajperki i wtedy powiedzal ze jak bede inno to dostane bana" Nie rozumiem. Zakończmy ten temat zostawiając bana(Który jest zasłużony).

Ps.Nie pisz już nic, bo coraz bardziej się pogrążasz...

12. Zakaz jakiegokolwiek trolingu.  (Trolling - rozumiane jako: strzelanie w stronę tłumu/osoby [z zamiarem nie trafiania tylko straszenia], bieganie z beczka wybuchową itp. zachowania - Administrator ma za zadanie wlepić takiemu delikwentowi slaya na kolejną runda, a w przypadku braku poprawy zachowania 1 dniowego bana)

6. W innych przypadkach admin określa wysokość kary.

2. Zakaz wykonywania dowolnych działań prowadzących do utraty zdrowia któregoś z sojuszników (zdrajca mogą rozegrać taktykę ranienia sojuszników za zgodą osoby, która ma być raniona)

Sleeping, nie narzekaj ale jak wygląda z opisów, to jest bezsensowne zabijanie i psucie ludziom zabawy - trolling/RDM, czyli 2 przewinienia nakładające się na siebie, to czemu nie napisałeś reporta na Yuno? Widać skoro nie było na niego zgłoszeń to ludziom to nie przeszkadzało. Ja na twoim miejscu cieszyłbym się, że to Vash wlepiał karę a nie nikt inny bo wiem, że są admini cięci na trolling i miałbyś nawet na tydzień bana.

Ps. Jeżeli coś pominąłem to przepraszam, ale przy sytuacji mnie nie było.

Ps2. Już to kiedyś mówiłem Kappie, ale POWIĘKSZANIE CZCIONKI I PISANIE NA CAPS LOKU WCALE NIE DAJE CI WIĘKSZEJ SIŁY GŁOSU.

Ps3. Wal GModa te 2 dni wyjdź do kumpli, pograj w nogę czy pojedź do dziewczyny.

Edited by talaq

@Sleeping a złożyłeś reporta? Jeśli nie to teraz sam musisz płacić za swoją głupotę.

Reporta nie ale pisalem na chatcie do adminow bo niemoglem napisac reporta (okno mi sie bugowalo) .

Sleeping PRZECINKI KURWA PRZECINKI. "Pisałem na chatcie do adminów" Czyżby nowa funkcja na Neostradzie? 

Ps. Talaq, czcionkę powiększam tylko wtedy, gdy chce podkreślić DANE słowo. Pomaga to niektórym osobom zwrócić uwagę na KLUCZOWE słowa. Ale w tym przypadku, Mamy czysty przypadek "Debilizmu".

Edit. Ciężko to powiedzieć, ale święte słowa Kappa, ale powiększanie o 10-20 rozmiarów nic nie zmieni, rozumiem o 1-2. - talaq

Edited by talaq

Tak admin chat, wiadomość poprzedzamy @ i wiadomość jest widoczna tylko dla administracji, ale Kappa to jest już od dawna.

Admini nie wie wszystkiego w końcu nie siedzi na widowni .

Nie napisałeś reporta to też nic nie zrobili ile razy tak jest że dopraszasz się z 15 aby admin coś zrobił ale czemu nic nie robi bo nie napisałeś reporta a tak ma tylko Wypowiedź strony A .

Mnie bardziej ciekawi na co rozwalałeś deski na których stali ludzie?

Może i RDM = Slay ale za umyślne robienie czegokolwiek są bany w tym przypadku chciałeś się zemścić no i widzisz zamiast spokojnie czekać aż admin coś zrobi to wolałeś sam coś zrobić i bum masz bana.

Talaq ci zresztą napisał pkt. regulaminu

Temat wyjaśniony. Wychodzi na to, że ban zasłużony.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...