Jump to content
Sign in to follow this  
Token

PROBLEM Z DOŁADOWANIEM STEAM ! PROSZĘ O POMOC :(

Recommended Posts

Witam.

Otóż mam taki problem, posiadam konto na steam i na moim domowym komputerze ( w POLSCE) mogę doładować konto steam , za pomocą : PayPal,PSC, i kartą płatniczą bez żadnego problemu . Aktualnie od jakichś 2 miesięcy mieszkam w Szkocji. Kupilem laptopa , zainstalowałem steam i tu mam problem gdy chcę doładować konto na steam na laptopie , to przy każdej próbie doładowania wyskakuje mi taka oto informacja : 

''Najprawdopodobniej wystąpił błąd inicjowania lub aktualizacji transakcji. Odczekaj chwilę i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z działem pomocy technicznej''

I jedyną opcją jaką mogę doładować konto steam , jest kupienie PSC ONLINE  i wysłanie KODU bratu w Polsce który loguje sie na moje konto Steam na DOMOWYM Komputerze ( W POLSCE) . Środki zostają doładowane bez żadnego problemu . 

( Nie chcę za każdym razem doładowywać konta STEAM w ten sposób ) 

CZY KTOŚ MÓGŁBY MI POMÓC , I WIE JAK ROZWIĄZAĆ TEN PROBLEM ! 

Będę bardzo wdzięczny ! Dziękuje i Pozdrawiam :)

Sam napisałeś rozwiązanie Polska nie równa się szkocja bo zgaduje że ciągniesz szkocki net.

Zresztą jak kappa piszę + sam to napisałeś  lub skontaktuj się z działem pomocy technicznej

Miałem podobną sytuację będąc w Rumunii (bez żartów proszę), wszystko to kwestia ustawienia adresu billingowego Steam zgodnego z miejscem gdzie się obecnie znajdujesz.

Kwestii Paypala niestety nie przerabiałem, ponieważ akurat płaciłem polską kartą płatniczą, szczerze powiedziawszy nie wiem czy PP udostępnia możliwość zmiany adresu, ale zawsze istnieje możliwość założenia drugiego konta (chociaż akurat to jest trochę uciążliwe wyjście).

Witam , wydaje mi sie ze problem z PayPal polega na tym , ze PayPal w Polsce i w innych krajach EU inaczej sie autoryzuje. Sam mam dwa konta ,Polskie i Niemieckie , bo bedac w Polsce  nie moge placic przez Niemiecki. Kiedy wykrywane jest Polskie IP ntychmiast jest  brak autoryzacji dla przelewu. Niemiecki Paypal automatycznie pobiera kase z konta pod ktory jest podpiety , bo jest podpiety pod konto , nie pod karte . Jesli tak samo jest w Szkocji, to Polskie konto po wykryciu IP Szkocji  nie uzyskuje autoryzacji bo nie ma podanego zrudla odliczenia (czyli konta).

Tak mi tlumaczono w PayPal  kiedy ja mialem klopot w Polsce .

Pozdrawiam