Skocz do zawartości
talaq

Propozycja TS3

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem rano na pomysł, aby ulepszyć troszeczkę TS3, to znaczy wprowadzić rangi, może music bota, czy inne. Pomysł spodobał się ogromnie, jak o nim napisałem na shoutboxie i teraz moja propozycja odnośnie rang na początek:

1. Rangi Administracyjne:

- Admin ARMA 2 CO

- Admin Garry's Mod TTT

- Operator Garry's Mod

- Admin TF2

- Reszta serwerów jak leci już, chyba nie muszę pisać.

Te rangi miały by podstawowe permisje na ts - mutowanie, kicki na ts, aby mogły czasem ogarniać też ts, jeżeli to za dużo to chociaż na channelach poszczególnych gier.

2. Rangi Graczy:

- Gracz ARMA 2 CO

- Gracz Garry's Mod TTT

- Gracz King Arthur's Gold

Tutaj zero permisji jakiś specjalnych, ewentualnie można by talk power zwiększyć o 1 czy 2. Pomagało by to się umówić z innym graczami na granie nowym użytkownikom

3. Rangi Eventowe, śmieszne i inne

Tutaj ja na razie się zdam na wasze pomysły.

Piszcie jeżeli macie jakieś fajne pomysły i proszę administrację TS o dyskusję nad tym tematem, bo moim zdaniem to by się przydało takie rangi, bo troszeczkę nudno i monotonie wygląda TS obecnie.

Pozdrawiam talaq

Edit. Do 3 jeszcze można wrzucić:

- Facet/Mężczyzna/Chłopak

- Kobieta/Dziewczyna (widziałem na wielu ts. i się ludziom podobało, z tych innych ts)

- +16

- +12

- +18

- +21 (wiek też ludzie byli chętni na innych ts, na coś takiego ale nie wiem jak tutaj)

- Zasłużony (dla osób, które angażują się w życie SG i forum.)

- Strefowicz (dla stałych użytkowników po prostu)

- Scrub (ranga żart, pozdrawiam TTT)

Dla sprostowania nie latałem po TS dzisiaj i kradłem pomysły, tylko sobie przypominałem jakie miałem np. na własnym TS, czy na TS, które upadły a tam adminowałem :P.

Edytowane przez talaq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1)"Te rangi miały by podstawowe permisje na ts - mutowanie, kicki na ts, aby mogły czasem ogarniać też ts" Za dużo władzy. Moim zdaniem powinny mieć tą możliwość na poszczególnych channelach gier.

2)Po drugie ktoś musiałby spędzić czas nad robieniem miniaturek, które jako tako by wyglądały. No chyba że byśmy wykorzystali już stworzone przez Ludzi.
3)Co do eventów(Nie są to moje własne pomysły, lecz zaczerpnięte z serwerów ts) : 
-Bluzgator (Obrażanie się graczy, są jurorzy którzy decydują kto przechodzi dalej, system drabinki)
-Rap Bitwa (Walka Freestyle`owców)
-BeatBox Challenge (Walka beatboxerów)
-Idol 
-(i tutaj coś od siebie, dla graczy lola)Turniej PvP 1vs1/2vs2/3vs3/5vs5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeżam, co z oceną administracji forum i TS3, jakieś inne pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojej strony to bym proponował dorzucenie pluginu który automatycznie kasuje nieużywane kanały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Remzo mówił, że ma plugin sprawdzający czas nieaktywności danego kanału. Nie wiem tylko, czy on automatycznie usuwa pokoje widmo, czy też Remzo postanowił sam się zajmować sprzątaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysły pomysłami, propozycje propozycjami, a w temacie już pajęczyny same, zmian też brak. Może wypadałoby dać jakąś ocenę końcową i zamknąć temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się tym zajmę. Kto chciałby mieć rangę niech wpadnie do mojego pokoju. Jeżeli mnie nie będzie, niech zostawi priv, na pewno się odezwę.

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję, temat o zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.