Jump to content
cichy13

Robimy film!

Recommended Posts

Zapłon +10

Oryginalość z datą +20

Na ts3 w weekend mogę być, myślę że 18  by większości podpasowała w niedziele.

Wolałbym piątek lub sobotę :/

To może jednak w sobote?

Nie wiem czy Krychu zauważyłeś, ale w sobotę może mnie nie być. Czyli wychodzi na to że będzie w piątek? Godzina wieczorowa? 18? 19? 20?

Zacząć można koło 18:30, i tak powoli obgadywać jakieś rzrczy ^^

Jestem dostępny od 19 w piątek.

1. Cichy (Reżyser i aktor ) mikrofon
2. Cezary_PL(aktor) mikrofon jest brak (nigdy Cezarego nie
słyszałem, ale może ma)

3. Ivarion (aktor) mikrofon
4. Kyuu (Kamerzysta? :3) mikrofon
5. Kappa DragonFly (aktor) mikrofon
6. Skynex (aktor ) mikrofon?
7. TheShootMan (Aktor) - Zawsze chciałem w czymś
takim wystąpić mikrofon
8. talaq (aktor, stażysta, mogę robić kawę na planie)
mikrofon
9. Yor (aktor) - Jak potrzeba "tego złego" to jestem
Mikro jest.
10. Esmerill (aktor/narrator) mikro jest 

11. Pkow (aktor) mikro jest.

12. BaNiA (obróbka filmu)
13. Krychu(aktor) mikrofon jest       :D

14. Gludek (aktor) mikrofon jest ;D

15. Aniver (aktor lub narrator jeżeli przypasi, obróbką też w razie czego moge się pomęczyć) mikrofon obecny i gotowy!

16. Ola (aktorka <i może też narrator jeśli ktoś będzie chciał mnie słuchać>) mikrofon mam 

17. Mangozjeb-Marmolada (aktor ) Dawno mnie nie było ale chętnie pomogę :3

18. Reon Inmortui (odatkowy scenarzysta i atkor) Pomysły się przydadzą nie? Zwłaszcza że takie doświadczenie przyda też się mi.

19. Pandzia - narrator może uda się być lepszym od kaptura? 

Edited by Tai Shan

Jak już myślicie nad formą to może jakiś mini serial? :) Macie sporą ilość chętnych więc jakby zrobić spory scenariusz to dla każdego znajdzie się rola :D I historia będzie lepiej opowiedziana i można robić dobre napięcie z "z ciąg dalszy nastąpi" ;)

To dzisiaj się zbieramy, czy jutro?

Jak ktoś chce dzisiaj to zapraszam w obecnej chwili na tsa poke mnie i podam hasło. Kanał na dole "Robimy Film!".

1. Cichy (Reżyser i aktor ) mikrofon
2. Cezary_PL(aktor) mikrofon jest brak (nigdy Cezarego nie
słyszałem, ale może ma)

3. Ivarion (aktor) mikrofon
4. Kyuu (Kamerzysta? :3) mikrofon
5. Kappa DragonFly (aktor) mikrofon
6. Skynex (aktor ) mikrofon?
7. TheShootMan (Aktor) - Zawsze chciałem w czymś
takim wystąpić mikrofon
8. talaq (aktor, stażysta, mogę robić kawę na planie)
mikrofon
9. Yor (aktor) - Jak potrzeba "tego złego" to jestem
Mikro jest.
10. Esmerill (aktor/narrator) mikro jest 

11. Pkow (aktor) mikro jest.

12. BaNiA (obróbka filmu)
13. Krychu(aktor) mikrofon jest        :D

14. Gludek (aktor) mikrofon jest ;D

15. Aniver (aktor lub narrator jeżeli przypasi, obróbką też w razie czego moge się pomęczyć) mikrofon obecny i gotowy!

16. Ola (aktorka <i może też narrator jeśli ktoś będzie chciał mnie słuchać>) mikrofon mam 

17. Mangozjeb-Marmolada (aktor ) Dawno mnie nie było ale chętnie pomogę :3

18. Reon Inmortui (odatkowy scenarzysta i atkor) Pomysły się przydadzą nie? Zwłaszcza że takie doświadczenie przyda też się mi.

19. Pandzia - narrator 

20, Harryolo - Obróbka filmowa (jakieś doświadczenie z Camtasią tam mam jak będe mieć wolny czas to chętnie pomoge ;))

20,od 

Czekam z niecierpliwością na premierę tego fenomenalnego filmu który dostanie ocenę 10/10 w skali richtera. Co do grubego męskiego głosu i gry aktorskiej kaptur nadaje się idealnie .

Już coś ruszyło jeśli chodzi o narywanie czy nie bardzo?

bania już z grubsza zostały opracowane elementy scenariusza  :D

@TheShootMan Pytanie tylko po co? Cichy już powiedział na ostatnim zebraniu, że na razie będzie pracował ze mną i marmoladą, my obmyślimy zarys scenariusza(albo cały) na pierwsze odcinki. Dopiero po tym będziemy wybierać jakie osoby będą nadawały się do konkretnych ról. 

Witajcie, przepraszam że tak długo temat stoi bez odzewu, ale nie przybywam ze zbyt dobrymi wieściami.

Na ten moment mam trochę obowiązków na głowie i muszę wstrzymać projekt (próbne matury, sprawy życiowe itp. itd. bla bla bla). Lecz to nie jest koniec projektu więc się nie smućcie :D.

A teraz do rzeczy. Zadanie bojowe dla Marmolady i Kappy z którymi jak wiecie ustaliliśmy że będę współpracował w sprawach scenariusza :D.

A więc Panowie (Marmolada, Kappa) proszę was byście napisali własne scenariusze wedle podanego wcześniej schematu(napisane na dole postu jeżeli nie posiadacie/zapomnieliście), również możecie pominąć ten schemat jeżeli macie jakiś ciekawy pomysł, ale żeby to nie odbiegało od naszej wcześniej ustalonej koncepcji.

Fajnie by było jak byście napisali scenariusze na 1 do 3 odcinków (bo jak wiadomo zamieniliśmy film na serial), jak chęci i czas wam pozwolą może być i więcej (ale nie przesadzajcie dlatego że scenariusz może nie podpasować i pójść do kosza).

Oczywiście ja również postaram się popracować nad pisaniem własnego scenariusza (o ile czas i pomysły wpadające mi do głowy na to pozwolą :D).

Ustalimy datę i czas na spotkanie na ts'ie/skype - podam tu w temacie także czasem zaglądajcie tutaj :). (Marmolada i Kappa)

Elementy które chciałbym by znalazły się w scenariuszu:

- Dialogi

- Mapa i miejsce w którym toczy się akcja (nie koniecznie ponieważ będzie to można dobrać na podstawie sceny)

- Czynności które będzie wykonywał aktor

- Wasza wizja jak powinna wyglądać scena (gdzie umieścić kamerę, rekwizyty jakich można użyć, jaka powinna panować atmosfera - dobranie muzyki i tonacji głosu aktorów) - myślę że to również będzie można obgadać na spotkaniu, ale dobrze by było jak to wszystko zostałoby zapisane.

Myślę że to wszystko. Dziękuje za uwagę i proszę wszystkich o cierpliwość oraz przepraszam za problemy.

Pozdrawiam, Cichy.

Schemat dotyczący pierwszego wprowadzającego odcinka:

"Zabłąkany w myślach - Drugie oblicze maski" - Proponowany tytuł serialu, drugi człon to nazwa serii

1. Rozmowa dwóch przyjaciół w barze przy piwie. (Zdrajca i Tajny agent)
2. (przedstawienie sceny końcowej)
- sztab policji przed barem
- w wyniku emocji Zły Bohater sięga po broń
- Zły Bohater zostaje zastrzelony przez policję
- Detektyw rozpoczyna swoje wspomnienia w wyniku wyrzutów sumienia (długa i dobra przyjaźń ze Zdrajcą) - wolna ręka na pomysły związane z kolejnymi odcinkami.
Edited by cichy13

Ja tak od dobrego tygodnia się zastanawiałem co jest z tym filmem, wow! Posty tak szybko leciały, że umknęło mi to, postaram się w weekend coś "wypocić".

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...