Jump to content
herod13161

Nie można uruchomić gry.

Recommended Posts

Witam! Gdy włączę launcher gry SKILL czekam aż się spachuje po czym klikam START i dalej nic się nie dzieje. A gdy włączam grę omijając launcher wyskakuje mi błąd zdjęcie niżej.Dodam jeszcze, że wszystkie sterowniki są zaktualizowane. Proszę o pomoc.

post-4082-0-12607500-1419530373_thumb.pn

Przede wszystkim spróbuj zrobić reset komputera lub przeinstaluj grę. Ja ci bardziej niestety nie pomogę.Miniatura którą dołączyłeś kompletnie nic nie wnosi do tematu,no chyba że ktoś zna grę od podszewki i będzie znał przyczynę.Pozdrawiam.

"ten error wyskakuje kiedy się właśnie pomija launchera. Odpal przez DFUBG w folderze z grą."

Jak pomogłem daj plusa :)

"ten error wyskakuje kiedy się właśnie pomija launchera. Odpal przez DFUBG w folderze z grą."

Jak pomogłem daj plusa :)

Zrobiłem szybki wywiad i dowiedziałem się, że to skuteczne rozwiązanie, aczkolwiek jeżeli korzystasz z kaspersky anti virus to niestety nie znajdziesz tego pliczku. Jak napisali na oficjalnej stronie S.K.I.L.L.

CURRENTLY KNOWN ISSUES

1) Skill-gamefile reported as infected by Kaspersky

The file “DFUBG.exe” currently is reported by Kaspersky as infected with e Trojan. This of course is not the case, and Kaspersky has corrected their system so this will not happen any more in the future. Until the update goes live though (in a few hours they say), this report will be persistant. Kaspersky currently also simply deletes this file, resulting in a launcher/client that cannot be started any more.

What can you do?

1. If Kaspersky already deleted the file, we’re afraid you have to download the client again, deactivate Kaspersky and then start it again
  2. If you have Kaspersky, please deactivate it until the issue has been fixed by Kaspersky"

Po polsku: trzeba wyłączyć kasperskiego bo owy plik jest traktowany jako trojan co nie jest prawdą. Lecz AV tego nie wie i go kasuje/blokuje, co za tym idzie lunchera/klienta nie można uruchomić. Władze kasperskiego mają to naprawić.  

Rozwiązanie:

- jeżeli już nie masz tego pliku to niestety ściągasz wsio od nowa

- jeżeli masz ten plik to wyłącz AV jak chcesz pograć.

Pozdrawiam.

Combos.

PS. link do tematu o problemach ze skillem. 

http://board.skill.gameforge.com/board23-game-section-en/board15-updates-important-information/207-currently-known-issues/