Jump to content
GhilieHunter

Serwer JailBreak

Recommended Posts

Witajcie,

Po dłuższym namyśle ja, AnalWake, Operative02 oraz Fragi0n wpadliśmy na pomysł stworzenia serwera JailBreak u nas w StrefieGier.

Mamy już zgłoszonych adminów ale potrzebujemy wykonania oraz oczywiście drogich graczy, teraz pytanie kto byłby chętny zagrać na takim serwerze? 

Odpowiedzi proszę udzielać pod tematem, 

Pozdrawiam Ghilie :)

A my potrzebujemy działającego pluginu który na ten moment nie istnieje chyba. Taki mały problem. Jeśli chcecie coś zaproponować to fajnie ale potrzeba trochę poszukać w internetach bo my nie robimy czegoś z niczego

Według mnie może to nie wypalić. Wraz z pewną osobą już mieliśmy serwer JB i bardzo szybko się znudził każdemu. Początkowo jak zawsze... 10-20 graczy... ale przez tydzień. Znudziło się szybko i nie dziwie się. Tryb sam w sobie jest fajny, przyjemny i zabawny, lecz nie jest na dłuższą metę.

A ja ci powiem Wizio, że działa długo pewien serwer JB i gra codziennie tam dużo graczy, sam tam zacząłem grać więc teraz tylko niech zgłaszają się ochotnicy :P

Cza mieć ładny zestaw map JB i można zaszaleć, lecz i tak problemem jest brak pluginu... a wziąć się za to nie ma komu :D

Kto się piszę na grupę poszukiwawczą?

Lepiej multimoda zrobić i dać:

- Stalker

- Stop it Slender

- Prop Hunt

- JB

W taki sposób, graczy było by całkiem sporo, a serwer też by się kręcił, a Raven podobno coś wykombinował z robieniem multimoda.

pzdr talaq

Gdybyście przejrzeli forum, to byście wiedzieli, że już taki pomysł był i, że nie ma odpowiednich pluginów do tego Moda, bo twórca zaprzestał dalszej pracy. Jeżeli uda Wam się ogarnąć pluginy, postawić serwer itd. To ja się pisze jako gracz, bo do trybu JB mam sentyment.

Czytaliśmy, ale skoro chłopaki się zobowiązali to może coś wskórają i sami ogarną, na razie to tylko dyskusja.

pzdr talaq

Czas na chamską reklamę!

Najlepszy serwer z mapami typu jail na polskiej scenie serwerowej!

http://www.strefagier.com.pl/index.php?/topic/369-dane-serwera/

Wyborna atmosfera, kompetentna administracja (:D) oraz przerywniki między kolejnymi więzieniami, by każdy mógł odpocząć od ciężkiego nastroju wszechobecnych krat!

Tak, to nasz serwer CSS. Nie Gmod. CSS. Ale trzyma się dobrze, gra kosztuje tyle co nic, więc zapraszam :P

Według mnie może to nie wypalić. Wraz z pewną osobą już mieliśmy serwer JB i bardzo szybko się znudził każdemu. Początkowo jak zawsze... 10-20 graczy... ale przez tydzień. Znudziło się szybko i nie dziwie się. Tryb sam w sobie jest fajny, przyjemny i zabawny, lecz nie jest na dłuższą metę.

Tą pewną osobą byłem ja i potwierdzam, że grało mało osób, ale mogło to wynikać, że u nas preferowano TTT.

Jeżeli poszukujecie osoby, która miała by się zająć stroną techniczną to z chęcią się zgłaszam.

A co do samego gamemoda to po internecie krąży masa różnych wersji, jedna z nich była u mnie na serwerze i sprawowała się świetnie, po prostu trzeba mieć czas.

Jest jedna do zakupienia, ale kosztuje bodajże 15 dolców.

#Edit Niestety, nie mam starych plików, a z chęcią bym użyczył.

Edited by xSkyer

15 dolców hmm można zrobić składkę graczy wszystkich, przecież tak naprawdę jakby się nawet 5 osób zebrało, a myślę, że zbierze się więcej nie byłoby to problemem :P

Też musicie spojrzeć od tej strony że nikt nie będzie się męczył jakby to miało upaść po tygodniu więc jak chcecie serva to jednak musicie być pewni że o niego zadbacie i będziecie rozkręcać, reklamować(aniver), dodać jakąś muże(aniver) itd. 

Edited by Raven(tenprawdziwy)

Raver ma całkowitą racje. Nie mamy pewności ile osób byłoby zainteresowanych takim czymś, a średnio takie serwery nie cieszą się sporą popularnością. Jak dla mnie to jest pomysł na chwilę.

Świrex też ma trochę racji. Jeśli chcecie się bawić w JB, to why not wybierzecie CS:S, który nie tyle że jest najlepszym CS'em który powstał, to też tam JB jest trybem, który sprawia masę przyjemności i nie wymaga wielu pluginów, modyfikacji. Ileż to ja czasu spędziłem grając na takich właśnie JB. Takich rzeczy się nie zapomina. Dlatego też stwierdzam, że to, co się dzieje na CS:S wystarczyłoby w zupełności.

Cóż ja sam mimo iż jakoś za CS nie przepadam, gram ostatnio dość często na CSS, ale żeby tylko JB był tam w kółko, a nie jakieś MG czy surfy :C.

Ja bym był zainteresowany grą na JB. To tyle ode mnie bo wiem że wy jesteście mądrzejsi i wy to ogarniecie :3.

Widzę ,że moja propozycja z przed prawie roku ma nowych fanów :D .

Jestem za całym sobą , i za jeszcze raz za. 

Pozdrawiam,

KakaŁkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo