Jump to content
tazu

[Ban][Skarga] Kajox, Szejdi-kun, Snowman

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: dps tazu
2. Steam ID:  STEAM_0:0:18509924
3. Link do bana na Sourcebans: klik
4. Opis sytuacji: Otóż grając na serwerze w pewnym momencie jako traitor zostałem zRDMowany przez pana Kajoxa, który miał wytłumaczenie jako, że widział mnie uciekającego i byłem najbliżej etc, etc co nie było oczywiście prawdą, po prostu zajebał pierwszą lepszą osobę. Po owym zajściu doszło do wymiany zdan między mną a Kajoxem na temat poziomu na polskich serwerach TTT, gdzie grając tutaj jakiś czas oraz w podobnej ilości czasu na serwerze Skillerzy porównałem tutejszy do poziomu konkurencyjnego serwera, oceniłem tutejszy poziom na niski. Kajox, jako dzielny obronca serwera zaczął wytykać mi punkty regulaminu z dupy, byle by udupić i tak jak widać się stało, szkodzenie serwerowi poprzez porównywanie poziomu obu serwerow, na których pogrywam w wolnych chwilach. W pewnym momencie podczas gry niejaki Snowman wyjechał do mnie z tekstem obrazających moich rodziców, coś w stylu "zajebać to ci moge starą", po czym ponownie na podstawie durnej odzywki poruszyłem temat poziomu, Szejdi w tym czasie wtrącił się, kazał mi wypierdalać z serwera jak się nie podoba, gdzie Kajox go cały czas popierał, co było chujowym zachowaniem, serwer jako serwer jest bardzo dobry, community już niekoniecznie. Pod koniec mapy Shady wystąpil o votegaga na 69 minut dla mnie, powodem było obrzucanie gównem Snowmana, za durne teksty o moich rodzicach (oczywiście Kajox nie zareagował na tamten tekst, doczepił się tylko mnie i tego się ciągle trzymał). Uznałem to za jeszcze bardziej chujowe zachowanie i pocisnąłem Shady'ego nazywając go śmieciem, który broni gracza łamiącego regulamin. Na nastepnej mapie Kajox wystąpił o gaga na 1800(?) minut dla mnie, community uznało, że taki gag nie przejdzie i zwyczajnie nie został mi on przyznany. Zaznaczam, że na nowej mapie po pocisku na Shady'ego nie poruszałem już żadnych tematów, ci jednak udupili mnie i trzymali się tego dopóki Kajox nie wlepił mi perfidnego bana na dwa miesiące. Tak więc oskarżam Snowmana o obraze gracza, Shady'ego o cwaniakowanie, obraze gracza, Kajoxa o niesłusznego bana, cwaniakowanie. Jeżeli Kajox jest upoważniony do rozpatrywania skarg nie zezwalam na jego rozpatrzenie owej skargi, proszę osobą stronnicza, która trzyma rygor i nie wlepia banow z dupy.
5. Coś od siebie: Prostackie zachowanie całej trojki graczy probujących bronić swojego serwera za wszelką cene, którego i tak nie obrażałem, a poszczególnych ludzi z całego community, polecam zrobić sobie przerwe i wyjśc na dwór, nie warto siedzieć 24/7 przed komputerem, czas na znalezienie sobie przyjaciół poza internetem i nie spinanie pośladków podczas grania w gry.

//także nie Snowman tylko Snowek, nie mam pamięci do nicków dzieci w sieci

Edited by tazu

Sytuacja wymieniona wyżej jest według mnie troszkę naciągnięta.

1. Mam na imię Szejdi.

2. "Snowman" ma na imię Snowek.

3. Jeśli napiszesz mój cytat obrażający Cię, uwierzę Ci.

4. Gag - Kara nadawana osobie która irytuję nadawcę gaga, nadmiernie przeklina oraz najczęściej osobie która nie przeszła mutacji. Według mnie byłeś na tyle upierdliwy aby owego gaga ci wkleić.

Tyle z mojej strony. Pozdro na te 2 miechy.

Wydałem na ciebie kosa ponieważ nie sprawdziłeś ciała i uciekałeś z miejsca.
Stwierdziłeś że poziom na tym serwerze jest bardzo niski i wymieniałeś co jest lepszego w serwerze s.
Tekstu od gracza SnoWek nie słyszałem.
Potem powiedziałeś, że gracza Szejdi będziesz nazywał śmieciem, a innych normalnie. Rzucałeś mięsem jeszcze przez chwilę i właśnie dlatego dałem votegaga.
(Szejdi nie kazał ci

Wypierdalać

z tego serwera tylko powiedział, że jak tutaj ci się nie podoba to idź gdzie indziej)

Następnie napisałem do administratora który udzielił mi pozwolenia na zbanowanie cię.

Parę minut później przyszła administracja i została poinformowana o zajściu.

Narazie poprosiłbym wszystkich świadków o wypowiedzenie się na temat zaistniałej sytuacji z ich punktu widzenia. Tazu,  powstrzymaj się od obrażania innych graczy i pisania postów niewnoszących niczego nowego do skargi. 

Pozdrawiam

Oczywiście jest to kłamstwem, bo żadnego ciała nie było, nie wymieniałem niczego lepszego w skillerach, powiedziałem tylko, że poziom jest tam lepszy, bo grałem tam mniej wiecej tyle czasu co na strefie, nic więcej. Co do szejdiego kazał mi wypierdalać, jak mi się nie podoba, raptem głuchy się zrobiłeś jak snowek zarzucił takim tekstem, kiepski z ciebie administrator. Cóż, fałszywe osoby są wszędzie. Jak admininistracja nic nie zrobi z tym tematem trudno, niech dalej grają tutaj takie osoby, powodzenia i życze większych nolifeów, by mniej zjebów bylo na powietrzu.

Ciało było.

Wymieniałeś co lepsze. (więcej slotów, a nie 20 jak tutaj i dlatego tak niski poziom - twoje słowa)

Nie słyszałem tekstu Snowka. (czułeś się urażony mogłeś napisać skargę lub votegaga dać)

Na tym serwerze nie jestem administratorem, ale dzięki za opinie na mój temat.

Nie mam powodu by kłamać.

(Sam powiedziałem na 2 mapie że jak ci się tu nie podoba nie musisz tu grać)

Ciało było.

Wymieniałeś co lepsze. (więcej slotów, a nie 20 jak tutaj i dlatego tak niski poziom - twoje słowa)

Nie słyszałem tekstu Snowka. (czułeś się urażony mogłeś napisać skargę lub votegaga dać)

Na tym serwerze nie jestem administratorem, ale dzięki za opinie na mój temat.

Nie mam powodu by kłamać.

(Sam powiedziałem na 2 mapie że jak ci się tu nie podoba nie musisz tu grać)

Totalna bzdura i kłamstwo, powiedziałem, że tam jest mniej graczy, dzięki czemu jest stała ekipa, która trzyma poziom, nie licząc randomowych osób pojawiających się na godzine. Kolejne kłamstwo Kajoxa, zostawiam sprawe dla administracji, nie będe się więcej udzielał z kłamliwym administratorem, dostanie blokade/cokolwiek innego czy nie to wasza sprawa, ja tylko wprowadzić porządek chciałem, co mam nadzieje mi się uda, bo to jest parodia co obecnie reprezentuje jeden z waszych administratorów.

On jest adminem na TPE więc może ci z sourcebansów za pozwoleniem head adma lub innego adma TTT wlepić bana.

Rozjeb*** mnie to:

Prostackie zachowanie całej trojki graczy probujących bronić swojego serwera za wszelką cene, którego i tak nie obrażałem, a poszczególnych ludzi z całego community

Nie obrażałem servera a jedynie jego część  :rolleyes:  TRUE STORY.

​A wszystko zaczęło się od tego że kajox cię zabił i miał do tego powód (dowody) a ty musiałeś zacząć swoje wywody, więc tak w sumie to ty zacząłeś cały temat (shitstorm).

Moim zdaniem radziłbym zobaczyć logi, jeśli się ostały oraz raz na zawszd rozwiązać ten konflikt. Jeśli znajdę czas, to spróbuje się ich doszukać, lecz jeśli ktoś chce mnie uprzedzić, to droga wolna.

PS: Dyskusja była słowna, czy pisemna?

Edited by Wizio

Gadaliśmy na voicechacie więc tego raczej nie sprawdzicie, podałbym wal listę świadków z wczorajszego dnia ale byłem trochę skacowany i śpiący więc po całej skardze poszedłem spać i o większości zapomniałem ;/

Wnosze o warny dla osob niezwiazanych ze skarga i broniacych swoich e-kolezkow. Po drugie obrazalem czesc, czyli te dwoe osoby, ktore dopuscily sie tego samego wobec mojej osoby.

Jak ja nie lubię tego typu skarg. Mamy słowo przeciwko słowu i w tym przypadku można by zastosować domniemanie niewinności ale jest parę rzeczy które przykuły moją uwagę i chciałbym by mi je wyjaśniono

Domniemany RDM

Jeśli Kajox Cię zabił i miałeś co do tego wątpliwości. Czy Kajox na spokojnie wytłumaczył Ci czemu to zrobił? To nie jest gracz który bawi się w domysły tylko zabija mając dowody.

Porównywanie serwerów.

Chyba każdy serwer ma coś takiego jak zakaz reklamowania innego. Zaczynając porównywać nasz do innego serwera chcąc nie chcąc robiłeś im reklame. A to nie jest zbytnio u nas tolerowane.

Więc czemu to robiłeś?

Tak, wytlumaczyl. Bylem najblizej i uciekalem od ciala, ktorego na oczy nie widzialem, poruszylem raz ten temat i dalem sobie spokoj, poruszylem dalej temat poziomu. Polskie TTT jest na tyle male, ze serwery mozna wymienic na palcach jednej reki, wiec jak uznasz wymienienie innego serwera za reklame, gdzie kazdy gracz zna prawdopodobnie kazda siec z Ttt to powodzenia. Najwiekszą glupptą jest zakazanie wymieniania publicznie innych serwerow, gdzie nie padly slowa typu "skillerzy maja lepsze ttt, wbijajcie tam". Porownalem poziom graczy, bo sam gamemode jest taki sam, a nawet wasze wgrane pluginy na trait albo dd shopa sa o wiele przyjemniejsze niz na tamtym serwerze. Po prostu niektorzy administratorzy sa nieodpowiedzialni i bronia swoich graczy, e-znajomoaci biora gore i gracz, ktorego nikt nie zna przegrywa takie sprawy w wiekszosci przypadkow. Dalszy los skargi i odwolania zostawiam do rozpatrzenia.

Edited by tazu

Co do RDMu to byłeś w złym miejscu i w złym czasie. Zdarza się. Kajox miał prawo Cię zabić i nie możesz tego poddać wątpliwości.

Co do porównywania to po ostatnim ataku troli z serwera G. gracze są bardziej wyczuleni na takie typu sytuacje. Mym zdaniem bana można skrócić, a gracza pozostawić pod obserwacją

albo calosc albo nic, tak czy siak nie poswiecam tyle czasu na gre jak 80% graczy tego serwera, wieczorkami pogrywam wiec jak nie zdejmiecie to trudno, jest wiele innych rzeczy do roboty, glownie to jest skarga na tych 3 graczy

Drogi tazu, zauważyłem w tych postach to, że uważasz nas za no-lifów i dzieci którzy poznają kolegów tylko przez neta. Wczoraj podobno siedziałeś na tym temacie aż do 1 w nocy. WOW. Co do znajomych, wyobraź sobie że jesteś w klasie z 4 dyslektykami którzy próbują udawać te bardziej popularne osoby w klasie, typka któremu jak się powie że jest biedakiem to potrafi rzucić gumką w nauczycielkę, i dziewczyny które obrażają wszystkich chłopaków bo każdy z nas jest "chujowy i brzydki". Normalnych ludzi w klasie jest może 6 z 23. I powiedz mi z kim tu mam się zakolegować. Skończ już to i pogódź się ze słusznym banem bo upadłem tak nisko żeby Ci opowiadać o moim życiu w realu. Pfff.

EDIT: Poprawiałem błędy bo pisałem na szybko i pisałem np; gowon zamiast gowno itd.

Edited by Szjdss

Okay... Here we go.

Zacznijmy od tego, że TPE to spaczony server, wylęgarnia trolli i bezmózgich patałachów. TAK, jestem tego zdania, zawsze byłem, i nie zmienię. TPE to serwer, na którym gra margines społeczny z IQ poniżej ziemniaka. Ten serwer, jeżeli ma pozostać, musi NATYCHMIAST zostać odłączony od wspólnych banów na Strefie, ponieważ tam bana można dostać za wszystko i za nic. Powód bana podałem wyżej. Dobra, ulżyło mi, teraz do rzeczy.

W momencie, w którym nie możemy zestawić ze sobą dowodów, trzeba zestawić ze sobą sylwetki graczy. Lecimy:

Kajox - Osoba, która bywała wielokrotnie - i bywa do dziś - na naszym serwerze. Nie jest to osoba odpowiedzialna ( przynajmniej w sferze, w której ją obserwuję ), choć zatargów specjalnych z administracją naszego - rodzimego - TTT SG nie miała. Osoba ta ( jaki i wszyscy z TPE ) ostatecznie nie powinna mieć żadnych praw do banowania ludzi przez sourcebans, nawet na pozwolenie administratora.

To, że zabił w takiej sytuacji nie podlega wątpliwości - miał prawo, jeżeli faktycznie ciało tam było. To, że nie usłyszał wulgaryzmu z ust Szejdiego ( który na 99.9% z owych ust wyleciał ) to druga sprawa. Jako administrator nie powinien być, a tutaj pokazuje ogromną wręcz stronniczość - co udowadnia jedynie jak słabą selekcję prowadzi TPE, jeżeli chodzi o dawanie uprawnień.

Snowek - Praktycznie stały gracz od dłuższego czasu. Nie wyjadacz, ale wielokrotnie można zauważyć go na serwerze. Nie nadaje się na administratora poprzez niedojrzałość intelektualną i wybuchy agresji, których właściwie nie pamięta. Jestem skłonny uwierzyć w to, że rzucił takim tekstem do poszkodowanego, aczkolwiek nie będę brał tego pod uwagę, gdyż tu głowy sobie uciąć nie dam. Osobiście nic do niego nie mam, w tym sporze jednak mógł być współtwórcą problemu.

Tazu - Wiadomo o nim zbyt mało, gdyż grałem z nim może dwukrotnie. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Chłopak w miarę inteligentny, ogarnięty, nawet nie wulgarny - co jest rzadkością. Kiedy grałem z nim pierwszy raz pytał o zasady, rozumiał gdy mu się tłumaczyło co obowiązuje na tym serwerze. Mam co do owego gościa pozytywne wrażenie, aczkolwiek może one wynikać z faktu, że za krótko z nim grałem.

I nareszcie... wisienka na torcie:

Szejdis - Well... Osoba, która jest wybuchowa, niedojrzała, smutna wręcz i przykra. Wulgaryzmy i wybuchy owego gracza wylewają się właściwie z każdego cala. Nie będę się tu rozpisywał, bo mnie krew zaleje. Każdy wie, jaki jest szejdi. Nie bez kozery dostał już dwa warny na forum, a na serwerze jest jedną z mniej lubianych osób. I to nie jest moja opinia, żeby nie było.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Wnosze o warny dla osob niezwiazanych ze skarga i broniacych swoich e-kolezkow.

Nie będzie żadnych warnów, każdy ma prawo wypowiadać się w temacie.

Sprawa wygląda następująco. Skarga nie będzie rozpatrzona pod kątem RDMa, a jedynie pod kątem ZACHOWANIA, jakiego dopuścili się kolejno: Kajox ( stronniczość, brak ogłady ), SnoWek` ( brak ogłady ), Szejdis ( to co zwykle ).

Proponuję nie zamykać tematu, a jedynie rozpatrzyć owe zachowanie tutaj.

Ostatecznie - proponuję zdjąć bana, bo dwa miesiące to dużo ZA DUŻO, nawet na szeroko pojętą "reklamę serwera".

Nie napisalem zadnego "zajebac to Ci moge starą", tylko wyzwales mnie od idiotow i debili to odpowiedzialem Ci : "Tak to sobie mozesz do matki mowic jak Ci na to pozwoli".

A co do zabicia Ciebie przez Kajoxa, to wskoczylem do basenu, byles przy nim i gdy padlem, zaczales uciekac. Nie sprawdziles nawet ciala. Wedlug mnie Kajox mial dowod na zabicie Cie. Przeciez nie zrobilby tego, bo tak mu sie ubzduralo. Btw. byles wtedy jedyna osoba przy basenie.

Co do Szejdiego, to nir kazal Ci wyp****alac, tylko poinformowal Cie, ze jak Ci tutaj nie pasuje to zebys sobie poszedl.

@Edit

Jezeli Cie urazilem, bardzo przepraszam :)

Edited by SnoWek

Drogi tazu, zauważyłem w tych postach to, że uważasz nas za no-lifów i dzieci którzy poznają kolegów tylko przez neta. Wczoraj podobno siedziałeś na tym temacie aż do 1 w nocy. WOW. Co do znajomych, wyobraź sobie że jesteś w klasie z 4 dyslektykami którzy próbują udawać te bardziej popularne osoby w klasie, typka któremu jak się powie że jest biedakiem to potrafi rzucić gumką w nauczycielkę, i dziewczyny które obrażają wszystkich chłopaków bo każdy z nas jest "chujowy i brzydki". Normalnych ludzi w klasie jest może 6 z 23. I powiedz mi z kim tu mam się zakolegować. Skończ już to i pogódź się ze słusznym banem bo upadłem tak nisko żeby Ci opowiadać o moim życiu w realu. Pfff.

EDIT: Poprawiałem błędy bo pisałem na szybko i pisałem np; gowon zamiast gowno itd.

Tak, za takich poniektorych uwazam. Smutne jest to, ze potencjalnych kandydatow na znajomych dostrzegasz tylko w klasie. Polecam wyjsc na dwor, do klubu czy domowke, z tqojego braku pamieci po kacu (XD) wnioakuje ze pijesz cos alkoholu.

A co do tematy to Zakapturzony przedatawil sprawe jasno i elegancko, opisy trzech graczy rzeczywiscie sie jzgadzaja. Z moja niewulgarnoscia niekoniecznie sie zgodze, bo uzywam ich bez konkretnego powodu dosc czesto. Zas biorac pod uwage poat Snowa to pojazdy po rodzicach sa ponizej poziomu, po prostu ignorije takie dzieci z dennymi tekatami.

Edited by tazu

To może jakiej wymiany zdań: Po owym zajściu doszło do wymiany zdan między mną a Kajoxem na temat poziomu na polskich serwerach TTT

Będziemy wiedzieli kto zaczął wyzywać itp. itd.

Zacznijmy od tego, że TPE to spaczony server, wylęgarnia trolli i bezmózgich patałachów. TAK, jestem tego zdania, zawsze byłem, i nie zmienię. TPE to serwer, na którym gra margines społeczny z IQ poniżej ziemniaka. Ten serwer, jeżeli ma pozostać, musi NATYCHMIAST zostać odłączony od wspólnych banów na Strefie, ponieważ tam bana można dostać za wszystko i za nic. Powód bana podałem wyżej. Dobra, ulżyło mi, teraz do rzeczy.

Bez personalnych wycieczek i prywatnych aspektów bardzo proszę. To nie samosia, czy inny shit.

sorcerer.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...