Jump to content
tazu

[Ban][Skarga] Kajox, Szejdi-kun, Snowman

Recommended Posts

To może jakiej wymiany zdań: Po owym zajściu doszło do wymiany zdan między mną a Kajoxem na temat poziomu na polskich serwerach TTT

Będziemy wiedzieli kto zaczął wyzywać itp. itd.

Tutaj zaczelo sie od tego, ze spokojnie na luzie powiedzialem, ze serwery gdzie jest mniej graczy zw stala ekipa sa na poziomie, gdzie tutaj przy dodatkowych 10 randomach poziom jest niski, bo to jest prawda i trudno sie z tym nie zgodzic. Po tym Szejdi zaczal pluc sie do mnie, po czym dolaczyl sie Kajox i dalej jest opisane.

Ta to wywołuje złość zawsze w sensie choć wspomnienie o innym servie TTT.

taka jest reakcja ludzi z poziomem siegajacym do moich butow, normalny gracz wdalby sie w dyskusje bez plucia albo zlal to mowiac, zebym zachowal to dla siebie

Edited by tazu

Zapomnialbym, wyzwales mnie od debili i idiotow dlatego, ze wypchnalem Cie lomem ze stojacego helikopteru(chcialrm sam leciec). Najpierw powiedziales: "Nie wypychaj mnie idioto". Poznien gdy leciecialem, wydales na mnie kosa, bo stwierdziles, ze chce wysnajpic z helikoptera i powiedziales ze jestem debilem. Nastepnie ja powiedzialem: "Tak mozesz sobie do matki mowic jak Ci pozwoli".

Napisalem tego posta, zeby powiedziec , dlaczego uzylem takich slow w strone gracza tazu. (Wiem ze byly nieodpowiednie).

Pozdrawiam, Deyv

Zapomnialbym, wyzwales mnie od debili i idiotow dlatego, ze wypchnalem Cie lomem ze stojacego helikopteru(chcialrm sam leciec). Najpierw powiedziales: "Nie wypychaj mnie idioto". Poznien gdy leciecialem, wydales na mnie kosa, bo stwierdziles, ze chce wysnajpic z helikoptera i powiedziales ze jestem debilem. Nastepnie ja powiedzialem: "Tak mozesz sobie do matki mowic jak Ci pozwoli".

Napisalem tego posta, zeby powiedziec , dlaczego uzylem takich slow w strone gracza tazu. (Wiem ze byly nieodpowiednie).

Pozdrawiam, Deyv

nie wdaje sie w durne zaczepki i klamliwe opowiastki, dobrze wiesz jak bylo, daruj sobie zmyslanie tych kolejnych tekstow, gralem wtedy jako traitor jezeli sie nie myle, kosa wydalem bo rzuciles granata albo strzeliles ze snajpy w moja strone, dokladnie nie pamietam, bo zlalem cie ie totalnie za idiotyczne teksty.

Ale te glupie teksty polecialy najpierw z Twojej strony. Mialem wtedy shotguna, a granatu nie rzucilem. Chciales wejsc do helikopteru, zeby mnie po prostu zabic, a gdy ja Cie z niego wypchnalem zaczales sie rzucac.

Pozdrawiam, Deyv

Grałem parę razy podczas obecności SnoWek i mam o Nim złe zdanie, jest zdolny do obrażenia innej osoby bez większego powodu. Co do Szejdiego to Kaptur ładnie wszystko opisał. Tych 2 w/w graczy można by ukarać w ostateczności, a co do Kajoxa, to zostawiłbym Go w spokoju. Jedynie opierniczył za to, że dał bana, i nie zwrócił uwagi na Wulgaryzmy innych graczy. Zachował się nie obiektywnie jako Administrator TSE...ykhm to znaczy TPE. Więc Kajoxa zostawmy talaq`owi.

Podczas opisywania akcji adminowi ciągle zmieniałem okno poprzez alt+tab dzięki temu 1 rundę stałem afk, dlatego nie słyszałem jak cię obrażali na 2 mapie. Wróciłem w momencie kiedy Szejdi powiedział, że masz iść jak ci się tu nie podoba.

chciales na sile udupic, skaege dalej podtrzymuje, zarazem dziekuje za pozytywne rozpatrzenie odwolania

czekam na wyniki skargi nt. Kajoxa, Szejdiego i Snowka (Snowka w ostatecznosci mozna odpuscic, on zrobil to raz i widzi blad w swoim zachowaniu co napisal kilka postow wyzej - niech administracja zdecyduje)

Sprawa taka, administracja TPE na życzenie Kaptura ma tyle prawa na tym serwerze to każdy inny gracz. Wrogość w stosunku do gracza konkurencyjnego serwera mogła wynikać z paru permów na tamtym za rzekomy "ghosting" w tym"

- Szejdi

- Kajox (nie za ghosting, ale też ban na 3 tygodnie)

A Kaptur przypominam po raz któryś, że serwery TTT SG i TPE nie są konkurencyjne i naszym zadaniem nie jest podkładanie sobie nóg nawzajem tylko współpraca lub nie wchodzenie w drogę, nie będę się zniżał do twojego poziomu sypiąc obrazami co ten serwer ma nie tak. Kolejną sprawą jest to, że serwer może i ma więcej banów za różne sytuacje, ale przepraszam sam rzekłeś, że na TPE nie wejdziesz nigdy, więc za przeproszeniem znowu użyję tego stwierdzenia na forum w dupie byłeś gówno widziałes. Dziękuję, nie podoba dawajcie minusy bo pewnie poleci ich teraz masa, jak zwykle jak ktoś napisze trochę niewygodnej prawdy.

pzdr talaq

Czytam to, i tak, włączyłem się do dyskusji o serverach tak ja ty mówiłeś. Obraziłem Skillersy i wyśmiałem Cię kiedy je chwaliłeś iż są lepszym serverem ponieważ mam doświadczenie z tego servera takie jak gag za wyśmianie gracza (perm) oraz ban za niby ghosting (sytuacja taka jak z Kajoxem na górze). Kiedy ty dalej chwaliłeś to i vote gag na Ciebie się nie powiódł

nie wytrzymałem i krzyknąłem: "Jak Ci się nie podoba, to wypierdalaj na te cholerne Skillersy".

Na to on zignorował to i graliśmy razem potem normalnie. W końcu następne mapa dostał bana od Kajoxa za zgodą chyba Operativa.

Według mnie ban powinien być ale nie tak długi (ok 2tyg-1ms max).

talaq prawdę to Ty utajasz, lub starasz się to robić. Sam jako osoba bezstronna stwierdzam, iż na "TPE" jest poziom z osobami  poniżej IQ debila(60). Będąc tam operatorem starałem się podnieść ten poziom, bo serwer wyróżniał się na tle innych, tak jak stara Vanila. Ale się to nie udało, sam wiesz, że starałem się Ci pomóc jak tylko mogłem(oraz sam wiesz czego tam brakuje, a tych braków nie zniwelujesz), więc nie obraź się ale Kaptur ma po części racji.

Może i ma, ale poziom jest regularnie podnoszony, więc proszę nie płakać na moje bany za:

- ghosting

- spam na !psay

- chamstwo

- totalny debilizm

A ja wkładam dużo naprawdę w ten serwer, ale mając na głowie:

- Szkoła

- Praca

- Siedzenie na komputerze tak realnie w dniach Piątek - Niedziela

jest mi naprawdę ciężko.

Czytam to, i tak, włączyłem się do dyskusji o serverach tak ja ty mówiłeś. Obraziłem Skillersy i wyśmiałem Cię kiedy je chwaliłeś iż są lepszym serverem ponieważ mam doświadczenie z tego servera takie jak gag za wyśmianie gracza (perm) oraz ban za niby ghosting (sytuacja taka jak z Kajoxem na górze). Kiedy ty dalej chwaliłeś to i vote gag na Ciebie się nie powiódł

nie wytrzymałem i krzyknąłem: "Jak Ci się nie podoba, to wypierdalaj na te cholerne Skillersy".

Na to on zignorował to i graliśmy razem potem normalnie. W końcu następne mapa dostał bana od Kajoxa za zgodą chyba Operativa.

Według mnie ban powinien być ale nie tak długi (ok 2tyg-1ms max).

Wychodza klamstwa na jaw, amnezja po kacu z czego w dalszym ciagu cisne beke i raptowne olsnienie, wszystko pamietasz, sam siebie tym razem wrzuciles w bloto, skarge w dalszym ciagu podtrzymuje i czekam na werdykt.

Serio chodzi Ci tylko o to? W takim razie nie mam nic do powiedzenia, ale jeśli ktoś by się tak do mnie odezwał, to uznałbym go że normalnie powiedział że jak mi się nie podoba to mam wyjść tyle. Jeśli za to mam dostać karę jestem gotowy i przyznaję się do winy ale tak jak wyżej mówiłem, za takie coś..

Nie toleruje chamskiego zachowania, dodatkowo cwaniakowales i miales sie za kogos lepszego tylko dlatego, ze znasz osoby na serwerze i grasz dluzej niz ja, udupiles mnie wraz z Kajoxem za blachostke, ja w takim razie za zachowanie ponizej norm postaram sie zlikwidiwac takich cwaniakow z serwera, a zrobic to mozna w bardzo prosty sposob. Krętactwo nigdy na dobre nie wychodzi, naucz sie obchodzic z kultura do graczy i nie obrzucac ich gownem, a moze i ciebie zaczna traktowac jak nalezy. Internet jest jak alkohol, jak sie napijesz/dlugo w tym siedzisz to udajesz wielkiego kozaka, ktorego bez alkoholu/poza internetem juz bys nie zgrywal.

Edited by tazu

Hmm... Może i świadkiem sytuacji nie byłem, ale się wypowiem. Każdy ma swoje za uszami.

@tazu: ciebie zbytnio nie znam. Ostatnio mało grałem. Ale jeśli kaptur ma cię za myślącego, to jestem w stanie w to uwierzyć. Pamiętaj, że to gra. Nie ma sensu zaczynać takich burd z powodu rdma, który niekoniecznie nim był. Tyle do ciebie.

Kajox: kaptur już powiedział, co mogłem powiedzieć.

A co do Szejdiego... Tutaj sprawa jest ciekawsza. Niejednokrotnie bluzgał, wybuchał i wrzeszczał na całe gardło. Nie lubie go po prostu. Jest irytujący i potrafi skutecznie zniwelować komuś przyjemność z gry. I uważam, że w końcu należy mu się kara, chociażby oficjalne ostrzeżenie od administracji. Tyle ode mnie.

Kajox już dostał co powinien dostać, zostaje sama wiśienka na torcie, Snowka można odpuścić.

Całą skarge na Kajoxa i Snowka odpuszczam, chce by została wymierzona solidna kara dla Szejdiego, jak czytałem inne skargi i widząc jego słownictwo i inne tego typu rzeczy to aż śmiech sam wchodzi na twarz, mam nadzieje, że kara będzie ostra i ww. kolega się ogarnie.

UWAGA! TEN POST ZAWIERA SŁOWA SZCZERE. JAK MASZ ZAMIAR CZYTAĆ KŁAMSTWA IDŹ PO NOWY SUPER EXPRESS DO KIOSKU. 

Okay... SERIOUSLY? Ta (skarga)  

shitstorm

jest już na poziomie : gorący. Jedno powiem czytając od 1 do aktualnej strony. SHITSTORM lvl chuck norris.

Od razu uświadomię każdego kto czyta mój post. A wypowiem się w wyznaczony sposób i podam swoje zdanie z przeczytanych postów.

Darmowe nabijanie postów, się tu odbywa to 1.

2. Jak już ma się to rozpatrzyć szybko i żeby Arolek nie tracił czasu na wasze pie#[email protected]&$^ie. Dajcie się wypowiedzieć tylko oskarżonym, oskarżającemu

3. Do [email protected]!y nędzy nie powiększajcie shitstormu pisząc małą bzdurę za bzdurą. Tylko napiszcie co się działo z czyjej perspektywy, przed postem podpisać ze to wasza wersja itp itd. i koniec. Nie piszcie już więcej postów tylko czekajcie na rozpatrzenie. A jak was obrażą oni za to oberwą dodatkowo od Arolka nie wy!

Naprawdę ludzie wiem że nie mam nic do gadania bo nie jestem świadkiem < o patrzcie sam sobie nabije zaraz posty. jaki hipokryta bla bla bla >

Ale [email protected]!A nie rób-ta shitstormu bo ten coś dopowiedział czego nie było. A tych co się mnie uczepią czytając to powiem jedno. Nie zareaguje na to 

To wszystko z mojej strony. Pozdro, Vargas

Edited by VargasOgnisty

VargasOgnisty Cię chyba za przeproszeniem poje****. Ty chyba nie rozumiesz znaczenia "Forum", jeśli chcesz się do edukować to zapraszam do odwołań/skargi na murderze, gdzie ładnie wyjaśniłem Mańkowi co to jest forum. Shitstorm uważasz? Jak dla mnie kolega walczy o swoje racje, "bo ten coś dopowiedział czego nie było."  - nie było Cie na serwerze tak jak sam w/w, a popierasz swojego kolegę Szejdiego(Możliwie, że nie jesteście "Kolegami", lecz użyłem tego słowa, bo nie raz już go bronisz). "Dajcie się wypowiedzieć tylko oskarżonym, oskarżającemu"  - Chyba naprawdę jesteś hipokrytą, albo nie do końca jesteś świadom swoich słów, bo sam sobie zaprzeczasz. Całe szczęście nie zareagujesz na mój post "Nie zareaguje na to ".

Dziekuje Tazu, ze odpusciles. Jednoczesnie bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację :)

Pozdrawiam, Deyv

Potwierdzam Kajox już został ukarany i po rozmowie, jeżeli Arolek zdecyduje inaczej, wtedy będziemy dyskutować, potwierdzam gracz tazu ma trochę więcej oleju w głowie niż Szejdi, który od pierwszego tygodnia na SG irytował nie tylko mnie.

pzdr talaq

"Zacznijmy od tego, że TPE to spaczony server, wylęgarnia trolli i bezmózgich patałachów. TAK, jestem tego zdania, zawsze byłem, i nie zmienię. TPE to serwer, na którym gra margines społeczny z IQ poniżej ziemniaka. Ten serwer, jeżeli ma pozostać, musi NATYCHMIAST zostać odłączony od wspólnych banów na Strefie, ponieważ tam bana można dostać za wszystko i za nic. Powód bana podałem wyżej. Dobra, ulżyło mi, teraz do rzeczy."

Czyli według ciebie jestem marginesem społecznym ? Nakładasz łatki na wszystkich z powodu kilku osób który nie wykazują zbyt wysokiego poziomu...

I jak na serwerze na którym "można dostać bana za wszystko" mogą wylęgać się trolle ? To się wzajemnie wyklucza .-. Bo jeśli znajdzie się takowy troll od razu jest karany.

Potwierdzam zdanie talaqa. Krytykować łatwo... Początki zawsze są trudne, ważne, że idziemy do przodu a nie stoimy w miejscu. Człowiek się uczy na błędach, no kto ich nie robi? 

Talaq odwala kawał porządnej roboty i widzę ile pracy go to kosztuje, a przede wszystkim nerwów. Gdy ma się wille łatwo patrzeć na sąsiadów, którym aż tak się nie powodzi z pogardą. Trudniej jest takim pomóc, zgadza się ? 

<wiem, że to nie na temat, ale nie mogę patrzeć jak ktoś aż tak bardzo nas nienawidzi ;/>

Edited by mikus335

mikus335 czy uważasz, że serwer TTT ma pomagać TPE? Nie wiesz wszystkiego, najlepiej byłoby gdybyś doinformował się pewnych rzeczy od Arolka. Co do sedna tematu, niech jeden z SA rozpatrzy tą sprawę, bo temat zbacza na złą stronę. Jeśli chcemy/chcecie po obrażać TPE, załóżcie nowy temat.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...