Jump to content
Drejzik

Muzyka / Jakiej słuchacie ? : Chętnie poczytam / podyskutuje ! :D

Recommended Posts

Pfff gothic, co tam gothic jak TESy można grać (bez obrazy, taki żarcik), oczywiście Morrowind najlepsza część.

Edited by talaq

Przechodząc  do tych ,,nowszych'' tytułów, Red Dead Redemption zapadł mi głęboko w pamięć przez przepiękny soundtrack który idealnie pasuje gdy przebywamy pustkowia na swym koniu a w tle słychać tylko podgwizdywanie...

Widzę ,że patriotycznie dość :D

To moja propozycja :)

No ogółem Sabaton jest spoko (Attero Dominatus, Primo Vicoria itp.)

Chociaż

Osobiście wole Linkin Park;

No głownie te.

Przechodząc  do tych ,,nowszych'' tytułów, Red Dead Redemption zapadł mi głęboko w pamięć przez przepiękny soundtrack który idealnie pasuje gdy przebywamy pustkowia na swym koniu a w tle słychać tylko podgwizdywanie...

Jeden z lepszych soundtracków do gier ostatnich lat. :D Ja ostatnio poczułem trochę nostalgii i wróciłem do niezastąpionej Lary Croft. Idealnie dopasowali muzykę w Legend.

Wypowiedzieć się na ten temat poprzez wstawienie jednego/kilku utworów to dla mnie niemożliwe, słucham muzyki według nastroju, częściej gatunki związane z chill-out i stylem hip-hop. W wielkim skrócie- słucham wszystkiego co zamieszcza na yt użytkownik MrSuicideSheep (https://www.youtube.com/user/MrSuicideSheep/featured). Ograniczając się do jednego miejsca, zamieszczam ten OST, ponieważ nie mogłem się zdecydować  jakie pojedyncze utwory tu zamieścić, a myślę że ten łączy większość gatunków które lubię.

Dołączę się do tematu. Mnie jak zawsze ciągnie do Folk/Viking/Pagan Metalu :)

To taki skromny kawałek ode mnie.

Let's drink and Enjoy :D

Ja przepraszam bardzo, ale tutaj nie może zabraknąć KoRn'a

Proszę o chowanie nagrań wideo w 'spoilerach'. ~Świrex

Od Korna ostatnio cały czas słucham tego. Poza tym teledysk jest świetny XD

A po drugie gdzie Hunter ? 

Kult , kult , kult...  ( czyt. knż , kazik itd ) 

Apropos - była tu niedawno przywoływana wspaniała saga TES . Więc może dorzucę coś w tym klimacie

oraz w tym samym wykonaniu , ale w zupełnie innej galaktyce... (już nie pamiętam jak dawno temu)

Edited by markooff

Słucham od (z rzadka) rocku alternatywnego aż po heavy metal. Na ogół unikam tak zwanego przeze moi "bullshitu", którym nazywał zespoły nie spełniające moich wymagań (są wysokie). Bardzo cenie zespół oomph!, ponieważ spełnia wszystkie warunki (metalowa muzyka, dobry wokal, brak bełkotu). Nie przepadam za starymi zespołami (preferuje nowe). Tutaj pojawia się dylemat: Jak mam znaleźć coś świeżego, gdy w tych czasach wszystko nadaje się na "bullshit" (jak dla mnie). Coś tam się znajdzie, lecz niewiele tego jest. :C

Lubiane zespoły: oomph!, Static-X, Disturbed (Device), Dope i SOAD.

Edited by Reon