Jump to content
Worm

Strona z giveaway'ami.

Recommended Posts

Szperając w necie znalazłem stronkę na której są giveaway'e gier do steama.

www.gameminer.ru

Uwaga, jest warunek żeby dołączyć - potrzebny jest klucz zaproszeniowy lub wartość konta powyżej $200.

Jak sprawdzić czy Twoje konto ma więcej niż $200? https://steamdb.info/calculator/

Są trzy rodzaje giveaway'ów:

Darmowe - nie trzeba nic dawać, można dołączać do giveaway'u swobodnie.

Na węgliki - Jest to na walutę darmową, aby ją pozyskać wystarczy zalogować się raz na godzinę, są w tych giveaway'ach wszystkie gry i dodatki.

Na złoto - Jest to na walutę premium, aby ją pozyskać trzeba płacić (1RUR - 1Gold) ale tam są przeważnie oddawane gry o wysokiej wartości.

Samemu można również robić giveaway'e, dostaje się za to exp (potrzebny do wejścia do lepszych giveaway'ów), oraz węgiel i złoto.

Pozdrawiam, Worm.

Edited by Ceres

Same te ".ru" mnie zniechęca. Ale jakby nie patrzył polityka steam jest nie fear bo jak coś kupuje to mam prawo to sprzedać, a oni za to ścigają jakby była to ich własność. No chyba, że już coś się zmieniło.

Co do gameminer.ru, siedziałem tam z 1 rok. Wygrałem teoretycznie 12 gier, praktycznie 3. Nie wszystkie giveawaye są potwierdzone, zdarza się tak, że ludzie dają fakegiveaways po to by dostać expa/golda/coal. To jak podlinkuje jedną stronę- http://playblink.com/ - jeśli ktoś z Was jest dobry w "logicznych/zręcznościowych" grach strona dla Was. Tak w skrócie omówię o co chodzi. Mamy "Punkty/Energie", przeznaczamy je na dojście do Giveaway i na start pokazuje nam się gierka. Mamy minute(Lub więcej) by zdobyć jak najwięcej punktów. Punkty zwiększają szanse na wygraną(Chodzi tutaj o miejsce jakie zajmiemy). Nawet z ostatnim miejscem jest szansa na wygraną lecz mniejsza, niż z pierwszym.|

Ps. Wszystkie w/w strony są sprawdzone i nie trzeba się o nie obawiać.