Jump to content
Sign in to follow this  
Matrix.PL

|Trouble in Terrorist Town| Matrix.PL™

Recommended Posts

1. Wiek (wymagany >= 16): Zależy jak liczyć, ale między 15, a 16.

2. Kontakt GG i e-mail: GG: -  E-mail: Przyjmijmy na chwilę obecną ten, chociaż się zobaczy.. [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:59836683 | https://steamcommunity.com/profiles/76561198079939095

4. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem/operatorem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd. To co by tu napisać. Na serwerze gram od prawie roku, natomiast ogólnie na Strefie Gier zacząłem grać jeszcze długo przed postaniem TTT (ponad rok wcześniej). Licząc wszystkie przypadki, gdy miałem jakieś większe uprawnienia, to będzie okrągłe zero. Zwłaszcza, że nigdy nawet się nie "ubiegałem" o wyższe stanowisko, niż gracz. I tak szczerze, to dalej nie do końca jestem przekonany czy w ogóle fatygowanie się z tym podaniem było dobry pomysł. Dlaczego właśnie mnie szukacie? Większość by napisała "bo jestem miły i przyjacielski" albo inne - z często naciągane - rzeczy. A tak szczerze, to nie wiem czy w ogóle kogoś szukacie. Nie wspominając już o tym, czemu właściwie miałbym to być ja. Swoją drogą trochę mnie ciekawi, jak się zepsuje o mnie opinia, jak dostałbym w mniejszym lub większym stopniu władzę (nie mówię, że na pewno się zepsuje, ale nie będę kłamał, nigdy żadnych uprawnień nie miałem). I oczywiście nie miałem nawet pisać podania. Ze 3 osoby chyba się pytały czy też spróbuję, to pomyślałem "najwyżej mi zabiorą admina/operatora i dadzą bana." Pytanie o długość, no ale... Mam nadzieję, że nie mówiłem teraz o banie permanentnym. O czym to ja... A. Większość serwera raczej spotkała mnie chociaż kilka razy. Nie tylko tego, bo na Placu też zdążyłem się pozytywnie wyróżnić... a przynajmniej tak mi się wydaje.

5. Na Murder i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego. Kiepsko, ale przynajmniej nie jest na TTT wymagany.

Jeżeli któremuś z adminów przeszkadza, że nie używam mikrofonu, to proszę od razu zamknąć temat, bo nie mam zamiaru nic zmieniać. A przynajmniej nie w najbliższym czasie, w przyszłości... Cóż, kto wie.

I nawet, jeżeli jakimś cudem nie przeszkadza, to nie trzeba się śpieszyć z odpowiedzą. Ja mogę poczekać. Może źle to ująłem, chętnie poczekam.

Nugatz o tym nie wspomniał, ale ja jak najbardziej. Możecie się już śmiać.

Ale podanie dalej jest w mniejszym lub w większym stopniu na serio.

*Zastrzegam sobie możliwość wycofania kandydatury bez konieczności podawania przyczyny.

Edited by Matrix.PL

Jeden z poważnych graczy ogarniający zasady gry i regulamin, jestem na TAK

No może, ale czemu nie na TPE? Tyle razy ci Matrix mówiłem, a ty mnie zdradziłeś :/, no ale nadawać się nadaje.

Bardzo ogarnięty gracz przestrzegający regulamin. Jestem na tak.

Matrix na prezydenta! Jestem na TAK. Tlumaczyc chyba nie musze dlaczego ;)

Nie jestem w stanie zbyt wiele powiedzieć o Matrixie jako graczu TTT, ponieważ do tej pory nie grałem z nim wspólnie na serwerach Gmoda. Jeśli w tym momencie moja wypowiedź zyskuje status "ignored", to nie warto dalej czytać.

Jeśli jednak ktoś już zerknął na drugi akapit, niech się dowie, że miałem okazję go poznać na wspomnianym już Placu Zabaw. Myślę, że mało kto spodziewałby się podanego wyżej wieku, ponieważ mikrofonem się nie zdradza, a zachowuje się i pisze całkiem dojrzale, jak na swój wiek. Co zresztą utwierdza mnie w przekonaniu, że jest człowiekiem "ogarniętym" i całkiem inteligentnym - to dobrze rokuje na przyszłość. Ponieważ całą moją wypowiedź można by określić jako offtop, to nie będę się rozpisywał, a pozostawię stwierdzenie (i niech będzie ono gwarantem mojego zaufania dla gracza), że gdyby próbował kandydować na stanowisko admina Placu Zabaw, to pomimo drobnych zastrzeżeń, raczej byłbym na "tak".

Zdecydowanie tak. ^-^ Ogarnia, w kulturalny sposób informuje o błędach. Aktywny na forum. Nie widzę przeciwwskazań. Zacznij używać mikra :3.

Siadaj pała i już lepiej nic nie pisz mikus, bo aż oczy bolą.

Edited by talaq

Zacznij używać mikra :3

Jeżeli któremuś z adminów przeszkadza, że nie używam mikrofonu, to proszę od razu zamknąć temat, bo nie mam zamiaru nic zmieniać. A przynajmniej nie w najbliższym czasie, w przyszłości... Cóż, kto wie.

Myślę, że taka odpowiedź wystarczy.

P.S. Też nie "wiedzę" przeciwwskazań, żebyś poprawił post.

Brak mikrofonu jest sporym problemem. Tłunaczenie swoich decyzji na czacie może być czasochłonne jak i wnerwiające. A jeśli ktoś nie czyta czatu to może być lekkie nieporozumienie.

Dlatego mówię. Jak komuś to przeszkadza, to proszę zamknąć temat, bo mikrofonu nie będę używał, a już na pewno nie w najbliższym czasie.

I mam nadzieję, że mówisz , iż jest to wnerwiające dla osoby do której piszę, bo jednak jakby dla mnie było, to raczej nie pisałbym od 2 lat, prawda?

Edited by Matrix.PL

Matrix pewnie mikrofon zarekwirowany bo rodzice bali się że mówisz sam do siebię : D . Co do podania no pefffnie .

Edited by Sadysta

Brak mikrofonu jest sporym problemem. Tłunaczenie swoich decyzji na czacie może być czasochłonne jak i wnerwiające. A jeśli ktoś nie czyta czatu to może być lekkie nieporozumienie.

Może i jest to prawda, że niektórzy nie czytają czatu, ale dzięki Matrixowi, owi ludzie zaczną czytać czat. Wiele razy wkurza mnie to, że piszę na konserwacji ważne informacje, ale nikt tego nie czyta, bo "po co"? Jeżeli ludzie rzeczywiście będą czytać owy "przedmiot" naszej rozmowy dzięki Matrixowi, to rozgrywa stanie się bardzie profesjonalna i szybsza. Jestem za.

W sprawie mikra to u konkurencji jakoś jest admin bez mikra i nie było, ani razu z tym problemów, mimo iż mógłby go używać gdyby chciał, więc problem mikrofonu jest pojęciem względnym.

Nie było tych zdań bo będzie gównoburza jak zwykle.

Edited by talaq

W sprawie mikra to u konkurencji jakoś jest admin bez mikra i nie było, ani razu z tym problemów, mimo iż mógłby go używać gdyby chciał, więc problem mikrofonu jest pojęciem względnym.

Nie wiem, nie grywam. Tak czy inaczej, to zauważ, że nie jesteśmy "konkurencją". Porównywanie do innych z reguły nie przynosi nic dobrego.

Podanie rozpatrzone pozytywnie, operator przyznany.

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this