Jump to content
cuk!er

Podanie na operatora <TTT>

Recommended Posts

1.15 lat.

2.Mam 15 lat,mam na imię Patryk i mieszkam w Bydgoszy,ale to nie o tym.Myślę,że większość osób mnie zna lub kojarzy,gracze zwracają się do mnie poprostu cukier,cukierek jak kto woli :D Mam świadomość tego,że czasem naprawde przysłowiowo daje dupy,bądz robie coś głupiego (wejście stuckiem do t-roomu) które jednak zaowocowało banem który był w 100% zasłużony.W kwestii moich zainteresowań,uwielbiam heavy metal i inne odłamy metalu;p gram amatorsko w piłkę nożną,generalnie rzecz biorąc jestem całkiem wysportowany :P Kandydaturę składam dlatego że,naprawdę lubię ten serwer i ludzi na nim grających oraz chciałbym pomóc administratorom w odwalaniu tzw "czarnej roboty" :P (nie ukrywam że tego typu robota sprawiła by mi naprawdę duża przyjemność bo lubię pomagać ludziom) :D Co do doświadczenia myślę,że nie jestem już "zielony" w tą grę i mam przysłowioego skylla (choć oczywiście faile się zdarzają :D) proszę was moi kochani admini dajcie mi szanse wykazania się na tym stanowisku chociaż na okres próbny,zobaczylibyście jak się sprawuje itd.itp. :D

5.angielski 5/10 ;p

Edited by cuk!er

No to zaczynamy zabawę!!!

1. http://www.strefagier.com.pl/index.php?/topic/7822-ttt-cuker/ Tutaj jest Twoje stare podanie, KTÓRE NAPISAŁEŚ WEDŁUG WZORU, tym razem Ci się nie chciało. Zrobienie tak banalnej rzeczy dla Ciebie jest zbyt trudne lub nudne, to co mamy powiedzieć o obowiązkach Operatora? Też Ci się nie będzie chciało?

2. Mimo, że poprawiłeś swoje godziny na serwerze z 20 do 80, i tak "Lamisz", nie posiadasz tego "skylla"(Nie wiem, czy napisałeś to specjalnie, ale dla gwoli ścisłości to się pisze skill`a).

3. Co do Twojej osoby nadal mam złą opinie. Jak dla mnie jesteś dzieciakiem, nie chodzi tutaj o wiek, tylko o Twoje zachowanie. Powtórzę to co napisałem ostatnio cuk!er kochany przez Olcie ツ jak dla mnie to skreśla Cie ze wszystkich prób kandydatury na operatora, czy też administratora.

4. Tak dla spokoju, nie spełniasz pewnego warunku mianowicie 16 lat.

5. Nie nadajesz się na to stanowisko, jesteś nieodpowiedzialny.
6 "5. Na Murder i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego. Maj inglisz is całkiem not bad 6/10" - Czyżby Twoje szare komórki wymarły? Tutaj masz 5/10, a tam 6/10. Są jeszcze dwie możliwości rozdwojenie jaźni albo po prostu kłamiesz.

michael-jordan-lol.gif

Edited by Kappa DragonFly

Czasem cukier powinieneś się zastanowić przed napisaniem podania. A nie najpierw zróbić [email protected]#$ol i składać. Ujmę to jak kappa w skrócie:

michael-jordan-lol.gif Jestem na przezabawne nie.

Edited by VargasOgnisty

Moje zdanie co do twojej osoby się nie zmieniło - nie nadajesz się na operatora. Wydajesz mi się zbyt dziecinny, aby obiektywnie oceniać, co było złamaniem regulaminu a co nie, szczególnie, jeśli dotyczyłoby to twojej osoby.  Podanie odrzucam.

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...