Jump to content
Hans Kloss

[Skarga] Kajox

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej:  Kajox
2. Steam ID osoby oskarżonej:  STEAM_0:1:48615400
3. Przybliżona data zajścia:  2015-03-27, 21:07
4. Nazwa mapy: ttt_cod_stalingrad
5. Opis sytuacji: Byłem traitorem. Gracz zabił mnie na samym początku rundy(bez ostrzeżenia) za "brak kultury dla osób starszych". W rzeczywistości jedyne co robiłem to próbowałem przejść przez drzwi które Kajox blokował. W których Kajox stał.
6. Coś od siebie: Nie wiem, o jakiej kulturze tu mowa, bo odzywki typu "suń dupę dzieciaku" bynajmniej do kulturalnych nie należą. Jestem sfrustrowany całą sytuacją, ponieważ wcześniej gdy również dostałem rolę zdrajcy zabił mnie granat Mirówa rzucony bez ostrzeżenia. Proszę o ukaranie gracza adekwatnie do sytuacji (złamane 2 punkty     jeden punkt regulaminu).

EDIT: Sytuacja wyjaśniona. Nie usłyszałem prósby od kajoxa, a poprzednia niegrzeczna odzywka nie była ze strony Kajoxa ale kogoś innego (tak przynajmniej ten pierwszy twierdzi) Nie umniejsza to winy za zabicie bez powodu. Pozostawiam werdykt administracji. 

Edited by Hans Kloss

Cóż,

Jeśli sprawa się miała tak jak to przedstawiłeś to Kajox zachował się nie ładnie (co najmniej) i powinien zostać ukarany.

Ale niech sam oskarżony się wypowie.

Pozdrawiam,

KakaŁkooooooooooooooooooooooooooooooo

Przyznaje się, że zabiłem cię kiedy byłeś T bez dowodów, ale zablokowałeś drzwi i nie chciałeś się przesunąć.

Nie powiedziałem "suń dupę dzieciaku" tylko "czy  mógłbyś się przesunąć".

Przedtem popisałeś się "bogatym" słownictwem na chacie, po prośbie ograniczenia wulgaryzmów.

10. Gracz ma prawo wydać polecenie o odejście innego gracza lub też nie blokowanie przejścia. W wypadku braku reakcji ma prawo zabić taką osobę.

Edited by Kajox

Przyznaje się, że zabiłem cię bez powodu i za to jestem gotów ponieść karę.

Nie powiedziałem "suń dupę dzieciaku" tylko "czy  mógłbyś się przesunąć".

Przedtem popisałeś się bogatym słownictwem na chacie.

Bogatym słownictwem? Może i powiedziałem 2 przekleństwa w humorystycznej formie, ale nie obraziłem tym nikogo. A "suń dupę" to już usłyszałem, ale ktoś mógł zagłuszyć.

Nie doczytałem skargi i dlatego pierwsza wersja odpowiedzi tak wygląda.

Dobra, nie zrozumieliśmy się. Wyjaśnione w grze. Skargę odwołuję (nie wiem czy można usunąć temat).

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...