Jump to content
Wilczur2142

Project Reality i S.Q.U.A.D.

Recommended Posts

Panie i Panowie, armowcy i gmodowcy

Przedwczoraj wyszła wersja standalone realistycznej modyfikacji "Project Reality" do BFa 2, jest ona do pobrania za darmo na stronie głównej projektu http://www.realitymod.com/ . Zapewne więszkość z nas zna tego moda i wie że robi on z BFa taką drugą arme i tym razem za darmo. Jeśli ktoś chce ze mną pograć i pobawić się w jakieś akcje to pobierajcie, pogramy!

Przez przypadek natrafiłem jeszcze na drugą grę "SQUAD", która jest dopiero w produkcji, ale może być ciekawie, tutaj macie stronkę do niej http://joinsquad.com/ , też uderza w realizm.

Edited by Wilczur2142

czy do project reality potrzeba oryginalnej wersji bf2?

Edit: Standalone, mój błąd :P

Edited by >WujekZoltax<

standalone. edytuj posta bo wyhaczysz warna za piratowanie :P

Piszę się na PR, sporo pojazdów każdy znajdzie coś dla siebie. Można by nawet było utworzyć jakąś grupę i działać razem. Duży plus to też niskie wymagania, praktycznie każdy może pograć :D. (A tak poza tym jest MiG-29K to ściągam :ph34r: )

fajne, szkoda tylko że z torrenta ... (nie pobiorę sobie w pracy bo torrenty mamy zablokowane)

Chyba że ktoś z Was wystawi plik na jakimś serwerze ,wtedy spoko :)

Zresztą próbowałem już tego kilka lat temu (jako mod do BFa jeszcze),tylko że wtedy nie było za bardzo z kim pograć

Pozdrawiam

Jak już ustawię tę powaloną czulość myszy, to czemu nie :V

Czy wam też się tak długo loguje i ładuje, czy to tylko awaria od ich strony (nawet strona im się wolno ładuję - u mnie wszystko ok z netem itd. jbc.) ?

Czekam jak się zbierze więcej chłopa bo samemu to dziwnie się gra :P czuje się tam jak Random :(

Lead GhosT, goście mają jakąś awarię, mi też się tak długo loguje i ich strona główna się nie ładuje, więc trzeba czekać.

edit.

Wszystko już działa, można grać.

Edited by Wilczur2142

Ta faktycznie, tak było po 23:00 już się zaczęło poprawiać ;). Pograłem trochę i powiem że spoko :D

Jak zbierze się wystarczająca ilość osób to można pomyśleć o serwerze ;) Chyba jest ciągle mała polska społeczność tej gry, więc może z czasem znajdzie się więcej chętnych do gry.

Było by świetnie :D Dziś spotkałem cztery razy na random'owych serwerach polaków na mikrofonie gadających i nawet dobrze grających. Ja jak coś jestem za serwer pod PR :P.

Jak zbierze się wystarczająca ilość osób to można pomyśleć o serwerze ;) Chyba jest ciągle mała polska społeczność tej gry, więc może z czasem znajdzie się więcej chętnych do gry.

Popieram (!!) w całej rozciągłości .

:) :)

Project Reality licenses can only be obtained by completing the application process in which your server must be approved by the Reality Studios staff. If you are granted a license, your server(s) will be closely monitored and any breach of the Project Reality License Agreement may result in your server being banned from running a Project Reality server.

Takie małe ale.

Czyli czulibyśmy się jak w Big Brother np:. "<nick> proszony do pokoju wielkiego brata" :D

Raczej chodziloby pewnie o kasiore. Tworcy moda robia go za free tylko donate zbieraja na serwery. A co nie ktorzy trzepali by kase z ich pracy. Jak np. to robia na life i dayz w arma 2.

Tutaj akurat chodzi o wymuszenie na administracji serwerów przestrzegania pewnych zasad, tak jak kiedyś było na początku z modem DayZ.

Panowie ma ktoś z was problem z black screenem przy włączaniu gry? Przez kilka dni było dobrze, a teraz jak włączam grę to jedyne co widzę to kursor i czarny ekran. :(

edit.

Mój osobisty firewall blokował jakiś proces, już wszystko działa, więc jak najbardziej podpisuje się pod tym żeby powstał serwerek dla nas :D.

Edited by Wilczur2142

Jutro prawdopodobnie będę wreszcie mógł zaaplikować o licencję serwera Project Reality. Mam nadzieje, że ten proces nie potrwa długo i w weekend będzie można się zebrać już na serwerze Project Reality.