Jump to content
Monciak

<TTT> Monciak (Again)

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16) 17
2. Adres e-mail [email protected]
3. Steam ID oraz namiary STEAM_0:1:90778223 http://steamcommunity.com/profiles/76561198141822175/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Tak, tylko w Cs 1.6 przez 2 lata na JB

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Ponieważ wydaje mi się że Przyda się operator w wcześniejszych godzinach. 
No i trochę odemnie. To jestem Tomek/Tomasz jak kto woli. Tak jak wyżej napisałem mam 17 lat. Jestem z Woj. Dolnośląskiego. Zainteresowania to Komputery, Sport itp. To chyba wszystko. Mam nadzieje że nie poleci w odpowiedziach jakaś fala Hejtów na moją osobę. Chce być pomocny dla serwera.  B)

Edited by Monciak

Nie bez powodu dwukrotnie odrzucałem twoje podania, jestem na nie.

Jako osoba pogrywająca na TTT, zdarzyło mi się być świadkiem jak zabiłeś gracza za to że starał ci się uniemożliwić boostowanie się na dach budynku. Jestem na nie

░░░░░░░█▐▓▓░████▄▄▄█▀▄▓▓▓▌█
░░░░░▄█▌▀▄▓▓▄▄▄▄▀▀▀▄▓▓▓▓▓▌█
░░░▄█▀▀▄▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀░▓▌█
░░█▀▄▓▓▓███▓▓▓███▓▓▓▄░░▄▓▐█
░█▌▓▓▓▀▀▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▄▀▓▓▐█
▐█▐██▐░▄▓▓▓▓▓▀▄░▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▌█▌
█▌███▓▓▓▓▓▓▓▓▐░░▄▓▓███▓▓▓▄▀▐█
█▐█▓▀░░▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓▐█
▌▓▄▌▀░▀░▐▀█▄▓▓██████████▓▓▓▌█▌
▌▓▓▓▄▄▀▀▓▓▓▀▓▓▓▓▓▓▓▓█▓█▓█▓▓▌█▌
█▐▓▓▓▓▓▓▄▄▄▓▓▓▓▓▓█▓█▓█▓█▓▓▓▐█

neutral mimo że fajna osoba :> na nie nie mogę być bo za fajna zabawa jest jak się gra razem .

Nadal masz problemy z regulaminem, poza tym - "przyda się operator we wczesnych godzinach" - tzn. kiedy? O 6, 7, a może 8 kiedy wszyscy prują do szkoły? Argument marny nie powiem, bo opów zostawiłem tyłu, że wszytko będzie chodzić sprawnie.

Podanie odrzucam i życzę miłej gry.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...