Jump to content
Sign in to follow this  
harryolo

Co sądzicie o Wildstar

Recommended Posts

Tak jak w temacie, co sądzicie nowy start dla tytułu czy może reanimacja umarlaka? Mi osobiście po pograniu trochę gra bardzo przypadła do gust.

Dla niewtajemniczonych: Wildstar, ememo które do tej pory było na płatnym abonamencie tydzień temu zmieniło model na f2p.

Witam.

Niestety zrobili F2P powinni B2P zdecydowanie ,

czy jest P2W raczej nie standardowy sklep małe bosty bez gratów op tylko ubranka + wyposażenie domku

jeśli jesteś graczem casualowym 2-3 godziny dziennie to pograć pograsz ale potem się odbijesz

endgame jest na kilkanaście osób dość trudny lub bardzo trudny wiele godzin farmy i porażek :) jakiś czas temu o ile pamiętam 12 klanów w świecie zrobiło wszystko , jak to dzisiaj wygląda nie wiem , podobno obniżyli poziom trudności ale tylko chyba na tą pierwsza ścieżkę normalną ...

Osobiście nie wchodziłem gdy przeszła na F2P , pograć oczywiście można ale na tej zasadzie wybieram coś innego ....bo jestem casual

oczywiście można się świetnie bawić wbić lvl potem lub w międzyczasie z dayli questów i za punkciki dobrze się też ubrać

nie biegając w wielkie gildii i godzinami farmować , pobiegać na pvp i pewnie wiele innych rzeczy ... to nie tak że się nie da

ale polecam znaleźć kompana co najmniej jednego do rozgrywki

Pozdrawiam.

Hmm po pograniu troszkę, tytuł oceniam jak najbardziej pozytywnie lecz... cały czas czuje że grać należy w minimum 3 osoby z klasycznym tankiem, klsycznym healerem i jakże klasycznym damage dealerem. Więc tu się zgodze z wodzem tytuł samemu szybko stanie sie nużący. Również poziom trudności wbrew curkierkowej grafice jest horrendalnie wysoki gdzie do ostatniego bossa pierwszego dungeona musiałem podchodzić dobre 5 razy. Jednak jeżeli ktoś lubi grind i trudne mmorpg z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Jeśli ktoś jest chętny do pogrania, zapraszam na pierwszy server pvp gdzie kolejka logowania jest aktualnie rozsadna, bodajże nazwa serwera Lumia, znajdziecie mnie pod nickiem Harry Swaggins po stronie exiles :P.

Edited by harryolo