Skocz do zawartości
'szczurekT'

[FFA] Szczurekt

Rekomendowane odpowiedzi

1.Wiek 16 lat

2.Kontakt [email protected]

3.Steam ID  STEAM_0:1:96600596

5.Coś o mnie więc tak podanie na admina składam ponieważ chciałbym żeby na serwerze był większy porządek 
   reszta adminów niezawsze ma czas żeby siedzieć na serwerze a ja jestem praktycznie codziennie i chciałbym
   pomóc w utrzymaniu porządku. :D A poza tym to jestem Filip a to mój ulubiony serwer ffa :)

@zmieniłem tytuł, chyba wszystko się zgadza. Następnym razem zastosuj się do wzoru! ~Grzewciu
Edytowane przez Grzewciu Magicien

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, to może ja się wypowiem. Często widuję Cię na serwerze, jednak jakoś nie utkwiłeś mi za bardzo w pamięci. To oznacza tylko dwie rzeczy. Albo nie korzystasz z mikrofonu, albo nie rozmawiasz ze mną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sa dwa szuro cos tam na serwerze i mi sie mylicie. Ale ty jestes chyba tym ktory tylko pisze na czacie i ciagle marudzi :D?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam często widzę Szczurka na serwerze ;p czesto pomagal graczom itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki charakter mam ale ogólnie umiem się hamować :)  a nie rozmawiałem ponieważ z tobą wielu gadałem nie raz możliwe ,że nie pamiętasz bo trochę osób jest i nie zwracasz na mnie za bardzo uwagi ;)

@EDIT: Nie mogłem patrzeć na "chamować", sorki :D

Edytowane przez WILU_PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znam gracza już od dłuższego czasu i całkiem go lubię.Gadałem z nim i wydaje się spoko ja jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc nie wiem co do konća myslieć czy wgl mam jakies szanse ?? :) (thx za poprawe weelu xDD)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z powodu zajętych wszystkich miejsc w administracji odrzucam podanie. Zachęcamy by spróbować, przy następnym naborze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.