Jump to content
sajko13

<TTT> sajko

Recommended Posts

1.16 lat

[email protected]

3.STEAM_0:1:90362350 steam ID

4.nie ale bylem  przez pewien czas moderatorem

5.ponieważ czesto jestem na serwerze, mogę wbić w każdej chwili gdy będę potrzebny i chce żeby był porządek na nim gdy nie ma osób z administracji 

6.jestem ogarniętą osobą, nie łamie zasad i gdy ktoś lamie regulamin szybko tłumacze mu żeby przestał i mówię jaką zasadę złamał 

Edited by sajko13

Gdzie wy przechowujecie te "szablony" na podania? Chciałbym zobaczyć jakie jeszcze wzruszające i poruszające teksty tam macie.

Przegrałeś 20 h na serwerze i myślisz, że Ci sie uda? Powiedz mi że żartujesz...
Nie

mam wiecej niż 20 h 

skąd ci do głowy przyszło ze mam tylko 20 h ? http://www.gametracker.com/player/Sajko/193.110.121.77:27015/ tu sobie zobacz a potem zacznij podawać nieprawdziwe informacje 

Edit by Radke: Tyle masz nabite na HLStats. Dostępu na ten moment do GameTrackera nie mam wiec nie sprawdzę ile masz tam. 
Poprawka: Na GT masz ok 60 h. Wniosek: HLS nie można ufać.

Edited by Radke
Nie flooduj

Po twoim zachowaniu na serwerze i kilku godzinach spędzonych z tobą na serwerze jestem na NIE

Po twoim zachowaniu na serwerze i kilku godzinach spędzonych z tobą na serwerze jestem na NIE

mówisz tak bo cie zgłaszałem xD ale tak serio napisz co robie źle, to mi pomoże bo będe wiedzial na przyszłość co robie źle 

zdecydowanie jestem na TAK  Miły uczciwy gracz , nie raz mi pomógł w trudnych chwilach  ,kultularny. No i to by było na tyle idealny kandydat !  ;)  ;)  ;) ;)

Witam, ja jestem na TAK ze względu że znam go z innego serva, wiem jak się zachowuje, i wiem jak reaguje na pewne sytuacje. Jak chce to potrafi być bardzo odpowiedzialny ^.^

Wspólną decyzją podanie na razie odrzucamy. Pograj jeszcze trochę i napisz jeszcze raz jak gracze zaczną cię rozpoznawać. 
Pozdrawiam!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...