Jump to content
Sign in to follow this  
Matrix.PL

|Trouble in Terrorist Town| Matrix.PL™ |#2|

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16): Szesnaście (16,4) lat.

2. Adres e-mail: [email protected] (sprawdzam nieregularnie, nie warto używać)

3. Steam ID oraz namiary:  STEAM_0:1:59836683 | https://steamcommunity.com/profiles/76561198079939095

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: (czy operator to admin?) Tak, byłem (pół)adminem, ale nie będę niepotrzebnie podkreślał, na którym serwerze GMod'a.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Hmm... Czemu chcę? Trudne pytanie. Może dlatego, że wchodzę na serwer i nie mam za wiele do roboty? Albo po prostu dawno nikogo nie karałem i przykro mi się zrobiło. Oczywiście pewnie czasem będą pretensje, że karam za ostro albo w ogóle tego nie robię. Powiem tyle -> to mnie zawsze możecie wywalić, ja bez rangi przeżyję.

6. Na Murder i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego: Silnie ograniczona, ale jest.

Ad. 5. Vesotia wchodzi jeszcze na serwer? Bo ja akurat nie szukam dziewczyny w internecie, więc jakiś pohamowań nie czuję przed karaniem kobiet.

P.SNie, nie mam mikrofonu.

Jestem na TAK, według mnie nadajesz się na admina.

Co mozna powiedziec... hmm... 3 Razy na tak przechodzisz ;)

Hmm... w sumie to byłbym na tak, gdyby nie fakt, że nie masz mikrofonu. Według mnie jest to bardzo ważny czynnik, który pomaga w komunikacji z graczami i rozstrzyganiu pewnych sporów. Jeżeli masz 16 lat to obstawiam, że nie masz problemu z piskliwym głosem (chyba) więc wydaję mi się, że te parę groszy na mikrofon mógłbyś wysępić :D

Przyjmujemy Cię, Martix. Witaj na pokładzie :)
Jak Yor tylko wskoczy na serwer to dostaniesz rangę.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this