Jump to content
Szakir

Screeny z serwera Arma3

Recommended Posts

Grzeczni chłopcy

pfLrl9a.jpg

3 Titany wystrzelone jednocześnie, synchroniczne zniszczenie pojazdów nieprzyjaciela

FdXq8sF.jpg

Obrona PLOT w naszej bazie zrobiona przez Sebastiana, w pełni automatyczna

hVLqaHX.jpg

Edited by Bart0s1996

Ze screenów wnioskuję że "Altis National Airport" w całości pod kontrolą niebieskich. FOB też przeniesiony i wiedzę że rozbudowany, wzbogacony o AAA :D

Świetna robota Panowie 

Niezłe screeny, ale wszystkie je umieszczacie w jednym temacie. Możecie tworzyć nowe tematy, a w nazwie umieszczać datę kiedy zrobiliście relacje z rozgrywki w subforum "Filmy i Screeny z serwera" ;). Wszystko będzie bardziej uporządkowane, bo w końcu zacznie się to wszystko mieszać. 

Tak. Odkąd ogarnąłem z Jurasem jak ustawić parametry, żeby fpsy były dobre to Liberation jest całkiem całkiem:D

@edit: A co do tej Ploty co ją zrobiłem, to ona jeszcze kręci wieżyczką. Ale wychodzi na to, że tylko ja umiem sprawić, żeby to robiła.

Edited by Sebastian

Tak. Odkąd ogarnąłem z Jurasem jak ustawić parametry, żeby fpsy były dobre to Liberation jest całkiem całkiem:D

@edit: A co do tej Ploty co ją zrobiłem, to ona jeszcze kręci wieżyczką. Ale wychodzi na to, że tylko ja umiem sprawić, żeby to robiła.

-_- a to nie wystarczy wybudować jej z CREW?

-_- a to nie wystarczy wybudować jej z CREW?

Nie. Trzeba wyejść na zeusa(HQ może), wywalić ich z pojazdów(domyślnie g), zgrupować z kimś(trzymać ctrl i przeciągnąć SI na gracza), wejść do pojazdu jako kierowca, wydać rozkaz do wsiadania, jak siedzą odpowiednio na działonowym i kierowcy nacisnąć `(tylda)->3->scan horizon(zeby wiezyczka sie kręciła), pozniej jeszcze raz `(tylda)->3->fire at will, następnie wysiąść z pojazdu, wejść w zeusa, trzymac ctrl i przeciągnąć siebie gdzies w puste pole. Wieżyczka się kręci i zauważy każdy nadchodzący pojazd w promieniu 2 km chyba. Moge komuś kiedyś zrobić szkolenie z ogarniania si zeusem.

@Sebastian 

oh shieeeeeeeet.

Co do szkolenia z zeusa to się piszę, ale po sesji ;) . Od siebie mogę zaproponować szkolenie dowódców: sekcji ogniowych (fire team), drużyn (squad leader), oraz szkolenie z zakresu w ogóle działanie w sekcjach ogniowych (3-4 ludzi), czy drużynach (6-8-9 ludzi). Ale po sesji.