Jump to content
Staszek

Propozycje i Pomysły

Recommended Posts

Dokładnie @Chester Misja jest na Vanille, i nawet nie podejrzewam nikogo o to żeby stawiał Ace, bo jakby nie patrzeć to raczej ta koncepcja nie działa. 

Nie wiem czy dobry temat, ale spróbuję ;) Czy jest możliwość akceptacji na serwerach moda A3CN Scopes lub A3CN Nightvision Scopes, tak aby, mimo nocy można było używać lunety snajperskiej (bo bida jest w ciemności trafić z dalsza)? . Oczywiście to tylko propozycja.

@Dom Niestety, nie możemy dodać tych modyfikacji, ponieważ dodają one elementy widoczne dla innych graczy, czyli są wyświetlane od strony serwera, a nie klienta. Jeżeli chcesz korzystać z karabinu snajperskiego w nocy to radzę wziąć lunetę NVS albo Termowizyjną do plecaka.

Nie wiem czy nie powinienem napisać tego w dziale 'Propozycje misji', ale chyba jednak bardziej pasuje to tutaj.

Na serwerze głównie jest grana misja Liberation i wszystkie jej wersje działają raczej bezproblemowo. Jako że jest możliwość odpalania innych misji poprzez głosowanie przydałoby się zerknąć, które z dostępnych są aktualne i czy jakoś sensownie działają. W kilka osób próbowaliśmy grać Insurgency albo nawet Bohemiowe Escape i są z nimi problemy. Głównie chodzi o boty (przeciwników) zablokowanych w miejscu w jakiejś animacji. Niektóre misje wykorzystują też stare skrypty, które 'nakładają się' na nowe/aktualne funkcje gry. W przypadku wspomnianego Insurgency były problemy z używaniem Task Force Radio.

W skrócie chodzi o zrobienie generalnych, wiosennych porządków w dostępnych misjach - zaktualizować wszystkie misje, które da się zaktualizować, a kompletnie przestarzałe lub w ogóle nie grane usnąć.

Ewentualnie zrobić serwer 'Liberation only', ale to raczej kiepskie rozwiązanie.

Porządki I tak po części były robione bo serwer był stawiamy na nowo.

Popieram inicjatywę by w końcu to ogarnąć.

Ja mam mało czasu teraz w tygodniu a dodatkowo testowanie map w 1 osobę mija się z celem.

Jaz zauważyliście jest temat na propozycje misji więc jeśli coś macie to piszcie bo po to jest server I forum żeby sobie wspólnie pograć nie w to co admin każe tylko w to na co ochotę mają "masy robotnicze miast i chłopskie z WSI" 

Ja się postaram to ogarnąć od strony wgrywania nowych  wywalania starych i ew cukierków " np skakania z helki tak co by nie być naleśnikiem "