Jump to content
Staszek

[26.12.15] Relacja z Eventu/Podsumowanie

Recommended Posts

Witam wszystkich.

A więc tak jak chcieliście zrobiłem temat służący do zamieszczenia relacji z rozgrywki. Możecie się tutaj wypowiedzieć co sądzicie o całym evencie jak i zamieścić jakieś Screeny lub filmy.

Z mojej perspektywy jako HQ  czasami nie było lekko, bo byłem zabiegany i dostawałem wiele komunikatów nie zawsze jasno określonych (to zdarzało się na początku, później było dosyć spoko, po prostu komunikując się na radio musicie uwzględnić w komunikacie kto mówi), ale starałem się wykonywać swoją fuchę jak najlepiej. Próbowałem zapewniać wsparcie jeżeli była taka potrzeba i starałem się aby wszystko chodziło w jak największym porządku. Dowódcom drużyn piechoty jak i grupie snajperskiej dawałem pełną inicjatywę, wyznaczałem LZ, a reszta czyli komunikacja między sobą i akcja należała już do nich.

Czy to wypaliło? Aby się tego dowiedzieć proszę o zdanie dowódców drużyn.

Spotkałem się z małym zażaleniem, że niektóre teamy nie wystrzeliły zbyt często a nawet czasem nie spotykały wroga, ale to jest tylko dowodem na to, że machina wojenna działała ;) . Jeżeli cel został wykonany bez żadnego trupa to znaczy, że misja została wykonana w 100% pomyślnie. Oczywiście każdy musi mieć frajdę, więc kiedy usłyszałem, że CAS i snajperzy wykonują aż nazbyt dużo pracy to uzgodniliśmy, że trochę ograniczymy ich aktywność. Próbowałem aby każdy miał coś do roboty i czerpał przyjemność z gry.

Co do chaosu w bazie, bo i taki się pojawiał, to samemu było mi dosyć trudno ogarniać nowych graczy aby wchodzili na TS i pomagać im z radio. Pomóc miał mi w tym Scott, który niestety miał duży problem techniczny z grą i nie mógł się pojawić, lecz chciałbym i tak mu podziękować za to że siedział na kanale technicznym i mimo swoich problemów tech. służył pomocą. Ktoś trafnie zauważył, że przy tak dużej ilości graczy i obowiązków do wypełniania, potrzeba więcej ludzi w tzw. Sztabie ;) .

Mi się grało naprawdę przyjemnie i mam nadzieje, że wam też.

Napiszcie jak podobała wam się gra i podzielcie się swoim zdaniem.

Jako S. Wyborowy, jestem bardzo zadowolony z bycia członkiem Drużyny Alpha, wszyscy się dogadywaliśmy, mieliśmy wspólne zdanie, nikt się nie kłócił.

Staszek bardzo cię podziwiam z twojej roboty, naprawdę miałeś bardzo dużo do roboty, tyle ludzi na evencie, których trzeba poprowadzić i rozdawać rozkazy, to w dodatku przychodzili nowi gracze, których również jakoś trzeba poprowadzić, żeby weszli na TeamSpeak'a. Co do snajperów, rzeczywiście nie było czasami co robić, po pierwszej misji przyjechałem z pełnym zapasem amunicji ;) 

Ogólnie event polecam 8/10, bardzo dobrze mi się grało i tylko czekać na dalsze takie gry :)

Jako pilot mogę powiedzieć że było całkiem fajnie, gorzej było już po powrocie do HQ gdzie trzeba było troche poczekać zanim będę znowu potrzebny, ale tak to 9/10 :D
No i Staszek bardzo ładnie dowodził ;*

Jako pilotowi drużyny alpha i bravo bardzo się podobało.Jako pilot miałem dużo do robienia i byłem z tego bardzo zadowolony.Następnym jednak razem dołączę do piechoty i sobie trochę postrzelam ;).Czekam na zdjęcie wszystkich teamów. 

Pozdrawiam,

Barnaba

Bawiłem się świetnie oczywiście w teamie Bravo trochę było co prawda problemów w bazie ale nie zawsze wszystko jest tak jak chcemy dla mnie wszystko na + i czekam na więcej i przepraszam team Bravo że nie mogłem być z nimi do końca eventu bo musiałem wyjść z gry. Pozdrawiam Hubert

Staszek podziękowania i gratulacje dla Ciebie za ogarnięcie tego co wczoraj się działo na serwerze! :D

Grając sanitariuszem w drużynie Charlie bawiłem się doskonale Pominę tylko nieszczęsny 10 minutowy epizod przy pierwszym LZ (chłopaki z Charlie wiedzą o co chodzi ;) ). Co do siły żywej przeciwnika, to albo było jej za mało albo snajperzy i pilot/piloci CAS'a wszystko wybijali w mgnieniu oka. Moim zdaniem event jak najbardziej udany!

Pozdrawiam

David Heckmann

Edited by David Heckmann

Jako członek zespołu Alpha bardzo mi się podobało, szczególnie atak na 3 miasto bo została wtedy ograniczona funkcja sniperów i lotnictwa ;) Czekam na więcej takich eventów ;D

Też członek Alphy, 2 dzien na tym serwie i nagle Buuum wielki event multum ludzi, każdy wkłada dodatkowe magazynki gdzie sie da a to upchne tu a moze da sie pod hełm? :D, apteczki?? spoko mam caly plecak!! Dobra dobra uzbrojony? To co tu robisz juz pod wznacznik!! no i teraz czekanie az HQ zezwoli na wejscie na poklad coraz wieksza niecierpliwosc, ale gdy dowodcy podchodzili panował porządek bronia nie celujemy w siebie (oke dwa razy ctrl) i jest rozkaz!! wszyscy na pokladzie i juz siegamy LZ a tu j*b ptaszek spadl :D nie ma nerwow juz w pelnym rynsztunku czekamy na znaczniku az podleci drugi jastrząb tym razem wysiedlismy JuRaS wydal polecenia formacji i juz piekna strzała uformowana :D mógbym tak opisac caly event bo był naprawde godnym polecenia wydarzeniem mam nadzieje, że bedzie takich wiecej.
NOI NAJWIEKSZE BRAWA DLA EKIPY Z HQ :)

Guest
This topic is now closed to further replies.