Jump to content
Staszek

[26.12.15] Relacja z Eventu/Podsumowanie

Recommended Posts

Witam wszystkich.

A więc tak jak chcieliście zrobiłem temat służący do zamieszczenia relacji z rozgrywki. Możecie się tutaj wypowiedzieć co sądzicie o całym evencie jak i zamieścić jakieś Screeny lub filmy.

 

Z mojej perspektywy jako HQ  czasami nie było lekko, bo byłem zabiegany i dostawałem wiele komunikatów nie zawsze jasno określonych (to zdarzało się na początku, później było dosyć spoko, po prostu komunikując się na radio musicie uwzględnić w komunikacie kto mówi), ale starałem się wykonywać swoją fuchę jak najlepiej. Próbowałem zapewniać wsparcie jeżeli była taka potrzeba i starałem się aby wszystko chodziło w jak największym porządku. Dowódcom drużyn piechoty jak i grupie snajperskiej dawałem pełną inicjatywę, wyznaczałem LZ, a reszta czyli komunikacja między sobą i akcja należała już do nich.

Czy to wypaliło? Aby się tego dowiedzieć proszę o zdanie dowódców drużyn.

 

Spotkałem się z małym zażaleniem, że niektóre teamy nie wystrzeliły zbyt często a nawet czasem nie spotykały wroga, ale to jest tylko dowodem na to, że machina wojenna działała ;) . Jeżeli cel został wykonany bez żadnego trupa to znaczy, że misja została wykonana w 100% pomyślnie. Oczywiście każdy musi mieć frajdę, więc kiedy usłyszałem, że CAS i snajperzy wykonują aż nazbyt dużo pracy to uzgodniliśmy, że trochę ograniczymy ich aktywność. Próbowałem aby każdy miał coś do roboty i czerpał przyjemność z gry.

 

Co do chaosu w bazie, bo i taki się pojawiał, to samemu było mi dosyć trudno ogarniać nowych graczy aby wchodzili na TS i pomagać im z radio. Pomóc miał mi w tym Scott, który niestety miał duży problem techniczny z grą i nie mógł się pojawić, lecz chciałbym i tak mu podziękować za to że siedział na kanale technicznym i mimo swoich problemów tech. służył pomocą. Ktoś trafnie zauważył, że przy tak dużej ilości graczy i obowiązków do wypełniania, potrzeba więcej ludzi w tzw. Sztabie ;) .

 

Mi się grało naprawdę przyjemnie i mam nadzieje, że wam też.

 

Napiszcie jak podobała wam się gra i podzielcie się swoim zdaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako S. Wyborowy, jestem bardzo zadowolony z bycia członkiem Drużyny Alpha, wszyscy się dogadywaliśmy, mieliśmy wspólne zdanie, nikt się nie kłócił.

Staszek bardzo cię podziwiam z twojej roboty, naprawdę miałeś bardzo dużo do roboty, tyle ludzi na evencie, których trzeba poprowadzić i rozdawać rozkazy, to w dodatku przychodzili nowi gracze, których również jakoś trzeba poprowadzić, żeby weszli na TeamSpeak'a. Co do snajperów, rzeczywiście nie było czasami co robić, po pierwszej misji przyjechałem z pełnym zapasem amunicji ;) 

Ogólnie event polecam 8/10, bardzo dobrze mi się grało i tylko czekać na dalsze takie gry :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako pilot mogę powiedzieć że było całkiem fajnie, gorzej było już po powrocie do HQ gdzie trzeba było troche poczekać zanim będę znowu potrzebny, ale tak to 9/10 :D
No i Staszek bardzo ładnie dowodził ;*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako pilotowi drużyny alpha i bravo bardzo się podobało.Jako pilot miałem dużo do robienia i byłem z tego bardzo zadowolony.Następnym jednak razem dołączę do piechoty i sobie trochę postrzelam ;).Czekam na zdjęcie wszystkich teamów. 

Pozdrawiam,

Barnaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bawiłem się świetnie oczywiście w teamie Bravo trochę było co prawda problemów w bazie ale nie zawsze wszystko jest tak jak chcemy dla mnie wszystko na + i czekam na więcej i przepraszam team Bravo że nie mogłem być z nimi do końca eventu bo musiałem wyjść z gry. Pozdrawiam Hubert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staszek podziękowania i gratulacje dla Ciebie za ogarnięcie tego co wczoraj się działo na serwerze! :D

Grając sanitariuszem w drużynie Charlie bawiłem się doskonale Pominę tylko nieszczęsny 10 minutowy epizod przy pierwszym LZ (chłopaki z Charlie wiedzą o co chodzi ;) ). Co do siły żywej przeciwnika, to albo było jej za mało albo snajperzy i pilot/piloci CAS'a wszystko wybijali w mgnieniu oka. Moim zdaniem event jak najbardziej udany!

Pozdrawiam

David Heckmann

Edited by David Heckmann

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako członek zespołu Alpha bardzo mi się podobało, szczególnie atak na 3 miasto bo została wtedy ograniczona funkcja sniperów i lotnictwa ;) Czekam na więcej takich eventów ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też członek Alphy, 2 dzien na tym serwie i nagle Buuum wielki event multum ludzi, każdy wkłada dodatkowe magazynki gdzie sie da a to upchne tu a moze da sie pod hełm? :D, apteczki?? spoko mam caly plecak!! Dobra dobra uzbrojony? To co tu robisz juz pod wznacznik!! no i teraz czekanie az HQ zezwoli na wejscie na poklad coraz wieksza niecierpliwosc, ale gdy dowodcy podchodzili panował porządek bronia nie celujemy w siebie (oke dwa razy ctrl) i jest rozkaz!! wszyscy na pokladzie i juz siegamy LZ a tu j*b ptaszek spadl :D nie ma nerwow juz w pelnym rynsztunku czekamy na znaczniku az podleci drugi jastrząb tym razem wysiedlismy JuRaS wydal polecenia formacji i juz piekna strzała uformowana :D mógbym tak opisac caly event bo był naprawde godnym polecenia wydarzeniem mam nadzieje, że bedzie takich wiecej.
NOI NAJWIEKSZE BRAWA DLA EKIPY Z HQ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×