Skocz do zawartości
Robert Lachomes

Serwer Arma 3 Life jakiego jeszcze nie było

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mam do zaproponowania ciekawy autorski pomysł na serwer life na modach.

Mam doświadczenia z serwerami typu life przegrałem na nich ponad 1400 h .

Więc bez większych farmazonów zaczynam:

Nasz pomysł opiera się na fabule gry Arma 3 oraz na misji Altis Life ale nie będzie to zwykły "altis" będzie to połączenie fabuły z misją life.

Naszymi pomysłami są : 

Wojsko Nato które będzie stacjonowało na lotniskowcu w okolicach Kavali.

Prowincje które będą wyglądały następująco : Prowincja Kavala kończy się przy granicy z prowincją Athira. Prowincją Kavla będzie rządził prezydent wybrany na okres tygodnia z pośród cywili oraz będzie wybrany przez nich.Prowincje np: Pyrgos,Athira,Sofia będą rządzone przez wybranych przez lód gubernatorzy ich okres panowania będzie trwał przez tydzień.

Serwer utrzymany w atmosferze wojennym typu "Takistan Life"

Żeby przejąć miasto trzeba schwytać i zabić publiczne gubernatora wtedy rebelia przejmuje władze nad prowincją lub miastem.

Dodanie paczek modów :CPU Vechicles Pack https://youtu.be/3WNgiiGHBx8 CPU Weapons Pack CPU Unit [to są podstawowe modyfikacje które będą używane]

Regularne patrole wojskowe oraz lotnicze naruszenie przestrzeni powietrznej grozi zestrzeleniem 

Czerwony krzyż  [medycy]

Możliwość stożenia organizacji terrorystycznej

I wiele innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

byl tu juz altis life... jakos marnie to wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwykłe Altis life krótko żyją ale zobacz np.Taksitan Life ma się dobrze nawet w Rosji więc myślę że to może wypalić ale wszystko w rękach administracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, Altis Life nie było. Teraz pytanie czy Robert masz zamiar rzeczywiście robić w pełni legalny swój autorski projekt. Jeżeli tak to propozycje takiego serwera polecam rozważyć. Proponuje Robercie abyś dał swój link do steama. Jest jeden serwer Life, ale jest w znaku zapytania, albo po prostu chyba jeszcze dużoo czasu minie nim będzie gotowy. Ja jestem w pełni ZA jeżeli rzeczywiście chcesz legalnie zrobić swoją misję Altis Life lub edytować misję Altis Life pobraną ze źródła gdzie misja jest legalnie udostępniania jest przez jej twórców. 

Pozdrawiam

EDIT: Widzę, że masz przegrane nie 1400h tylko 153h w Arme3. http://steamcommunity.com/profiles/76561198247234182

Edytowane przez Staszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, Altis Life nie było. 

Altis był dwa razy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale czy było altis na modach upodobnione do takistan life? Jest to jednak pewne urozmaicenie niż zwykły altis life,

Edytowane przez Stringer11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi