Jump to content
Esmerill

<TTT> Dongerino

Recommended Posts

1. Wiek -> zaraz 20
2. Adres e-mail-> [email protected]
3. Steam ID oraz namiary-> STEAM_0:0:34687460
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator:byłem tu administratorem długo i uznałem, że czas na powrót

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: chcę zostać tu administratorem, ponieważ denerwuje mnie generalne olewactwo ze strony obecnej administracji, kiedy to nikogo nie ma na serwerze, a serwer jest pełny (oczywiście są wyjątki, jednak większość po prostu ma w dupie co się dzieje). Dlatego chcę dołączyć do grona administratorów i zaprowadzić na serwerze porządek, oraz wprowadzić rządy żelaznej, dongerowej ręki. 

Jestem za. Gra tu regularnie, zachowuje się kulturalnie i miło się z nim gra. Przyda się taki ktoś by pomóc w zaprowadzaniu porządku. Na TAK.

Nie sądziłem że wrócisz :P 

A tak poważnie to miło byłoby gdybyś wrócił. Osobiście jestem na Tak.

Pozdrawiam!

Widziałem go może 2-3 razy na serwerze, za każdym razem bluzgał i obrażał innych ile tylko się dało, rdmował na maxa oraz nadużywał komend, pomijając już lamienie na poziomie nanotecha (*RIP*) albo yora.

Ogólnie to jestem na Tak, takich ludzi wam potrzeba.

Jak powstanie specjalna ranga, w której jedyną dostępną komendą bedzie !slay dla samego siebie to jestem skłonny przyjąć Cię na to specjalne stworzone dla Ciebie stanowisko.

Ale tak na serio to NEUTRAL. Zdarza Ci się być bardzo mało obiektywny, często RDMujesz, zdarza Ci się podwarzać decyzje administracji a zwłaszcza operatorów.

Nie wiesz co to RDM. Jeśli uważasz, że RDMem jest nadmierne używanie mózgu i zabijanie ludzi za to, że nie uważają co się dzieje. Podważam decyzje administracji, bo często są one moim zdaniem błędne. 

Jak masz sensowny powód, aby kogoś zabić, to nie ma mowy o RDMie, taka prawda ;) Inna kwestia, ilu graczy to rozumie, a ilu udaje, że się zna na tym trybie dobrze  :rolleyes:

Sorry Esmerill ale zbyt często słyszę z Twojej strony teksty "Zabijcie na moją odpowiedzialność" lub "A co tam zaryzykuje" nie mając konkretnych powodów bo to wychodzi z Twoich odpowiedzi na reporty. Nie zabraniam używać mózgu. Ale Ciebie czasami tak ponosi wyobraźnia, że aż mnie zastanawia jak dochodzisz do tylu mylnych wniosków. I to jest jedyny problem jaki do Cb mam.

To nie jest tak, że ponosi nie wyobraźnia. Ja po prostu zabijam za najmniejsze szczegóły i powody. Zabijam tam, gdzie reszta graczy się boi zabić i uznaje, że nie ma dowodów. Jestem cichym strażnikiem i bohaterem na jakiego ten serwer zasługuje, nie tym którego potrzebuje. 

Edited by Esmerill

No to Może ja się wypowiem: Z Chęcią bym ciebie zobaczył w gronie administracji ALE na stanowisku moderatora nie więcej ponieważ według mnie Arolek ma racje z niektórymi rzeczami które wymienił powyżej wiec ja jestem także Neutral.

(Tak wiem dawno byłem na serwerze ale na forum wchodzę codziennie :D).

Pozdrawiam

Sledzik.

Laki ale każdy dostaje martwicy mózgu jak widzi [słyszy]  dziewczyne na serwerze [ wcale nie przykład vesority i jej małego zoo ] . A co do dongerina von esmerila yep[ daje okejke]   ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Edited by Sadysta

Podanie rozpatrzone pozytywnie.

Na najbliższy okres zostanie Ci przydzielona ranga operatora.

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...