Jump to content
Esmerill

Postulat do administracji...

Recommended Posts

Więc no kochani... Bądźcie poważni. Jest niedziela, godzina prawie 20. Serwer TTT jest pełny. A co robi pięciu administratorów/operatorów? Jeden nie gra w ogóle na ttt, bo cały czas siedzi na DarkRP (Śledzik). Gerard. Szynszylu, Radke i Cezary grają sobie w JB. Proszę Yora, by zaczął wyciągać konsekwencje z frekwencji administratorów na serwerze, bo to naprawdę jest śmiech na sali. Tyle z mojej strony, dziękuję i papa. 

Ja nie widzę problemu w tym aby administratorzy grali w inne gry, zwłaszcza że teraz będąc na nowym serwerze pomagają go rozkręcać. Nikt przecież nie podpisywał paktu że będzie grać tylko i wyłącznie na danym serwerze po uzyskaniu uprawnień administratorskich... prawda?  :unsure:

Ale jeśli ktoś zobowiązuje się do pilnowania porządku na jednym serwerze, to powinien tam się pojawiać. Od rozkręcania JB są admini JB. A jeśli dla przykładu taki Szynszylu od półtorej godziny siedzi na JB, a serwer TTT stoi pełny i nie ma na nim NIKOGO z administracji, to coś jest nie tak. Jest ich tam czterech, jednego mogą oddelegować. Reakcja Radkę na moje skargi o absencji skwitował "Grałem dzisiaj przez 1,5h, zrobiłem co trzeba", a ma szybki kontakt z 3 operatorami/administratorami i nie oddelegowuje nikogo na TTT, to to jest naprawdę zwalone. 

Wiem Esme, e chcesz aby na serwerze panował porządek itp ale zrozum, że nie można na serwerze siedzieć całymi dniami, bo to się nudzi. A nie chcę żeby się znudziło.
Mówisz, że nikogo nie ma - no to kurde no napisz do ludzi żeby weszli, a nie piszesz do mnie i żalisz się że nikogo nie ma. Masz praktycznie całe grono operatorów w znajomych więc ich poganiaj. Niektórzy nie mają TYLE wolnego czasu żeby tam siedzieć. Albo głowy żeby słuchać narzekań innych...

Zarzucasz nam grę na innych serwerach gdy TTT jest pełne - a co ja mam innego robić? Czekać aż się slot zwolni? Korzenie bym zapuścił...
Dodatkowo to do ciebie głównie Esme - jeżeli widzisz łamanie regulaminu to napisz mi kto i co zrobił - mam dostęp zdalny, moja obecność na serwerze nie jest konieczna a ty jesteś na tyle wiarygodny dla mnie, że mogę wierzyć w twoją wersję wydarzeń. 
Teraz do Yora - jeżeli to co napisał Esmerill do ciebie przemawia i uznajesz tu moją winę to mnie usuń i znajdź zmiennika, który moje kompetencje będzie wypełniał lepiej. 
Liczy się dobro naszego serwera. Nic więcej.

Nie chodzi mi tylko o Ciebie Radke, ale ogólnie o całą administrację. Yor powinien kilka osób usunąć ze stanowiska, ale wszystkich pouczyć. Nie pisałem wtedy tylko do Ciebie. Z mojej strony na pochwałę zasługuje zdecydowanie Cezary. Wbija jak tylko się do niego napiszę (i dla przykładu ostatnio wyszedł z JB kiedy go na ttt zawołałem). Rozumiem, że nie każdy ma czas siedzieć non stop na serwerze, ale dołączając do grona administracji w pewnym sensie zobowiązani jesteście do spędzenia na waszym serwerze tyle, ile możecie i jest to potrzebne. Ale dla mnie niedopuszczalne jest, kiedy Ty Radku jako admin nie oddelegujesz nikogo z 3 operatorów z którymi grasz obecnie ma JB, by któryś zajął się TTT. Jesteś zwierzchnikiem operatorów i w takiej sytuacji powinieneś albo samemu wejść na TTT popilnować (jeśli masz w tym momencie czas na granie na JB, to na TTT też) albo wysłać kogoś z obecnych tam operatorów, którzy widocznie czas na granie w tamtym momencie mieli. Rozumiem, JB jest nowe i trzeba pomóc je rozkręcić. Ale nie możecie robić tego kosztem serwera ttt. Pozwolę sobie odnieść się ponownie do potrzeby przetrzebienia szeregów administracji. Ja na miejscu Yora pozbyłbym się na pewno dwóch operatorów, całą resztę wystarczy wyedukować.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...