Jump to content
ZakapturzonyTorreador

<JB> `Ghostie aka ZakapturzonyTorreador

Recommended Posts

1. Wiek - 23
2. Adres e-mai - [email protected]
3. Steam ID oraz namiary- STEAM_0:1:17496551
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem wielokrotnie administratorem, na strefie gier miałem funkcję Head Administratora na serwerze TTT około rok, półtora roku temu. Każdy mnie tu zna, a jak nie zna, to pozna :).

5. Czemu chcesz być administratorem?: Uważam, że nadaję się na tę funkcję, JB to mod, o który walczyłem sporo kiedy byłem w ekipie i byłem czynnym graczem TTT. W końcu udało się ten mod tu sprowadzić, co za tym idzie z chęcią obejmę funkcję administratora, by wszystkim żyło się dobrze i przyjemnie.

Oczywiście, że jestem na ... TAK.

Jestem na tak. "złożyłem podanie...komentować... k$#wy"- to mnie przekonało i urzekło.

Edited by Kappa DragonFly

JB to mod, o który walczyłem sporo kiedy byłem w ekipie i byłem czynnym graczem TTT

Troszkę naciągane, jednak pomagał nieco przy doborze map na serwer. Dodatkowo nadal pamiętam to jak wcześniej ubiegałeś się o administratora TTT a później wcale na ten serwer nie wchodziłeś więc nie wiem czy to się powtórzy...

Neutralny.

Troszkę naciągane

Gwoli wyjaśnienia. Prosiłem o ten mod i walczyłem o to, by była możliwość wrzucenia go na długo przed TTT Scrub Edition. Wtedy, Panie Wormix, to średnio się znaliśmy :P.

Dodatkowo nadal pamiętam to jak wcześniej ubiegałeś się o administratora TTT a później wcale na ten serwer nie wchodziłeś

Czemu wtedy zrezygnowałem, to wytłumaczę Ci na privie, ale uwierz mi, że to byłą decyzja poparta solidnymi argumentami :P. Nie chce tu gównoburzy rozpoczynać, bo to nie o to chodzi.

O JB Kaptur walczył od dawna - to prawda akurat. Radzę Ci go przyjąć Wormeł, bo jak nie to wy****a Ci matkę :P
A tak poważnie to jestem za - spoko człowiek jest :P

Czemu nie, kaptur przyda się na JB. Jestem na TAK.

Ogarnięty, a kazdy taki sie przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak.

Edited by Zuris

Łysy degenerat, alkoholik i człowiek tak wulgarny, że moja zmarła prababcia się w grobie przewraca. Dobry kandydat na stanowisko administratora/operatora.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...